Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z farbą na pociąg. Grafficiarz w rękach sokistów

Utworzony przez A, 20 lutego 2012 r. o 09:53 Powrót do artykułu
To nei Grafficiarz, to zwykły wandal, nie mylmy pojęć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe, czy sprzeda kolegów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego- nie żaden wandal, a artysta. Nasza scena graffiti jest dosyć rozwinieta, jednak brakuje pomalowanych panali stojac na dworcu i patrzac w ten monotonny świat. Takie dzieło, rozjaśnia nam umysł, pokazuje sztuke współczesną i powoduje u mnie uśmiech na twarzy. Jestem za i bardzo popieram nocny boombing...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nie zna - sam niech zapłaci te 3600 zł. Może jak tyle kasy od gnoja ściągną to następnym razem cwela ręka "zaboli" i więcej nic nie zniszczy. No i oczywiście dodatkowo odpowiednią grzywnę dowalić!
Jestem za i bardzo popieram nocny boombing...
Art. 255. § 3. KK: Kto publicznie pochwala popełnienie przestępstwa, podlega grzywnie do 180 stawek dziennych, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni mu jeszcze zapłacić za konserwację wagonów a nie karać!! a jak brzydko to przypilnować żeby coś lepszego namalował.. Wszyscy zadowoleni i młodzież się rozwija a nie rozbija!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszą mnie takie społeczniaki jak p. Gonzo, którzy mają jakieś kompleksy i chyba w życiu nic nie osiągnęli, skoro mają takie ograniczone horyzonty myślowe. Są artyści i są wandale. To co nielegalne nie oznacza, że nie na walorów artystycznych, ale niektórzy są za tępi, żeby to dostrzec..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jotuze napisał:
Śmieszą mnie takie społeczniaki jak p. Gonzo, którzy mają jakieś kompleksy i chyba w życiu nic nie osiągnęli, skoro mają takie ograniczone horyzonty myślowe. Są artyści i są wandale. To co nielegalne nie oznacza, że nie na walorów artystycznych, ale niektórzy są za tępi, żeby to dostrzec..
A mnie tacy zakalce jak ty nie śmieszą. Wbij sobie do głowy, że właściciel rzeczy może sobie nie życzyć abyś mu tę rzecz niszczył. I nie obchodzi go czy niszczysz ją ot tak, czy dla "wielkiej sztuki". Może nie wiesz, ale taki wagon nie jest rzeczą niczyją, ma właściciela. Zaskoczony, nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonzo napisał:
A mnie tacy zakalce jak ty nie śmieszą. Wbij sobie do głowy, że właściciel rzeczy może sobie nie życzyć abyś mu tę rzecz niszczył. I nie obchodzi go czy niszczysz ją ot tak, czy dla "wielkiej sztuki". Może nie wiesz, ale taki wagon nie jest rzeczą niczyją, ma właściciela. Zaskoczony, nie?
Tak ma właściciela spółke pkp intercity , która ma w du*** wszystkich pasażerów , graffiti na waganie nie jest największym problem , wiele krajów nieprzywiązuje do tego wagi( włochy,belgia,holandia...) ważne jest aby pociąg był bezpieczny i przyjeżdżał na czas , a i niewyjeżdżaj tutaj ze śmiesznymi paragrafami bo funkcjonują one w prawie równie dobrze jak nasza kolej , wykolejeńcu ograniczony !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jotuze napisał:
Śmieszą mnie takie społeczniaki jak p. Gonzo, którzy mają jakieś kompleksy i chyba w życiu nic nie osiągnęli, skoro mają takie ograniczone horyzonty myślowe. Są artyści i są wandale. To co nielegalne nie oznacza, że nie na walorów artystycznych, ale niektórzy są za tępi, żeby to dostrzec..
Jeśli napisze na ścianie w Twoim domu, że jesteś ćwokiem i prostakiem i powiem ,że ma to walory artystyczne to przyznasz mi rację ? Nie? to powiem, ze masz ograniczone horyzonty myślowe, jesteś tępy i nie potrafisz tego dostrzec To chyba Ty nie potrafisz zrozumieć, że nie każdy sobie życzy aby domorośli artyści dawali popis swojej "elokwencji" mażąc po czyjejś własności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...