Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tego jeszcze nie było. Duża sieć ostrzega, że w sklepach może zabraknąć jajek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 października 2017 r. o 19:35 Powrót do artykułu
W maśle też był fipronil, że tak gwałtownie wzrosła cena? Podobnie chleb też podrożał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy wybrać się do mniejszych sklepów lub na targ. Nie ma problemu z dostępnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście świat się jeszcze na supermarketach nie skończył. Uff.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje powrot do cen zywnosci za PRLu, przy zarobkach nominalnie podobnych do dzisiejszych{ lata 70-te} Jajko- 1,5, cukier 12-50-na kartki, kostka masla 19zl, kg szynki 90zl , kg kielbasy zwyczajnej, ktorej nawet pies nie chcial jesc 44zl, lepsza 74zl, 1/2 zytniej 103zl . Byla taka bieda, ale wtedy kazdy skrawek ziemi wykorzystany byl pod uprawe ziemniakow, jarzyn, krzewow, czy drzew owocowych, teraz tysiace ha ziemi lezy odlogiem bo sie nie"oplaca" ,gdyby byla prawdziwa bieda to by sie oplacalo, teraz jest tylko nierobstwo, niechciejstwo, prozniactwo, lenistwo i liczenie na MOP-sy GOpsy itp nic od siebie tylko dla siebie, i tyko pretensje, jak nas wszyscy wykorzystuja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedronka już wypłaciła odszkodowania pracownikom za ubiegłe lata?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się zdaje, że w magazynach sklepu jest za dużo jajek i boją sie że ich nie sprzedadzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupujmy polskie produkty w polskich sklepach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dacie znac chińczykom dostarczą tyle jajek ile potrzeba :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierchuszka z ZSRR pytała się góry w Polsce, dostarczycie nam tyle a tyle świń? Polaczki zas odpowiedzieli: będziemy zdychać z głodu a dostarczymy. To wtedy Jaruzel mówił w sklepie: jak to ziemniaków nie ma? Mięsa może nie być a ziemniaków? I widzę będzie tak samo z zachodem. Merkel powie polacy dostarczycie nam masła, jajek, jabłek, świń a biznesmeni z polski jasne, ludzie będą zdychać z głodu a dostarczymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na rynek rzucili wielkie ilości jajek skażonych chemicznie z ferm Holandii i innych zachodnich producentów więc szybko trzeba się ich pozbyć. KUPUJCIE szybko bo zabraknie!!! A Ty ile jajek zjadasz miesięcznie? Ja zjadam 5.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tymczasem u mnie na osiedli w Sto.....e jajka po 29 gr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiscie propaganda. jaj skarzone musz asie sprzedac jak najszybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto wogole kupuje w biedronce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komuny, gdy żywność drożała to dla równowagi taniały lokomotywy. A teraz? Wszystko drożeje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I komu służy tworzenie sztucznej paniki? Dziś byłem w Biedronce i jajka zalegają na półkach. Czyżby to beły te skażone? Dziwne, ale jakoś nie jadam jajek codziennie. W Niemczech owszem... na twardo, na miękko, omlet, w chlebie, a w Polsce mamy duuużo tańsze kiełbasy to zapycham się na zapas. Ja pamiętam jak za najcudowniejszego Tuska cukier znikał ze sklepowych półek. Cena urosła do 7złotych. I pomyśleć, że za nakazu Unii musieliśmy pozamykać cukrownie. Mieszkańcy Rejowca wiedzą w czym temat. Pojechałem do Niemiec, a tam kilo cukru za... 1€uro?! I żeby było ciekawiej, to był polski biały kryształ? Tak dbał Tusynek o Polaków. My buliliśmy 7 zeta, a tam za 4zeta szły :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuźwa karmią kury jakieś *** jakimś gównem i trują ludzi. powinnoi się takich skur....... pozamykać w tych kurzych klatkach i dać im żreć to co tym kurom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Polacy przede wszystkim kochali się nawzajem, próbowali się zrozumieć, pomagali sobie i szanowali się zamiast otaczać tym uczuciem kraj jako pojęcie to patriotyzm istniałby sam siebie, w czynach, a nie był tylko pustymi słowami. Podobnie do kraju - tej waszej Polski nie ma, ponieważ nie istniejecie jako naród, lecz każdy jest samemu sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...