Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory samorządowe: Żuk o tanich mieszkaniach

Utworzony przez mosquito, 14 października 2010 r. o 22:54 Powrót do artykułu
Dobry człowieku Żuk,na to wszystko trzeba, bo jakże by inaczej KASY. Wobec czego punktem nr 1 powinna być aktywizacja gospodarcza regionu bo ona da dochody budżetu miasta. Wiem, że to trudniejsza sprawa i byle jałopa tego nie przeprowadzi ale mówienie o wydawaniu kasy bez pokazania sposobu jej pozyskania jest nadużyciem wyborczym .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiecuje tanie mieszkania ale ich nie będzie bo ten pan słynie z opowiadania bajek. Będzie za to droga woda i ogrzewanie bo MPWiK i LPEC finansują jego kampanie wyborczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wykup to pewnie w tej spółdzielni co to dziwnym trafem dostaje z miasta olbrzymie dotacje, cena też zapewne będzie z np. rynku warszawskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Żuk daj pan pracę a ludzie sami sobie kupią mieszkania. Tak pan prywatyzowałeś zakłady i fabryki , że w Lublinie niewiele zostało. A teraz chcesz mieć ciepłą posadkę do emeryturki.Już nie mogę słuchać Pana pierdzenia idź pan wciskać ten kit studentą może posłuchają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEJ WODE LEJ TWÓJ PROMOTOR KŁAMCA TUSK DOBRZE CIE NAUCZUŁ JAK TO ROBIĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie żuk!To są bajki dla grzecznych dzieci i wybiegi hazardzistów,aby wam wyborcy uwierzyli.To co pan głosi mogliście robić obaj z Wasilewskim.Ludzie nie potrzebują jałmużny:Dla jednych praca,a dla innych godziwa emerytura.Sami wówczas rozwiążą swoje problemy.Pan ze swoją partią jesteście niewiarygodni.Ludzie za waszych rządów zubożeli!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziemy widzieli te mieszkania tak jak widzimy obbiżkę podatków przez PO. Wielka ściema a wyjdzie tak jak to w PO jest czyli wszystko odwrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzdury panie Zuk-jest Uchwała Rady Miasta-wykupowałem mieszkanie a Rzeczoznawca powołany przez UM wyliczył że moje stare mieszkanie komunalne warte jest ponad 4 tys/m/kw.W mieszkanie wpompowałem niemałe pieniądze na okna plastikowe,nowe wszystkie drzwi,panele podłogowe,gładź na ścianach a Rzeczoznawca przysłany przez pański Urząd za te wszystkie luksusy kazał mi płacić przy wykupie !!! Już na takie wyborcze dobrodziejstwa nik mnie nie nabierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten człowiek jest tak niewiarygodny jak partia, która go lansuje. Przypomnijcie sobie jego zapewnienia dotyczące funkcjonowania cukrowni lubelskiej: zarzekał się, że cukrownia nie będzie zlikwidowana. Potem okazało się, że te zapewnienia składał w czasie, kiedy było już wiadomo, że najnowocześniejsza w Europie cukrownia "idzie na żyletki", bo to nie Polacy mają na cukrze zarobić, tylko "sojusznicy". Kłamstwo i ściema: oto czym mamią nas chętni na koryto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury i bzdury!!!! Byłam lubelanką z pradziada moi pradziadkowie i dziadkowie pochodzili z Lublina!. Nie mieliśmyżadnej ziemi by ją sprzedać i kupić mieszkanie tak jak to robią wszysc ze wsi!!!! a potem wielcy miastowi! Musiałam wynieść się z Lublina bo nie stać mnie było na mieszkanie w rodzinnym mieście tylko musiałam kupić 26 km za Lublinem czyli wŁęćznej taka to jest polityka...... jak chodziłam do Trybunału w Lublinie by starać sie o mieszkanie lokatorskie to powiedzieli,że mi sie nie należy bo