Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żużlowcy ścigali się na rondzie na Czechowie. Film już gotowy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 sierpnia 2016 r. o 22:14 Powrót do artykułu
Słabe,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beznadziejne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he dobre, tłumy szaleją ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł i super promocja miasta z historią żużlową! Chcemy więcej! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna promocja miasta. Oby więcej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo za pomysł. Brawo za przyzwolenie od miasta. Tylko malo informacji bylo przed akcją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urządzanie takich imprez w tak bliskiej odległości kościoła jest niestosowne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto pomaluje teraz pasy od nowa ???!!!!! Przejechałem tamtędy po tej dziecinadzie i powiem że został taki sysf po tym że brak słów. Kto za to zapłaci za posprzątanie i odnowienie tego ronda !!!!!!!!!???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie przecierałem oczu ze zdumienia bo dowiedziałem się teraz a mieszkam niedaleko :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A kto pomaluje pasy teraz ?" Przez takich ludzi jak Ty właśnie tak mało się dzieje a miasto przepier... na byle co pieniądze a co do "Urządzania takich imprez... (bla bla bla)... Kościoła" to przecież w Lublinie jest tyle kościołów co kebabów na każdej ulicy po jednym więc ciężko było by wybrać miejsce gdzie go nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty pomaluj jak nie umiesz jeździć po "rondzie" bez  znaków poziomych... i zamknij się w swojej melinie bo wszystko to co się zmienia w naszym mieście jest dla ciebie obce. Typowy wiejski pajac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...