Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 lutego 2012 r.
8:19
Edytuj ten wpis

Z farbą na pociąg. Grafficiarz w rękach sokistów

Autor: Zdjęcie autora mc
0 9 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Sokiści zatrzymali w nocy 23-letniego lublinianina, który namalował graffiti na wagonie stojącym na stacji w Lublinie. Mężczyzna zamalował 50 metrów kwadratowych wagonu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei patrolowali tory na stacji w Lublinie przed godz. 1 w nocy. Ich uwagę przyciągnął Kamil Z.

23-letni mężczyzna miał przy sobie dwie puszki farby i zabrudzone rękawice. Przyznał się do namalowania graffiti na wagonie pociągu InterCity Warszawa. Mężczyźnie udało się zamalować 50 metrów kwadratowych wagonu.

Trzech innych mężczyzn uciekło w kierunku ulicy Nowy Świat. 23-latek wyjaśnił, że ich nie znał. Sprawą zajmie się policja.

Kolej oszacowała straty na 3600 zł.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Taki jeden / 22 lutego 2012 o 10:18
0
[quote name='jotuze' timestamp='1329743382' post='599826']
Śmieszą mnie takie społeczniaki jak p. Gonzo, którzy mają jakieś kompleksy i chyba w życiu nic nie osiągnęli, skoro mają takie ograniczone horyzonty myślowe. Są artyści i są wandale. To co nielegalne nie oznacza, że nie na walorów artystycznych, ale niektórzy są za tępi, żeby to dostrzec..
[/quote]

Jeśli napisze na ścianie w Twoim domu, że jesteś ćwokiem i prostakiem i powiem ,że ma to walory artystyczne to przyznasz mi rację ? Nie? to powiem, ze masz ograniczone horyzonty myślowe, jesteś tępy i nie potrafisz tego dostrzec

To chyba Ty nie potrafisz zrozumieć, że nie każdy sobie życzy aby domorośli artyści dawali popis swojej "elokwencji" mażąc po czyjejś własności.
[quote name='jotuze' timestamp='1329743382' post='599826']
Śmieszą mnie takie społeczniaki jak p. Gonzo, którzy mają jakieś kompleksy i chyba w życiu nic nie osiągnęli, skoro mają takie ograniczone horyzonty myślowe. Są artyści i są wandale. To co nielegalne nie oznacza, że nie na walorów artystycznych, ale niektórzy są za tępi, żeby to dostrzec..
[/quote]

Jeśli napisze na ścianie w Twoim domu, że jesteś ćwokiem i prostakiem i powiem ,że ma to walory artystyczne to przyznasz mi rację ? Nie? to... rozwiń
Avatar
Jarek / 20 lutego 2012 o 22:45
0
[quote name='Gonzo' timestamp='1329754406' post='599907']
A mnie tacy zakalce jak ty nie śmieszą. Wbij sobie do głowy, że właściciel rzeczy może sobie nie życzyć abyś mu tę rzecz niszczył. I nie obchodzi go czy niszczysz ją ot tak, czy dla "wielkiej sztuki". Może nie wiesz, ale taki wagon nie jest rzeczą niczyją, ma właściciela. Zaskoczony, nie?
[/quote]


Tak ma właściciela spółke pkp intercity , która ma w du*** wszystkich pasażerów , graffiti na waganie nie jest największym problem , wiele krajów nieprzywiązuje do tego wagi( włochy,belgia,holandia...) ważne jest aby pociąg był bezpieczny i przyjeżdżał na czas , a i niewyjeżdżaj tutaj ze śmiesznymi paragrafami bo funkcjonują one w prawie równie dobrze jak nasza kolej , wykolejeńcu ograniczony !
[quote name='Gonzo' timestamp='1329754406' post='599907']
A mnie tacy zakalce jak ty nie śmieszą. Wbij sobie do głowy, że właściciel rzeczy może sobie nie życzyć abyś mu tę rzecz niszczył. I nie obchodzi go czy niszczysz ją ot tak, czy dla "wielkiej sztuki". Może nie wiesz, ale taki wagon nie jest rzeczą niczyją, ma właściciela. Zaskoczony, nie?
[/quote]


