Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sypie się Platforma Obywatelska w lubelskim Ratuszu

Utworzony przez nick, 16 września 2009 r. o 22:03 Powrót do artykułu
PO w Lublinie to pikuś - w Puławach to dopiero bagno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież w całej Polsce PO to bagno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chyba jedyny przypadek teoretycznie pro-prezydenckiego klubu radnych w Polsce, który w takim tempie nie rośnie, tylko się zmniejsza. Dowcip polega bowiem na tym, że klubem nie sterują radni zainteresowani w sukcesie Wasilewskiego, a wraz z nim i miasta, tylko dalszym rozwojem własnych karier i interesów. Oni towarzystwa nie potrzebują, zwłaszcza aktywnego (jak Nowak), czy merytorycznego (Widomski).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasa, kasa, kasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
PO w Lublinie to pikuś - w Puławach to dopiero bagno.
Pan pikuś !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prywata ponad wszystko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chart napisał:
To jest chyba jedyny przypadek teoretycznie pro-prezydenckiego klubu radnych w Polsce, który w takim tempie nie rośnie, tylko się zmniejsza. Dowcip polega bowiem na tym, że klubem nie sterują radni zainteresowani w sukcesie Wasilewskiego, a wraz z nim i miasta, tylko dalszym rozwojem własnych karier i interesów. Oni towarzystwa nie potrzebują, zwłaszcza aktywnego (jak Nowak), czy merytorycznego (Widomski).
O kim tu mówisz; Widomski- populista ,atakujący argumentami dla niedouczonych/ tunel i inne/, merytoryczność dla ludzi nie znających zawiłości dospodarki miejskiej,przy czym posługujący się atakami personalnymi ubranymi w chamskie epitety.Jego propaganda ma jedynie na celu wylansowanie się kosztem miasta i kolegów w drodze do kariry w SD. Niech uważa bo partię tę , jak wiadomo , popiera od O do 2& Polaków i nam nadzieję,że tak zostanie., bo kto przy zdrowych zmysłach zagłosuje na "menedżera i szczęśliewgo gracza z kasyna Piskorskiego i członków jego partii czyli popłuczyny po wszystkich partiach. Nwak: Zwiedził kilka partii i wszędzie mieli go dosyć. Ten to oprócz jakiegoś tam talentu literackiego jest tak głupi ,że gryzie gałąż na kórej siedzi i robi to skutecznie. Do tej pory zawsze mu się udawało i musiał opuszczać partie, któych był członkiem. Dla mandatu zrobi wszystko- pojdzie protestować pod maszt,będzie bronił socrealistycznego wystroju "Czarciej Lapy", napadnie na prezydenta za kolację, którą zjadł z następczynią tronu Tajlandii,będzie wyrzycał muzyków z Bramy Krakowskiej , sprzymierzy się nawet z Piątkiem żeby pokażać swoją nienawiść do Palikota itd..., przykłady można mnożyć. Bryłowski- Człowiek myślący realnie i daleki od populizmu. Ma odwagę powiedzieć to co jest oczywiste aczkolwiek nie radziłbym pozbywać się nawet takich radnych bo to ucieszy tylko lewicę i PIS. Pomyślcie tylko przy układaniu list wdo przysz[łych wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motocross sport na który w Lublinie przychodzi 20 tys. ludzi no kpina w biały dzień!!!, widać prywatę w Radzie Miasta pewnego pana, dla porównania na żużel chcą dać 200 tys., na Motor 300 tys. o ręcznej nie wspomnę bo nie generuje aż tak dużo kibiców a na tor 500 tys to czemu nie 1 mln. można by zadaszyć cały tor i zrobić trybuny na te 100 osób które przychodzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
west napisał:
Motocross sport na który w Lublinie przychodzi 20 tys. ludzi no kpina w biały dzień!!!, widać prywatę w Radzie Miasta pewnego pana, dla porównania na żużel chcą dać 200 tys., na Motor 300 tys. o ręcznej nie wspomnę bo nie generuje aż tak dużo kibiców a na tor 500 tys to czemu nie 1 mln. można by zadaszyć cały tor i zrobić trybuny na te 100 osób które przychodzą...
Piątka oczywiście poparł Nowak. Teraz musi szukać poparcia nawet u diabła.Dobro miasta to ma gdzieś , intensywnie myśli jak najlepiej się ustawić przed wyborami. Głosowanie żeby dać pieniądze na coś co nie ma szans real5551B0zacji / brak terenu/ jest działaniem populistycznym skierowanym przeciwko własnej partii i własnemu prezydentowi. Obłuda i sabotaż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYBORY WYBORY - ale bardzo szybko zmieniają się panom i paniom opcje polityczne . Ja mam pytanie jak radni mogą traktować tak swoich wyborców , którzy głosowali na nich kiedy kandydowali z listy PO . Ja zwykle do koryta dorwali się karierowicze - totalny brak kultury politycznej , szlachta zaściankowa - wstyd .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że Pan Bryłowski nie jest krową i po latach zmienia zdanie. Jak Tow. Fufajka głosował wraz z czerwonymi za wyborem Pana Bryłowskiego na Prezydenta Miasta Lublin to był koszerny a teraz stał się trefnym. Aj waj co typ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ileś tysięcy młodych absolwentów prawa co roku szuka pracy. A tu synalek byłego Prezydenta ma już kancelarię adwokacką. Warto było lizać żopę czerwonym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co taki piatek jest radnym- zeby wybudować tor dla swojego klubu ! blokowali inwestycje Echo na gorkach i teraz juz nie cheą inwestować w Lublinie, ludzie podziekowac tej chłocie z ratusza !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyglada to tak: wyrzuca się z tonącego okrętu balast (Piątek, motocross) który ciągnie statek (PO) na dno, z punktu widzenia ratowanego okretu sluszna decyzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy raz słyszę, że Pan Bryłowski chciał odwołania Prezesa Fijałki. A teraz już wiem dlaczego. Prezesem MPWiK-u został Pan Wagner dawny kolega Pana Bryłowskiego z Fabryki Wag i Odważników. Chodzi chyba o prywatyzację MPWiKu taką jak MPO. Gdy ówczesne władze Lublina dostały odsyp ( albo nie ) i 4 Panów ( 3 z UM LUBLIN i 1 z ówczesnego ZNK ) zaraz po tzw. prywatyzacji kupiło sobie chałupy. Ten z ZNK mieszka w chałupie Prezesa MPO na Skarpie. Wg informacji od osoby chcącej zachować anonimowość (zwrot często stosowany przez wybiórczą) Miasto Lublin zawarło umowy z MPO i KOMEKO na 50 lat. W ten sposób pozbawiono możliwości jakiejkolwiek konkurencji. A przeciż Ci panowie często używali słów: wolny rynek, konkurencja .... Pan Tadzio nie poszedłby na taki przekręt to dostał w łeb. Panie Tadziu stare przysłowie mówi: "murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść". A przysłowia jak się Pan przekonał na własnej skórze są mądrością narodu. Także polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy kpiną nie jest, że miasto ucieka od problemu jeżdżących bez zasad, po niedozwolonych terenach motocyklistów i quadowców? Przecież inwestycja w tor nie musi służyć tylko zawodom motocrossowym, ale posłużyć może innym zmotoryzowanym do szkoleń. Obiekt taki dałby zajęcie dla motocyklistów i quadowców, których jest coraz więcej. Zlokalizowanie w jednym miejscu różnego rodzaju torów posłużyłoby sportowcom jak i amatorom. Budując taki tor ludzie pozbędą się problemów, ale to mogą zrozumieć Ci, którzy zamiast narzekania proponują rozwiązania ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jp napisał:
A czy kpiną nie jest, że miasto ucieka od problemu jeżdżących bez zasad, po niedozwolonych terenach motocyklistów i quadowców? Przecież inwestycja w tor nie musi służyć tylko zawodom motocrossowym, ale posłużyć może innym zmotoryzowanym do szkoleń. Obiekt taki dałby zajęcie dla motocyklistów i quadowców, których jest coraz więcej. Zlokalizowanie w jednym miejscu różnego rodzaju torów posłużyłoby sportowcom jak i amatorom. Budując taki tor ludzie pozbędą się problemów, ale to mogą zrozumieć Ci, którzy zamiast narzekania proponują rozwiązania ...
Ma Pan w 100% rację. Ja sam kiedyś ( 15 lat ) temu byłem nachodzony prze GLINĘ i karano mnie w Kolegium ( to taki ruch amatorski prawa w PRL i nawet w III RP ) za to, że jedżiłem motorem w wąwozie koło Starego Lasu na Czubach. Glina mówiła mi, że na moją jazdę skarżą się mieszkańcy bloków oddalonych ca 800 do 1000m. W kolegium zadałem pytanie przygłuchej sędzinie, która całą rozprawę drzemała i chciała sobie dorobić do małej emeryturki: gdzie w Lublinie jest taki tor, żeby amatorzy jazdy po wertepach mieli przyjemność sobie pojedżić. Na to pytanie nie otrzymałem wówczas odpowiedzi. Panowie animatorzy sportu trzymajcie się mocno. Wiem, że w tym zadupiu EU o prawdę jest bardzo trudno. Natomiast gałganiarze z tektury czy kartoniady poruszyli cały CULTURALNY LUBLIN ( vide wczorajsze komentarze na temat Ich klubu) i ilu mieli obrońców. GLowa do góry Panowie nie dawać się . Zobaczcie, którzy Was najwięcej krytykuję, Ci którzy do centrum miasta wpuścili Leclerki, Tesco, Reale itp. Jak myślicie zrobili to za fryco. Bo ja myślę, że musiało coś kapnąć z pańskiego stołu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...