przekaraczam zarobki!!! A sąsiedzi którzy pochodzą z patologii i ta patalogia jest wciąż dostała mieszkanie komunalne na ul. Gospodarczej i tak to jest...... Ps. nie matego złego łęczna jest miłym miasteczkiem tzw. sypialnia Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zerżnąłeś pomysł Pana Pruszkowskiego, było budować jak byłeś vice prezydentem a nie teraz? Ja nie wiem co się dzieje w PO wszyscy mają wadę wymowy, jak nie seplenią to nie wymawiają "r" a P. Żuk to tak mówi że chętnie oddałoby się zawartość żołądka, cedzi jak cedzak. Na pewno nie zagłosuje na tego facia, drażni mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie info zapraszamy .. http://www.prezydentlublina.com ja to sobie myślę że czasem a zwłaszcza w Lublinie jeden człowiek to nic nie może tak nam zgniło nasze miasto i całe środowisko !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie obieca tyle co Pan Żuk. Zapraszamy do Werbkowic i dziękujemy za złodziejskie prywatyzacje Cukrowni i PZL Świdnik. Przypomnijmy sobie jak wygląda składanie wniosków o mieszkania w TBS-ach. Taki los Lublinianom zgotował Pan Wasilewski z Panem Żukiem: http://polskalokalna.pl/news/lublin-wnioski-o-mieszkania-w-tbs-ie-zlozone,1426066 http://www.radio.lublin.pl/index.php?site=news_details&id=69951 http://galerie.money.pl/lublin;kolejka;po;mieszkania;w;tbs,galeria,3287,0.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubię obrażać innych, ale Ci co będą głosowali na Żuka to będą zwykli bezmózgowcy i deb***e. To w jaki sposób PO wygrało wybory prezydenckie ukrywając bagno pod "zieloną wyspą", zdroworozsądkowemu wyborcy powinno wystarczyć, aby podjąć decyzję, że PO trzeba odstawić od koryta, bo robią tylko PR. Takiego oszustwa wyborców chyba u nas jeszcze nie było. A Rostowski opowiada bajki o ratowaniu budżetu. Tusk to najzwyklejszy populista, co nawet już w TVN-ie widziałem aluzyjny reportaż retrospektywny z jego obiecanek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE MAM ZAMIARU SPŁACAĆ NIKOMU MIESZKANIA ZBYT CIĘŻKO PRACUJĘ NA SPŁATĘ SWOJEGO, NIECH PAN ŻUK SWINANSUJE TO ZE SWOJEJ KIESZENIE A NIE PODATNIKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niczego nie zrobił siedząc na wysokich stołkach niech zajmie niższy i weźmie się do roboty. Może coś potrafi poza obiecywaniem i oklamywaniem ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten facet ma pomysł na Lublin. PS. Straszna żółć leje się z waszych wypowiedzi na forum. Wyluzujcie się, mamy piątek;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymamy za słowo. Na dzień dzisiejszy mieszkania na wynajem to jedyna szansa dla młodych na własny kąt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest niemalże banalnie prosta: wywalić meneli z ich zaniedbanych mieszkań na zbity pysk-i już zwolni się kupę mieszkań,a te mieszkania wyremontować-wtedy nie będzie kolejek przed biurami TBSu(tak jak to było ubiegłej zimy na ul.Głębokiej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qrwa wara od moich podatków niech sobie buduje TBS-y z własnej pensji i kasy jaką bierze za rady nadzorcze. Za Werbkowice Panu ministrowi Żukowi bardzo dziękuję załatwił bez mydła a miało być tak pięknie. A społeczeństwo niech się liczyć nauczy matematyka królową nauk. TBS - (czynsz + kredyt + opłaty licznikowe) jest droższy niż kredyt mieszkaniowy i czynsz w lokalu, który będzie moją, twoją ich własnością. W TBS będziesz zawsze najemcą z zerową szansą na własność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...