Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura między Polakami i Romami. "Zaczęli nas obrażać, więc pogoniliśmy ich"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lipca 2017 r. o 09:26 Powrót do artykułu
Bedziesz sał asz ci zeby wypadnom ty cfelu mocny jestesi wgebie a ze strahu laske byś zrobił rasisto jak jestes taki mocny to pszyjeć do puław t o zobaczymy kto sie udławi pałon ćipo zajmij sie lepiej ruhaniem swojej matki dziwko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cygańska maupka zna wulgaryzmy... Szkoda, że cygańska maupka nie zna ortografii... Ale tak to bywa, kiedy zamiast chodzić do szkoły kradnie się używaną odzież z pojemników PCK...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
tylko unas nie słyhać o gwałtah  a uwas to nawet słyhać ze kapułani gwałcom ale to nie problem bo polska jest dla   polakuw jak wy to muwicie jestesicie gorsze nisz hitler raśty
 A jak cygan zmusi dzieczynkę do ślubu i zrobi jej dziecko to nie jest pedofilia? Dzicz jak muslimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrz wokół ilu pedofili jest na całym świecie uczeni wielcy z taaakim! wykształceniem a tacy porządni!!!!wielka biała nacja wspaniała liczymy się tylko my???więcej NIKT, inne rasy są bebe!??Nauczmy się w końcu tolerancji i współżycia społecznego, nie wszyscy jesteśmy idealni. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tą subtelną różnicą, że w naszej kulturze robienie dzieci małym dziewczynkom jest czymś złym, a w waszej to norma. Pracowałem w sklepie i stary cygan chciał płacić kartą żony. Tłumaczę mu, że tą kartą może płacić tylko właścicielka. Wrócił po kilku minutach z dziewczynką,  która była właścicielką karty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie twierdzę że nie ma takiego problemu może jest. ale nie z takim okrucieństwem jak to występuje w naszej nacji że niemowlęta są już wykorzystywane do tak niecnego procederu, bądźmy sprawiedliwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyłapujecie jakieś sporadyczne przypadki a u nas jest nie lepiej tylko u nich jak są razem to na lata a u nas mówi się że ze sobą chodzą i co jakiś czas to zmiana na kolejną dziewczynę czy chłopaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczynka??  Miała kartę kredytową?  Kto da niepełnoletnij kartę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kama napisał:
Dziewczynka??  Miała kartę kredytową?  Kto da niepełnoletnij kartę?
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha,Sandomierskiej się należało, powinni ją dłużej po3mać w areszcie. Niewiniątkiem nie jest, bardzo agresywna, stara baba, która się pindży i lata z dzieciakami jako wielki kibol. A co do Romów to są tylko ludzie, tak jak każdy z nas. Tylko się bronili. Dobrze, że nie dali sobie wejść na głowę. Nie wierze, że została przez kogokolwiek napadnięta, bo sama to robi, jest to bardzo konfliktowa osoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz trzeba iść do pracy, by BMke naprawić, aj Sandomierska ale cię Romowie załatwili, śmiechu warte na całe Puławy i nie tylko :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania, stary twój prosił żeby mu pozwolić naprawić tą bemwice, tyle że Pani Sandomierska to na razie tylko ze śmieciami mu pozwoliła polatać- musi zasłużyć :-D ps. A tak serio to skończ juz przewloka bo się nudny zrobiłeś błaźnie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poniższy komentarz wart poziomu sandomierskiej i jej kolegów. zero składu i ładu, tylko jakieś głupie teksty dotyczące nie wiadomo czego. ale odpisze w podobny sposób, może choć trochę coś biedaczki zaczają i żyłka im w *** od myślenia nie pęknie. co do zasługi, to wszyscy wiedzą