Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żenada. Wymyślajcie sobie kolejne przepisy, okienka, certyfikaty i inne bzdety, a na końcu zatrudnijcie milion urzędników żeby to obsłużyć. Ten kraj to jakaś chora porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to jak, wszyscy pracownicy są na urlopie??? To nie ma czegoś takiego jak plan urlopowy,
czy wytycznych żeby jakoś dostosować okres wakacyjnych urlopów do obsługi klienta??? Jak to widać w tym roku maj - czerwiec - lipiec - sierpień niczym się nie różnią, to co to za masowa fala wypoczywających??? żenua!!!
Czasem trzeba chcieć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trol napisał:
Ale to jak, wszyscy pracownicy są na urlopie??? To nie ma czegoś takiego jak plan urlopowy,
czy wytycznych żeby jakoś dostosować okres wakacyjnych urlopów do obsługi klienta??? Jak to widać w tym roku maj - czerwiec - lipiec - sierpień niczym się nie różnią, to co to za masowa fala wypoczywających??? żenua!!!
Czasem trzeba chcieć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie to przynajmniej tylko w wakacje zapraszam do Wydziału Komunikacji w Rykach tam tak jest cały rok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Opolu Lub. tak jest przez cały rok. Tam nie ma numerków i zawsze jest bałagan w kolejce. Trzeba czekać kilka godzin na załatwienie sprawy. Rejestruję samochody kilka razy do roku i naprawdę taka sytuacja w Opolu Lub. jest za każdym razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, myslenie naprawdę nie boli. Wystarczy zarejestrować się wczesniej przez internet i cała wizyta może trać nie dłużej niż 15 min. (u mnie tyle trwała na początku lipca). Fakt na chwilę obecną nei ma już wolnych terminów, ale jutro rano kiedy będzie już możlwiość umówienia wizyty na 25 sierpnia, można to zrobić bez problemu (jeszcze ok godz 10 była możliwośc umówienia wizyty na 24.08.2011). Mamy więc wybór- albo wstawać o 4rano i zajmować kolejkę albo na spokojnie załatwić sobie wizytę z domu. Dla mnie wybór jest oczywisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzi Pan Panie Redaktorze, nie tylko w Lublinie tak jest? Po co tak szkalować własne miasto? Jeśli artykuł miał być rzetelny trzeba było porównać wydziały we wszystkich starostwach. Popytać ludzi. Poza tym z tego co mi wiadomo jest to największe miasto regionu, najliczebniejsze, z wieloma firmami posiadającymi floty samochodowe oraz z firmami leasingowymi które dzień w dzień rejestrują od kilku do kilkunastu aut! Nie można im wydzielać numerków bo są takimi samymi interesantami jak przeciętny Kowalski i też stoją w kolejkach. Może by tak wziąć pod uwagę więcej wskaźników i napisać bardziej obiektywnie??? poza tym mieszkam w tym mieście ładnych pare lat i zawsze w wakacje są kolejki, interesantów jest więcej, pracowników nie przybywa. Radzę chodzi do Wydziału Komunikacji wiosną, jesienią a najlepiej zimą, wtedy nie ma kolejek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianka, brawo, gratuluję pomysłu. Nie usprawiedliwiaj czegoś co powinno działać normalnie a tak nie działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiek napisał:
Ludzie, myslenie naprawdę nie boli. Wystarczy zarejestrować się wczesniej przez internet i cała wizyta może trać nie dłużej niż 15 min. (u mnie tyle trwała na początku lipca). Fakt na chwilę obecną nei ma już wolnych terminów, ale jutro rano kiedy będzie już możlwiość umówienia wizyty na 25 sierpnia, można to zrobić bez problemu (jeszcze ok godz 10 była możliwośc umówienia wizyty na 24.08.2011). Mamy więc wybór- albo wstawać o 4rano i zajmować kolejkę albo na spokojnie załatwić sobie wizytę z domu. Dla mnie wybór jest oczywisty.
Dokładnie! Ja załatwiałem sprawę pod koniec lipca (dwa tygodnie wcześnie zarezerwowałem wizytę przez internet. Aby nie iść dwa razy dzwoniłem aby się upewnić jakie dokumenty mam zabrać i jakie formularze wypełnić. Formularze sobie wydrukowałem w domu i wypełniłem. W dniu kiedy miałem umówioną wizytę byłem 15 minut przed czasem i wszystko załatwiłem sprawnie, miło i od ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko co się tutaj pisze jest prawdą, ale komu to trzeba? Przecież koniec wszystkiego i wszystkich jest już blisko http://######/site/349news a my ciągle wątpimy, sprzeczamy się, dyskutujemy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a mówią,że "bieda na Lubelszczyźnie..." -to kto wobec tego rejestruje te samochody?-może autami jeżdżą:koty?psy?bociany?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało wiarygodny artykuł, autor chyba nie wie z kim rozmawiał bo podaje ludzi na innych stanowiskach niż są w rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...