Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skarbówka przetrzymuje procent z podatków

Utworzony przez K2, 2 lipca 2009 r. o 23:14 Powrót do artykułu
Rozliczyłem się w styczniu- w marcu dostałem zwrot nadmiaru zaliczki na podatek,więc na co czeka skarbówka z przekazaniem 1% mojego podatku.To jest jawne oszustwo i osoba wypowiadająca takie opinie powinna być pociągnięta do odpowiedzialności karnej.Dysponują moimi pieniędzmi jak swoją własnością.Ciekawy jestem co by ta Pani powiedziała gdybym zatrzymał jej pensje ,na cztery miesiące i powiedział ,że jest to czas niezbędny na sprawdzenie rzetelności wykonywani przeznią obowiązków służbowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe z jakim Bankiem współpracuje nasza kochana... Skarbówka? Żenada i tyle!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 mld deficytu budzetowego i ktos sie jeszcze dziwi??? To nie US trzeba "spowiadac" a MF bo tak nie tylko w Lublinie jest a w calym kraju!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo oczekuje uczciwości od obywateli natomiast monopol na niewuczciwość dzierżą dzisiaj nami zarządzający.Opieszłość urzędnicza powoduje zadłużanie się organizacji użyteczności publicznej.Nie dość że Państwo wypięło się na organizacje pozarządowe to jeszcze ich okrada-wstyd.Ja myślę że ten stan rzeczy powinno zaskarżyć się do wymiaru sprawiedliwości i oczekiwać odpowiednich odszkodowań,aby ukrócić urzędniczą pazerność .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to możliwe?! Jestem oburzona tą sytuacją. Z dobrego serca człowiek przekazuje 1% i cieszy się że pomógł, że ma jakiś wpływ na to na co idą jego pieniądze a tu co? guzik.... Urzędy Skarbowe trzymają pieniądze i zarabiają na nich! Ciekawe czemu my nie mamy możliwości zapłacenia w terminie kilku miesięcy skarbówce! Prawo działa tylko wjedną stronę?? trzeba coś z tym zrobić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd Skarbowy ma trzy miesiące na wypłatę nadwyżki podatku (np. ulga budowlana lub na "dzieci") i nigdy (powtarzam nigdy) nie zdarzyło się, aby wypłacili wcześniej jak na tydzień przed upływem tego terminu... To jest "normalne" od wielu lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE DLA DZIENNIKA WSCHODNIEGO "ZA PRZEBUDZENIE" - konkretnie w moim przypadku trwa to od 17 lat... Pieniądze "procentują" na ich kontach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! P.S Urząd Skarbowy "jako nieliczna firma" posiada konto w Narodowym Banku Polskim (ul.Chopina), który nie zajmuje się kontami, kredytami tylko np. depozytem "świeżutkiej" gotówki z Mennicy Państwowej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...