Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skoro przesyłki będą sortowane przez maszyny, to jest nadzieja, że przesyłki adresowane do mnie dotrą w stanie nienaruszonym. Do tej pory każda jedna przesyłka nie polecona była po chamsku otwierana i sprawdzana co tam jest w środku, zdarzało się, że zawartość znikała. Mieszkam w Świdniku i wydawało mi się, że to kulturalne i uczciwe miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zapewne tutaj giną listy z zagranicy. Ktoś szuka w nich pieniędzy. Średnia statystyka zaginięć to na moim przykładzie ok. 50%. Żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciech napisał:
To zapewne tutaj giną listy z zagranicy. Ktoś szuka w nich pieniędzy. Średnia statystyka zaginięć to na moim przykładzie ok. 50%. Żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciech napisał:
Okazało się jednak, że o ile listy rzeczywiście giną, to dzieje się jednak na jakimś dalszym etapie sortowania lub doręczania. Zmieniłem bowiem urząd pocztowy /obecnie w innym powiecie/ i wszystko dochodzi. Jak się okazuje, niesprawiedliwe jest posądzanie wszystkich pocztowców o złe praktyki, czy wręcz złodziejstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...