Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

119 zwolnionych w szpitalu w Puławach. Jest lepiej?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 grudnia 2016 o 14:39 Powrót do artykułu
A gdyby wszystkich zwolnić i zrobić taką samoobsługę leczniczą?! Wynik byłby jeszcze lepszy!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Kamiński, czy Pan wie co to jest inżynieria finansowa? Pan kompletnie nie ma pojęcia o tym o czym Pan mówisz. Zagadnienie to wykorzystują banki, firmy inwestycyjne, towarzystwa ubezpieczeniowe i fundusze hedgingowe natomiast nie szpitale. Są to narzędzia wykorzystywane w problemach ekonomicznych oraz do tworzenia nowych innowacyjnych produktów finansowych w których wykorzystuje się wiedzę i narzędzia z dziedziny matematyki, informatyki, statystyki oraz ekonomii. To znacznie wyższy poziom intelektu niż prezentuje Pan Rybak
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niestety Pan Gorgol kłamie. Jest to spowodowane najprawdopodobniej głęboką niewiedzą tego Pana jak funkcjonuje pogotowie ratunkowe i służba zdrowia. Nie zna procedur i nigdy nie będzie ich znał bo nie ma wykształcenia medycznego za co nie można go obwiniać. Sądze jednak, że ludzie z samorządu powinni czerpać opinie od ludzi którzy sie na tym znaja czyli tych posiadających wykształcenie medyczne. Bezczelnym stwierdzeniem jest to, że poniosła się jakoś usług świadczonych przez Ratownictwo Medyczne. Słuchając wypowiedzi Pana Gorgola odbiera on pogotowię ratunkowe jako taka ekstra taksówkę ze sługami (ratownikami), którzy przyjadą bedą mili, przeniosą na krzesełku bo przecież trzeba oszczędzać Pana/Pani nogi i jeszcze zniosą torbę przygotowana juz na dłuższy pobyt w szpitalu. Wiec tak Panie Gorgol karetki wyglądają ładnie, miło i komfortowo siedzie sie na fotelu jakość transpotru zdecydowanie sie poprawiła. CO do jakości usług wobec pacjenta zdecywanie sie ona obnizyła. Ratownicy przeszi z umowy o pracę na samozatrudnienie, pracując po 250godzin miesięcznie co już jest obniżem jakości usług poprzez zmęcznie i wyczerpanie fizyczne i umysłowe ratowników. To że w dwie osoby nie da się zrobic tego co w trzy to juz wiemy i cierpia niestety ci którzy są w najcięższych stanach zmiejszając sznase przezycia. Ludzie nie zdają sobie niestety sprawy że w wielu przypadkach gdyby zespół był 3-osobowy szanse na uratownie członka rodziny byłyby większe (zachecam wszystkich do zgłasznia się do prawników w takich sytuacjach bo jest to czasem bardzo łatwo udowodnić) Pan Gorgol zdaje się nie przeczytal nawet definicji co znaczy Ratownicwo Medyczne i dlaczego powstało- nie dlatego by wygodnie zawieść starszą panią/pana do szpitala z bólem głowy (dużo bardziej wygodna jest taksówka) tylko by ratować życie i nieść pomoc w stanach zagrożenia życia gdzie niestety zespół dwuosobowy mimo największych starać w 100% tego nie zrobi i to nie zależy od ilości szkoleń i wiedzy ratowników tu chodzi o ręce które nabiora lek do skrzykawki, zrobia wkłucie dożyle czy zaintubują. ALe fakt Panie Gorgol karetki ładnie się prezentują można się ich wyglądem pochwalić ( do momentu kiedy ulegnie wypadkowi, o który nie trudno gdzie i tak ratownik kierujący pojazdem zostanie pociągnięty do odpowiedzialności finansowej) ale czy można pochwalić się wydajnością i produktywności? niestety nie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wypiwprzyć wszystkich szarych pracowników, zostawić tylko dyrektora i zastepców oraz księgową do naliczania i wypłacania im wynagrodzenia, napewno szpital będzie wtedy miał super zyski. BARANY JEDNE i tak pieprzą głupoty i myslą, że ci na dole to przyjmą do siebie, czy wy naprawdę jesteście tak durni czy tylko udajecie durnych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PiS w postaci Godlińskiego i Gorgola wziął się za szpital i wszystko jasne
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no jak się wyrzuca 119 osób na bruk to trudno, żeby było gorzej. tak się zastanawiam kiedy ludzie przejrzą na oczy i zrozumieją kim jest Gorgol i przestaną go wybierać do rady powiatu...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale ***enie, jakie to zmiany kierownicze? a zatrudnienie przydupas(ów)(ek) dyrektora? a ciekawe za jakie pieniądze?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A przecież na radzie powiatu dyrektor obiecał zyski już we wrześniu. Co się stało panie dyrektorze? Kolejne kłamstewka? Strasznie się pan denerwował jak Gorgol mówił o wynikach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Więcej operacji, to znaczy że ludzie w Puławach bardziej chorują, co to za sukces?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co z ze sprawą w sądzie dyrektorka?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Fundusze na termomodernizację to przecież żadna nowość, dyrektor zgłosił projekt (stary projekt wypracowany przez poprzednią dyrekcję) w ramach programu rewitalizacyjnego w mieście. Propaganda i tyle.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No ciekawe. Poradnia sportowa i co dr Stefaniuk przestanie mieć w prywatnym gabinecie kasiorkę?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rodzenie w Puławach po zmianach ministerialnych jeszcze bardziej ryzykowne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Twardowska to powinna odejść ze szpitala i rady powiatu. Jak wszystkow szpitalu było dobrze to strajkowała i prześcieradła wywieszała a jak ludzi zwalniano to schowała się i udawała tzw greka. Wstyd, żenada. Wyborcy powinni powiedzieć tej pani w wyborach co o niej myślą. Typowa pisuarska kłamczyni. Obrońca szpitala SAK taki sam obłudnik.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przepraszam...co to Pulawy? Kim jest Rybak? Kogo to obchodzi
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zwolnić wszystkich. Nie będzie szpitala nie będzie strat. Ludzie będą umierać młodo ZUS zarobi krocie. BRZMI JAK PLAN.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BRAWO PANIE RYBAK
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
BRAWO PANIE RYBAK
Łubu dubu, łubu dubu, to ja twój motylek
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak Radna PIS śmie się jeszcze wypowiadać. TO PIS do niszczenia szpitala się przyczynił. Jak jej nie wstyd. To hańba co robią ze szpitalek edukacją i Polską
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co mnie związkowcy obchodzą? W szpitalu mają się ludzie leczyć, a nie na chama posady trzymać dla związkowców. Jak usłyszę kiedyś od pacjenta, że jest zadowolony z pobytu w tym szpitalu, to będzie cud.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: