Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kraśnik jest spolaryzowany na dwa przeciwstawne bieguny : Czubiński i Stawiarski. Czu każdy kto interesuje się życiem miasta zna i to od tej jednej strony....... Stawiarskiego każdy kto interesował się życiem powiatu parę lat temu każdy też zna, posłem jest również niezłym, ma swoje zalety ale też i wady.... A może ma ktoś jakąś ciekawą alternatywę dla Kraśnika, czlowieka nie związanego z żadnymi układami, uczciwego i majacego do zaproponowania nową jakość...... W bajki już nie wierzę, ale może macie jakiś pomysł......... Nowy Rok się zbliża...... Pozdrowienia dla wszystkich!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myslicie, ze dal im wiecej niz sam wyludzil (cos tam, cos tam 300 zl.)z kasy sejmowej? Parodia czlowieka i urzedu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sent napisał:
Kraśnik jest spolaryzowany na dwa przeciwstawne bieguny : Czubiński i Stawiarski. (...) A może ma ktoś jakąś ciekawą alternatywę dla Kraśnika, czlowieka nie związanego z żadnymi układami, uczciwego i majacego do zaproponowania nową jakość...... (...)
100% racji i prawdy. W tej perle lubelszczyzny po prostu nie ma trzeciej, neutralnej możliwości dla kogoś kto nie chce poprzec pana c czy pana s (a naszych lokalnych komuszkow mimo drzemiacych sentymentow na szczescie na wieksza skale nikt nie poprze). Narazie mamy paranoje w ktorej kazde dzialanie oceniane jest przez pryzmat tego z ktorego obozu wyszedl pomysl i kombinowanie jak by tu przeciwnika utrącić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardziej durnego wyłgania z odpowiedzialności prokuratorzy nie mogli już wymyśleć. Tylko pogratulować bujnej wyobraźni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ogóle sam poseł Jarosław Stawiarski jest znikomo szkodliwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Bardziej durnego wyłgania z odpowiedzialności prokuratorzy nie mogli już wymyśleć. Tylko pogratulować bujnej wyobraźni
Następny z bandy nietykalnych a prokurator niema odwagi postawić kolesiowi zarzutu dokąd zmierzasz polska Temido fakt jesteś ślepa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby bilety nie zmarnowały się , to fałszowano dokumenty i to pani prokurator nazywa gospodarnością. Ręce opadają.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie urząd skarbowy ściga za nie złożenie zeznania za 4 dni pracy na umowę zlecenia!!! pieniądze które zarobiłem w te 4 dni wydałem na rodzinę kupując chleb, bułki, masło i mleko i jakieś zabawki dla dzieci. to też gospodarność i zaradność oraz troska o rodzinę. ciekaw jestem jak potraktuje moje tłumaczenie naczelnik urzędu skarbowego nakładając na mnie karę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sent napisał:
Kraśnik jest spolaryzowany na dwa przeciwstawne bieguny : Czubiński i Stawiarski. Czu każdy kto interesuje się życiem miasta zna i to od tej jednej strony....... Stawiarskiego każdy kto interesował się życiem powiatu parę lat temu każdy też zna, posłem jest również niezłym, ma swoje zalety ale też i wady.... A może ma ktoś jakąś ciekawą alternatywę dla Kraśnika, czlowieka nie związanego z żadnymi układami, uczciwego i majacego do zaproponowania nową jakość...... W bajki już nie wierzę, ale może macie jakiś pomysł......... Nowy Rok się zbliża...... Pozdrowienia dla wszystkich!!!!!
Pan Mirosław Włodarczyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
romek napisał:
Pan Mirosław Włodarczyk
Romek to trochę tak jakbyś zaproponował J. Czerwa jako alternatywę dla CZU. No ale pomysł jest mimo wszystko ciekawy.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy prokuratura zastanawiała się jaka jest rola w tego rodzaju sprawach sekretarza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy te wyjazdy ktoś kiedyś rozliczy? http://dziamber.wordpress.com/2009/02/25/b...%e2%80%93-6809/ Po co, na co, w jakim celu? http://dziamber.wordpress.com/2009/08/27/b...e2%80%93-24109/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A czy prokuratura zastanawiała się jaka jest rola w tego rodzaju sprawach sekretarza?
ogromna bo zeznał , że ktoś wyłudził pieniądze na bilety, ale dzięki gospodarności szefa bilety nie zmarnowały się, a tak na marginesie odpowiedzialnym za fundusz socjalny jest były starosta jarosław stawiarski -czytaj gazetę wyborczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zna Ofczarskiego ten się śmieje aż do bólu brzucha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...