Tak ma właściciela spółke pkp intercity , która ma w du*** wszystkich pasażerów , graffiti na waganie nie jest największym p... rozwiń
Avatar
Gonzo / 20 lutego 2012 o 17:13
0
[quote name='jotuze' timestamp='1329743382' post='599826']
Śmieszą mnie takie społeczniaki jak p. Gonzo, którzy mają jakieś kompleksy i chyba w życiu nic nie osiągnęli, skoro mają takie ograniczone horyzonty myślowe. Są artyści i są wandale. To co nielegalne nie oznacza, że nie na walorów artystycznych, ale niektórzy są za tępi, żeby to dostrzec..
[/quote]

A mnie tacy zakalce jak ty nie śmieszą. Wbij sobie do głowy, że właściciel rzeczy może sobie nie życzyć abyś mu tę rzecz niszczył. I nie obchodzi go czy niszczysz ją ot tak, czy dla "wielkiej sztuki". Może nie wiesz, ale taki wagon nie jest rzeczą niczyją, ma właściciela. Zaskoczony, nie?
[quote name='jotuze' timestamp='1329743382' post='599826']
Śmieszą mnie takie społeczniaki jak p. Gonzo, którzy mają jakieś kompleksy i chyba w życiu nic nie osiągnęli, skoro mają takie ograniczone horyzonty myślowe. Są artyści i są wandale. To co nielegalne nie oznacza, że nie na walorów artystycznych, ale niektórzy są za tępi, żeby to dostrzec..
[/quote]

A mnie tacy zakalce jak ty nie śmieszą. Wbij sobie do głowy, że właściciel rzeczy może sobie nie życzyć abyś mu tę rzecz niszczył. I nie ob... rozwiń
Avatar
jotuze / 20 lutego 2012 o 14:09
0
Śmieszą mnie takie społeczniaki jak p. Gonzo, którzy mają jakieś kompleksy i chyba w życiu nic nie osiągnęli, skoro mają takie ograniczone horyzonty myślowe. Są artyści i są wandale. To co nielegalne nie oznacza, że nie na walorów artystycznych, ale niektórzy są za tępi, żeby to dostrzec..
Avatar
kjh / 20 lutego 2012 o 14:01
0
Powinni mu jeszcze zapłacić za konserwację wagonów a nie karać!! a jak brzydko to przypilnować żeby coś lepszego namalował.. Wszyscy zadowoleni i młodzież się rozwija a nie rozbija!!
Avatar
Gonzo / 20 lutego 2012 o 13:03
0
Skoro nie zna - sam niech zapłaci te 3600 zł. Może jak tyle kasy od gnoja ściągną to następnym razem cwela ręka "zaboli" i więcej nic nie zniszczy. No i oczywiście dodatkowo odpowiednią grzywnę dowalić!

Jestem za i bardzo popieram nocny boombing...


Art. 255. § 3. KK: Kto publicznie pochwala popełnienie przestępstwa, podlega grzywnie do 180 stawek dziennych, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
Avatar
mmmm / 20 lutego 2012 o 10:22
0
Kolego- nie żaden wandal, a artysta. Nasza scena graffiti jest dosyć rozwinieta, jednak brakuje pomalowanych panali stojac na dworcu i patrzac w ten monotonny świat. Takie dzieło, rozjaśnia nam umysł, pokazuje sztuke współczesną i powoduje u mnie uśmiech na twarzy. Jestem za i bardzo popieram nocny boombing...
Avatar
iko / 20 lutego 2012 o 10:03
0
ciekawe, czy sprzeda kolegów
Avatar
A / 20 lutego 2012 o 09:53
0
To nei Grafficiarz, to zwykły wandal, nie mylmy pojęć...
Avatar
Taki jeden / 22 lutego 2012 o 10:18
0
[quote name='jotuze' timestamp='1329743382' post='599826']
Śmieszą mnie takie społeczniaki jak p. Gonzo, którzy mają jakieś kompleksy i chyba w życiu nic nie osiągnęli, skoro mają takie ograniczone horyzonty myślowe. Są artyści i są wandale. To co nielegalne nie oznacza, że nie na walorów artystycznych, ale niektórzy są za tępi, żeby to dostrzec..
[/quote]

