Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
V LO im. Konopnickiej????, chyba Skłodowskiej drogi redaktorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Omijajcie VIII LO w Lublinie...!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewiątka schodzi na psy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
V LO Marii Curie-Skłodowskiej... no i chyba klasy hist-geo tam nie ma... nie wiem skad takie dane i co za idioci to pisza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z V LO to przegieli a klasa geog historyczna zrobili ale niedawno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolwent napisał:
Omijajcie VIII LO w Lublinie...!!
A może podasz przyczyny ........dlaczego nalezy omijać to liceum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
C hcesz zarobić pieniądze w internecie ? Z 20Dollars2Surf, używaj komputera, tak jak zawsze, ale dodatkowo, zarabiaj. sprawdź!! http://pl.20dollars2surf.com/?ref=336809
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
V LO jest im. Marii Curie-Skłodowskiej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IV LO w Świdniku, cudowne rozmnożenie? Przecie tam tylko 2 licea. Jak widać Staszić leci na ryj i dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DrogaDoSukcesu to blog dla osób, które chcą się rozwijać i interesują się psychologią pozytywną, NLP, rozwojem osobistym. Na blogu można znaleźć wiele testów, ćwiczeń filmów i ebooków które pomogą zmienić życie i być szczęśliwszym http:/
Ostatnio edytowany 8 lipca 2011 r. o 12:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczeń napisał:
A może podasz przyczyny ........dlaczego nalezy omijać to liceum?
...bo mnie z niego wyrzucili, tam trzeba sie uczyc! No i ta Wiosna Teatralna, kto by chcial bawic sie w teatr!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie odradzam 14-stke, kompletna patologia, nic z tej szkoły nie wyniosłam, matury nie zdałam, szkoda gadać. W szkole syf, brud, nieprzyjemna atmosfera, towarzystwo także. Teraz potworzyli jakieś klasy wojskowe podobno, bo liczą że się ktoś na to "złapie", ale poziom fatalny, progi punktowe beznadziejne. Acha i jeszcze nauczyciele - baba od fizyki ma ostre problemy z głową, tak wrednej kobiety to ja jeszcze nie spotkałam - znaczny odstetek uczniów to byli uczniowie powyrzucani z innych szkoł - poziom słabiutki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...