Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to miło z jego strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Indywiduum bez honoru, bez kręgosłupa moralnego, bez jaj. Ale jego nazwisko (znane w środowisku) wszystko wyjaśnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawa bardzo rozwojowa , będę śledził rozwój bardzo wnikliwie , interesuje mnie szczególnie finał , ufam że w Polsce wszyscy jestśmy równi wobec prawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po "sędziego" nie zamówiono KARETY miał prawo poczuć się urażony ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
just napisał:
sprawa bardzo rozwojowa , będę śledził rozwój bardzo wnikliwie , interesuje mnie szczególnie finał , ufam że w Polsce wszyscy jestśmy równi wobec prawa
Żyj dalej w tym przekonaniu. Ja zawsze uważałem, że najgorsi przestępcy w togi się poubierali i są bezkarni !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć Śmiecia w areszcie i po kłopocie ! I wezwania odbierze w terminie i opiekę medyczną będzie miał zapewniąną a może i szlif odbytu przy okazji. Same atrakcje na niego czekają. Ale taka gadanina jest dla pospólstwa bo wiadomo, że kolesie swego nie skrzywdzą. Wszyscy jedną maścią smarowani !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wieczne odpoczywanie racz Mu dać, Panie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro był napruty jak szpak to nic dziwnego że się nie przyznaje, bo raczej nie pamięta zdarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mafia miewa się dobrze i nic mu nie zrobią. http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,12113610,Prokurator_zadal_seksu_za_umorzenie_sledztw_od_19.html?lokale=lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
just napisał:
sprawa bardzo rozwojowa , będę śledził rozwój bardzo wnikliwie , interesuje mnie szczególnie finał , ufam że w Polsce wszyscy jestśmy równi wobec prawa
Oczywiście, że wszyscy jesteśmy równi wobec prawa. Ale niektórzy są równiejsi. Trzeba to zaakceptować to się uniknie wielu rozczarowań w życiu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna ofiara silnie uzależniającego narkotyku akceptowanego przez "Państwo" ze wzgledu na wysokie dochody z akcyzy. A był takim 'surowym' sędzią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędzia to elta nrodu.Jaki naród taka i elita.Obecnie czynni zawodowo w okręgu lubelskim wcale nie są od niego lepsi a czasami wręcz nawet gorsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwijmy sprawę po imieniu ! Przestępca w todze ? A kolecie ciągle kąbinują jak kolegę wykręcić z kłopotów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...