Jeśli napisze na ścianie w Twoim domu, że jesteś ćwokiem i prostakiem i powiem ,że ma to walory artystyczne to przyznasz mi rację ? Nie? to powiem, ze masz ograniczone horyzonty myślowe, jesteś tępy i nie potrafisz tego dostrzec

To chyba Ty nie potrafisz zrozumieć, że nie każdy sobie życzy aby domorośli artyści dawali popis swojej "elokwencji" mażąc po czyjejś własności.
[quote name='jotuze' timestamp='1329743382' post='599826']
Śmieszą mnie takie społeczniaki jak p. Gonzo, którzy mają jakieś kompleksy i chyba w życiu nic nie osiągnęli, skoro mają takie ograniczone horyzonty myślowe. Są artyści i są wandale. To co nielegalne nie oznacza, że nie na walorów artystycznych, ale niektórzy są za tępi, żeby to dostrzec..
[/quote]

Jeśli napisze na ścianie w Twoim domu, że jesteś ćwokiem i prostakiem i powiem ,że ma to walory artystyczne to przyznasz mi rację ? Nie? to... rozwiń
Avatar
Jarek / 20 lutego 2012 o 22:45
0
[quote name='Gonzo' timestamp='1329754406' post='599907']
A mnie tacy zakalce jak ty nie śmieszą. Wbij sobie do głowy, że właściciel rzeczy może sobie nie życzyć abyś mu tę rzecz niszczył. I nie obchodzi go czy niszczysz ją ot tak, czy dla "wielkiej sztuki". Może nie wiesz, ale taki wagon nie jest rzeczą niczyją, ma właściciela. Zaskoczony, nie?
[/quote]


Tak ma właściciela spółke pkp intercity , która ma w du*** wszystkich pasażerów , graffiti na waganie nie jest największym problem , wiele krajów nieprzywiązuje do tego wagi( włochy,belgia,holandia...) ważne jest aby pociąg był bezpieczny i przyjeżdżał na czas , a i niewyjeżdżaj tutaj ze śmiesznymi paragrafami bo funkcjonują one w prawie równie dobrze jak nasza kolej , wykolejeńcu ograniczony !
[quote name='Gonzo' timestamp='1329754406' post='599907']
A mnie tacy zakalce jak ty nie śmieszą. Wbij sobie do głowy, że właściciel rzeczy może sobie nie życzyć abyś mu tę rzecz niszczył. I nie obchodzi go czy niszczysz ją ot tak, czy dla "wielkiej sztuki". Może nie wiesz, ale taki wagon nie jest rzeczą niczyją, ma właściciela. Zaskoczony, nie?
[/quote]


Tak ma właściciela spółke pkp intercity , która ma w du*** wszystkich pasażerów , graffiti na waganie nie jest największym p... rozwiń
Avatar
Gonzo / 20 lutego 2012 o 17:13
0
[quote name='jotuze' timestamp='1329743382' post='599826']
Śmieszą mnie takie społeczniaki jak p. Gonzo, którzy mają jakieś kompleksy i chyba w życiu nic nie osiągnęli, skoro mają takie ograniczone horyzonty myślowe. Są artyści i są wandale. To co nielegalne nie oznacza, że nie na walorów artystycznych, ale niektórzy są za tępi, żeby to dostrzec..
[/quote]

A mnie tacy zakalce jak ty nie śmieszą. Wbij sobie do głowy, że właściciel rzeczy może sobie nie życzyć abyś mu tę rzecz niszczył. I nie obchodzi go czy niszczysz ją ot tak, czy dla "wielkiej sztuki". Może nie wiesz, ale taki wagon nie jest rzeczą niczyją, ma właściciela. Zaskoczony, nie?
[quote name='jotuze' timestamp='1329743382' post='599826']
Śmieszą mnie takie społeczniaki jak p. Gonzo, którzy mają jakieś kompleksy i chyba w życiu nic nie osiągnęli, skoro mają takie ograniczone horyzonty myślowe. Są artyści i są wandale. To co nielegalne nie oznacza, że nie na walorów artystycznych, ale niektórzy są za tępi, żeby to dostrzec..
[/quote]

