Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Znajdzie się jeden pojeb i cwaniaka rżnie ale czy naprawdę nie zdaje sobie sprawy ze niebezpieczeństwa ?!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijając zagrożenie pożarem. Kto pozbiera śmieci z okolicy? Wypuścić w powietrze chętnych nie brakuje, ale sprzątać nie ma komu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
incjator akcji - bałwan niech zorganizuje na terenie swojej speluny światowy konkurs w puszczaniu bąków a nie wprowadza realne zagrożenie pożarowe. Mam nadzieję że zostanie specyfikowane przez odpowiednie służby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kretyński, debilny, idiotyczny pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prostactwo się szerzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co wypuszczać w niebo tyle śmieci??? Mało śmieci leży w polskich lasach?? Wiecej nam trzeba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotyczna impreza dla półgłówkowatych pizdusiów w rurkach i troglodyckiej gimbazy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez dyskusji zabronić a za taki pomysł klub Radość powinien być zawieszona bez terminowo. Branie odpowiedzialności na zasadzie ja biorę to tylko taka moda przypomnę jeden kawał "pani X puściła bąka ale ja jestem dżentelmenem i biorę to na siebie" Tyle w kwestii odpowiedzialności towarzystwa wzajemnej adoracji "RADOŚĆ"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaką oni biorą na siebie odpowiedzialność ?! Pojadą do pożaru łąki, lasu czy pokryją koszty ewentualnej akcji. Za mało było już przypadku pożarów po tych lampionach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już od dawna wiadomo, że puszczanie lampionów to jest bardzo niebezpieczny pomysł. Przecież są to płonące obiekty latające, w mieście nie widać co się z nimi dzieje, nie ma nad nimi kontroli, nie ma widoczności pola, w którym miejscu to spadnie, do tego zmieniają się prądy powietrzne między budynkami, dachami itp. Żeby latać nad CTRem dronem, który jest sterowany, jest kontrolowany trzeba starać się o specjalne zezwolenie. To jak można wydać zezwolenie na lampiony nad którymi nikt nie ma kontroli ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lampion szczęścia który niesie nieszczęście właścicielom spalonych obiektów. Chore to społeczeństwo bo małpuje od głupszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzuc pochodnie na lan zboza i pomysl zyczenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście widziałem w 2014r. pożąr dachu i płonące żboże na polu! Przyczyną tych pożarów były spadające lampiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad morzem to OK, ale nad suchymi trawami i polami slomy???? Wow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpadnie tkie cudo do łotwartyj stodoły albo chałupy i nieszczyńście gotowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli rozumiem że wszelkie szkody klub z radością pokryje i śmieci, które spadną pozbiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że temu mundremu lub tej debilnej gwadzi spadnie to i spali chałupę lub działkę. Jakim trza być idiotą by puszczać lampiony z ogniem. Ktoś powinien się za to zabrać i je...ać surowe mandaty żeby się koleszko pomysłodawca obes....ał. Już nie chodzi o sprzątanie ale przecież może takie coś spaść komuś na balkon gdzie są różne rzeczy, na pole gdzie słoma/siano/na komórę czy nawet na jakiś samochód z plandeką. Jaki ten naród jest umysłowo ograniczony to pojęcie ludzie przchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalna głupota !!!! Nie tylko z lampionami ale z całym tym klubem "Radość".... Dziwię się władzom Perły, że wydają "kasę" na coś takiego pod oknami hospicjum i mieszkańców b. Browaru !!! Odkąd powstał ten w/w klub nie ma spokojnego weekendu a wątpliwa jakość koncertów daje się we znaki wszystkim mieszkającym w pobliżu !!!! PS. A co na to Straż Pożarna ???? W okolicy jest mnóstwo obiektów z drewnianą konstrukcją np. ul. Wesoła !!! No chyba, że organizatorzy zadbają o odpowiedni kierunek wiatru.....czyli "dmuchać" ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabronić. kto kto potem posprząta? to w powietrzu sie nie rozpuszcza, tylko potem spada na okoliczne tereny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozbawiony sensu, niebezpieczny pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...