Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

„Za Bugiem”: Film o tragicznych dziejach polsko-ukraińskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lipca 2016 r. o 15:46 Powrót do artykułu
Rzygać mi się normalnie chce na tą pro-ukraińską kampanię!! Co chwila jakieś durne akcje mające pokazać jakimi to przyjaciółmi narodu Polskiego są ukraińcy. Ja (podobnie jak ta pani) słyszałam historie opowiadane przez MOJĄ babcię, która cudem przeżyła rzeź Polaków przez ukraińców. Może też powinnam rozważyć nakręcenie filmu ze scenami na przykład wyłamywania dziewczynkom rąk przez gwałcących je ukraińców?? Niestety marne szanse na powodzenie w czasach gdy polskie spoleczeństwo jest na każdym kroku przekonywane przez pro-ukraińskie lobby działające w tym kraju, że nic takiego się nie stało, że upa nie była taka zła a ukraińcy to nasi najwięksi przyjaciele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Rzygać mi się normalnie chce na tą pro-ukraińską kampanię!! Co chwila jakieś durne akcje mające pokazać jakimi to przyjaciółmi narodu Polskiego są ukraińcy. Ja (podobnie jak ta pani) słyszałam historie opowiadane przez MOJĄ babcię, która cudem przeżyła rzeź Polaków przez ukraińców. Może też powinnam rozważyć nakręcenie filmu ze scenami na przykład wyłamywania dziewczynkom rąk przez gwałcących je ukraińców?? Niestety marne szanse na powodzenie w czasach gdy polskie spoleczeństwo jest na każdym kroku przekonywane przez pro-ukraińskie lobby działające w tym kraju, że nic takiego się nie stało, że upa nie była taka zła a ukraińcy to nasi najwięksi przyjaciele.
Bez obaw w Gdańsku bodajże Ukraińcy zgwałcili nastolatkę, w Lublinie Ukrainiec poderżnął gardło taksówkarzowi. Pewne rzeczy nigdy się nie zmieniają, a tylko idioci nie potrafią wyciągać oczywistych wniosków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja mama śp. zawsze powtarzała, że w czasie wojny ukrainiec był jak brat a w nocy przychodził i mordował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...