A mnie tacy zakalce jak ty nie śmieszą. Wbij sobie do głowy, że właściciel rzeczy może sobie nie życzyć abyś mu tę rzecz niszczył. I nie ob... rozwiń
Avatar
jotuze / 20 lutego 2012 o 14:09
0
Śmieszą mnie takie społeczniaki jak p. Gonzo, którzy mają jakieś kompleksy i chyba w życiu nic nie osiągnęli, skoro mają takie ograniczone horyzonty myślowe. Są artyści i są wandale. To co nielegalne nie oznacza, że nie na walorów artystycznych, ale niektórzy są za tępi, żeby to dostrzec..
Avatar
kjh / 20 lutego 2012 o 14:01
0
Powinni mu jeszcze zapłacić za konserwację wagonów a nie karać!! a jak brzydko to przypilnować żeby coś lepszego namalował.. Wszyscy zadowoleni i młodzież się rozwija a nie rozbija!!
Avatar
Gonzo / 20 lutego 2012 o 13:03
0
Skoro nie zna - sam niech zapłaci te 3600 zł. Może jak tyle kasy od gnoja ściągną to następnym razem cwela ręka "zaboli" i więcej nic nie zniszczy. No i oczywiście dodatkowo odpowiednią grzywnę dowalić!

Jestem za i bardzo popieram nocny boombing...


Art. 255. § 3. KK: Kto publicznie pochwala popełnienie przestępstwa, podlega grzywnie do 180 stawek dziennych, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
Avatar
mmmm / 20 lutego 2012 o 10:22
0
Kolego- nie żaden wandal, a artysta. Nasza scena graffiti jest dosyć rozwinieta, jednak brakuje pomalowanych panali stojac na dworcu i patrzac w ten monotonny świat. Takie dzieło, rozjaśnia nam umysł, pokazuje sztuke współczesną i powoduje u mnie uśmiech na twarzy. Jestem za i bardzo popieram nocny boombing...
Avatar
iko / 20 lutego 2012 o 10:03
0
ciekawe, czy sprzeda kolegów
Avatar
A / 20 lutego 2012 o 09:53
0
To nei Grafficiarz, to zwykły wandal, nie mylmy pojęć...
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza 0 4

Prezydent Lublina wycofuje się ze słowa „kumoterstwo”, które znalazło się w podpisanym przez niego dokumencie z wnioskami z kontroli przeprowadzonej w Centrum Kultury. Dokument, o którym pisaliśmy obszernie tydzień temu, stał się powodem kolejnej politycznej burzy.

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu 1 1

Lubelska klasa okręgowa Zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Uwagę przyciąga debiut w roli trenera Orionu Niedrzwica Jacka Paździora

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 1

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 1 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 5 1

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 1 1

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu"

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu" 0 1

Nie ma zagrożenia dla działalności Mostu Kultury – zapewnia dyrektor miejskiej instytucji, która odpowiada za to miejsce i bije się w piersi za zbyt wysoki pawilon obwieszony reklamami. – Przyznajemy się do pewnego błędu – mówi szef CK.

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie?

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie? 0 2

Minister rolnictwa zgodził się na stosowanie neonikotynoidów w uprawach rzepaku. Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm, a pszczelarze studzą emocje.

Opole Lubelskie: Osadzeni z zakładu karnego w przedszkolu

Opole Lubelskie: Osadzeni z zakładu karnego w przedszkolu 0 3

Miasto remontuje przedszkole. Firma, które realizuje to zadanie zatrudnia więźniów. Prace remontowe w pomieszczeniach przeznaczonych dla maluchów są kolejnym przykładem resocjalizacji osadzonych w miejscowym zakładzie karnym przy współpracy z ratuszem.

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek 2 1

Już w sierpniu wypłacane mają być pierwsze 300 zł dodatku na każde uczące się dziecko. Ale otrzymają je osoby, które wnioski o wypłatę złożyły w lipcu.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 7 11

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 30 4

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!