Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ukradli rynny z czterech kościołów

Utworzony przez sda, 2 sierpnia 2011 r. o 12:05 Powrót do artykułu
HAŃBA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jakiego wyznania byli ci złodzieje?Czyżby Światków Jehowy opluwanych przez katolików,czy też prawosławnych?A może to byli zadeklarowani ateiści,na których też katolicy plują...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście przepraszam Świadków Jechowy,ale pisownię przez "t" zauważyłem w pewnym brukowym piśmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie hanba jest istnienie tych "swiatyn"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednemu nie podoba się istnienie świątyń,innemu pub-ów czy stadionów piłkarskich i weź tu człowieku dogódź...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oko napisał:
jak dla mnie hanba jest istnienie tych "swiatyn"
A dla mnie hańbą jest to, że uplęgło się i żyje sobie takie coś, jak autor powyższego wpisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Oczywiście przepraszam Świadków Jechowy,ale pisownię przez "t" zauważyłem w pewnym brukowym piśmie.
Powinno być przez samo "Ha".Nie czepiaj się Świadko Jehowy bo to taki sam wierzący jak katolicki moherowy beret czy PiSowiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
A dla mnie hańbą jest to, że uplęgło się i żyje sobie takie coś, jak autor powyższego wpisu. [/quote] no widzisz upleglo sie, a rozumie wiecej od Ciebie ;] juz w podstawowce uczono mnie ze pierwsi mieszkancy rajskiego ogrodu w przeszlosci 'nosili' ogon :x [quote name='crx' timestamp='1312284425' post='509990'] Jednemu nie podoba się istnienie świątyń,innemu pub-ów czy stadionów piłkarskich i weź tu człowieku dogódź...!
nigdzie nie napisalem, ze masz mi w czyms dogadzac. nauka udowodnila, ze budowle te sa wykorzystywane w sposob idiotyczny i tyle. na miejscu zlomiarzy zabralbym sie za dach swiatyni w Belzycach -miedziany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...