Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd zbada, czy były minister PiS był rolnikiem

Utworzony przez student, 24 lutego 2011 r. o 17:56 Powrót do artykułu
i ten człowiek wyklada prawo urzednicze na kul i etyke urzednicza... nawet na chwile nie zostal zawieszony... co za pro PiS uczelnia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
póki nie ma prawomocnego wyroku, nie ma co mówić że jest winny, i że nie powinien wykładać na Kulu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tym pis na kul-u to bym nie przesadzał.Uczelnia tylko przez moment jak prezydent kaczyński zgłosił ustawę była pis.Później to już tylko PO(huczne wizyty bartoszewskiego,kudryckiej i klicha)a przede wszystkim PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student napisał:
i ten człowiek wyklada prawo urzednicze na kul i etyke urzednicza... nawet na chwile nie zostal zawieszony... co za pro PiS uczelnia....
a co rolne ma wykładać, co to jest prawo urzędnicze.Jakaś abstrakcja oderwana od rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jacku niech Pan się trzyma. Sama jestem, nie prawnikiem, ale administratywistą.Swego czasu miałam z Panem zajęcia z ubezpieczeń społecznych - bardzo mile je wspominam jak również Pana jako człowieka. Oprócz tego jestem rolnikiem. Swojego pola sama nie uprawiam robi to mój mąż bo to lubi. Nie jestem ubezpieczona w KRUS tylko w ZUS, płacę podatki i w odróżnieniu od niektórych osób piszących swoje komentarze zdaję sobie doskonale sprawę, że kilkudziesięciu czy kilkuset ha pola nikt nie jest w stanie uprawić sam. Ponadto jako osoba z miasta, która nie ma rodziny na wsi a na "chłopską" działalność się porwała wiem niestety jaka jest mentalność polskich rolników. Pozdrawiam z całego serca.Anna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorzy DW - p. Szczot był wiceministrem w rządzie PiS przez ok. 3 miesiące. Natomiast był też wiceministrem przez dużo dłuższy czas w rządzie J. Buzka (AWS-UW). Ponieważ jednak J. Buzek jest z PO więc "cicho sza" o tym bo mamy zohydzić PiS. REDAKTORZY PISZCIE PRAWDE A NIE JESTESCIE ZNOWU PROPAGANDĄ - WSTYD!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jest olej paliwowy? Bony paliwowe były na zakup oleju napędowego i w nominałach 10, 20, 50, 100 zł a nie bon za 3400zł. Krótki artykułna byków jak w dzieciaka w zerówce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...