Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakupy zrobimy tylko w co drugą niedzielę? Szykują się zmiany

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 września 2017 r. o 07:02 Powrót do artykułu
PIS obiecywało wszystkie święte niedziele wolne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na półkach będzie tylko sól i ocet. Tradycja musi być !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA CZASÓW PRL-u,WSZYSTKIE SKLEPY BYŁY W NIEDZIELĘ NIECZYNNE.POLACY JAKOŚĆ DALI SOBIE RADĘ.JESTEM ZA NIEPRACUJĄCYMI NIEDZIELAMI W PRZEMYŚLE SPOŻYWCZYM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wracamy do PRL-u... nie tylko w tej dziedzinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE dla handlu w Niedzielę i Święta. Jestem za całkowitym zakazem handlu a nie za półśrodkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedzielna praca w g..no się obraca. Banki niech w niedzielę pracują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chcę sklepów otwartych w niedzielę !! Nie mam kiedy na tygodniu na spokojnie zrobić zakupów, a kupowanie u osiedlowego oszusta co poprawia daty ważności acetonem i chleba odświeżanego w piekarniku lub gniecionego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sniadek powinien wyprowadzić sztandar solidarnościowy ,bo jak po ścięciu drzewa zostaje tylko pniak tak po solidarności jest tylko śniadek.Rządy solidarnościowe doprowadziły do niebywałego bezprawia i złodziejstwa,a ich pomysły na handel są absurdalne.Każdy kto chce niech handluje i w niedzielę ,tylko trzeba zastosować odpowiednie regulacje podatkowe,/np.od zatrudnionego/tak by wielkopowierzchniowym się to nie opłacało.A nie wciągać w to ludzi i zbierać podpisy .Jest to poroniony pomysł wart śniadka i działaczy zdychającej solidarności.Kto wywodzący się z ich rodowodu z tym się liczy???Czas na opamiętanie.Jedynie Rakowski był mądrym człowiekiem,jak zrozumiał,to powiedział"sztandar wyprowadzić"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"..straty Skarbu Państwa mogą zaś wynieść co najmniej 1,8 mld zł." Ale kogo w pisie to obchodzi. "Wadza", zachłanność i "nasze musi być zawsze na wierzchu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz razę obecnie przemysł spozywczy nie produkuje w niedziele. Wsłuchaj się w wypowiedzi "ludu" a nie zwiazkowców których najważnieszym zadaniem jest aby jak najwięcej się opier...ć a jak najwięcej zarabiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś kto pisał artykuł nie jest dobrze zorientowany bo w Szwecji wszystkie markety w niedzielę są otwarte .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Londynie też wszystko otwarte .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze ludzie powinni mieć trochę czasu żeby z rodziną spędzić . Gonimy za pieniądzem a zapominamy co tak naprawdę jest w życiu ważne . Po co to wszystko ogłupieni reklamami musimy mieć wszystko nowoczesne błyszczące , a może lepiej pospacerować po lesie z rodziną ze znajomymi. Druga sprawa to pseudo biznesmeni wyzyskujący ludzi umowy śmieciowe ludzie pracujący po 10 godzin dziennie w soboty i niedziele również pracownik zarobi 2 tys z czego 700 pod stołem a szef co 2 lata nowe bmw .... Tak wygląda praca w Polsce dlatego jestem za wprowadzeniem zakazu pracy w niedziele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W osiedlowych sklepikach nie wszystko jest. Nie kupię tam kaszki dla dziecka czy świeżej karkówki na niedzielnego grilla, a w niektórych nie ma nawet pieczywa. Nie każdy ma czas i możliwości robić zakupy w sobotę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jak światło zawsze przebija się - ***s://mieczduchapulawy.wordpress.com/2017/06/03/prawdziwa-dobra-nowina-do-przebaczenia-zbawienia-potrzeba-tylko-zywego-wszechmocnego-jezusa-a-nie-ludzi-i-ich-organizacji/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P napisał:
W osiedlowych sklepikach nie wszystko jest. Nie kupię tam kaszki dla dziecka czy świeżej karkówki na niedzielnego grilla, a w niektórych nie ma nawet pieczywa. Nie każdy ma czas i możliwości robić zakupy w sobotę.
to kupuj w piątek i daj odpocząć innym w niedzielę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A ja chcę sklepów otwartych w niedzielę !! Nie mam kiedy na tygodniu na spokojnie zrobić zakupów, a kupowanie u osiedlowego oszusta co poprawia daty ważności acetonem i chleba odświeżanego w piekarniku lub gniecionego.
ludzie zacznijcie planować zakupy z perspektywą na 3 dni do przodu i się uda. Pokolenie lemingów biegnące do sklepu jak się papier toaletowy na rolce skończył, tylko żeby nie zapomieć spodni naciagnąć na d..pę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobota i niedziela to aktualnie dzień największego zarobku dla studentów dorabiających na kasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brednie dziennikarzy z Wodrolu. Opiszcie wyrzucanie chorych ludzi na bruk na Sądowej w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...