w jaki sposób polega, połowa kiboli ma już w tym doświadczenie. pewnie, że by pozwoliła ze śmieciami polatać, tylko już nikt nie chce do nich dołączyć. nie każdy lubi ładować do rozepchanego wiadra :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywloka nie czaruj, bo rzeczywistości nie zaczarujesz :-) nigdy nie wejdziesz w to środowisko prostytutkowy królu bo tu informatorzy policyjni nie są, delikatnie mówiąc mile widziani. Skończ już te swoje wywody bo to juz żenujące. Co byś nie napisał, jakim błotem nie rzucił, faktu,że Sandomierskiej to ty możesz jedynie buty czyścić - nie zmienisz.Od wypisywania ANONIMOWO i z różnych kont tych swoich pomyj tez i nie urosniesz. Wez się za robotę wychowawaj dzieciaka i nie siej jadu to życie i dla ciebie stanie się prostsze spinaczu z internetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie za bardzo wiem o co i kogo chodzi. Widocznie kibolek myśli, że z kim innym pisze. Sandomierską to większość nie lubi. Wszyscy czekali, aż jej ktoś w końcu ukróci. I Cyganom się udało. Ale poniżenie ha ha :) Szkoda, że nie na dłużej ale to pewnie na nią też jeszcze czeka. A takie moje pytanie czy Sandomierska ma jakiś znajomych ze swojej grupy rówieśniczej? Czy tylko z małolatami się spotyka? Znam wiele osób około 40-tki ale takiej niezrównoważonej osoby to jeszcze nie widziałam. Może ma jakieś problemy emocjonalne i powinien się tym ktoś zająć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępa dzido, do aktu oskarżenia nie doszło bo śledztwo umorzone. Taka niby dziennikara a nie wywęszyła buhahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filipowska sz..to -co ty na to?! Buhahaa zajmij się siostrzencami i co samopas latają może dofinansowanie dostaniesz, będziesz miała z czego płacić bo chyba znów komornik zaraz zapuka, do drzwi bo medialny proces z tego co wiem ci się szykuje. Oj cienko cienko bez szkoły panienko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co nie zmienia faktu, że w areszcie posiedziała. A samochodzik też trzeba naprawić. Może jakaś zrzutka, bo nierób nie ma teraz czym jeździć. Ja wiem jedno, jest to przestępczyni i w końcu trafi tam gdzie jej miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się składa,że blondyna teraz jeździ Jaguarem - oj kogoś tu zazdrość zżera :D . Znam ją tylko z widzenia ale jak czytam te komentarze to strasznie mam ochotę na poznanie tej kobiety bo musi być ciekawym człowiekiem skoro tyle emocji wzbudza. Artykuł o czym innym komentare o blondynie. I hulaj dusza bo anonimowo przecież. Kobietki, kobietki jadem plujecie zamiast sie za siebie wziąć. Ktoś kiedys powiedział,ze są ludzie których się albo nienawidzi albo kocha. Coś mi sie zdaje,ze to właśnie taka osoba. Otoczona przyjaciółmi w realu, jechana przez wrogów w necie. I powiem jeszcze jedno, weźcie pod uwagę fakt, że skoro do tej pory nie wylądowaliście w sądzie za takie komentarze - dowodzi tylko jednemu- jesteście jej zupełnie obojetni, to po co te wpisy? :D komus chcecie cos udowodnić? komu? sobie? że jesteście lepsi, lepsze? przybyło centymetrów? Oj chyba nie...jak jesteś bez polotu w realu to i w necie oczerniając innych nie staniesz sie kims. Pozdrawiam zgrabna blondynę z jaguara! Tak trzymaj! I mam nadzieję,ze za ten "dobowy dołek", który tak cieszy Twoich wrogów, wyciagniesz stosowne odszkodowanie ;-) u zazdrośnic- wylew murowany :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że emocje wzbudza ale tylko dlatego, że większość normalnych ludzi stwierdzi, że już dawno powinna być odizolowana od ludzi. Ta agresywna baba, biega niby z kibicami, które mogły by być jej dziećmi. Ile już tych ,,biednych" chłopaków ściągnęła na drogę przestępczą? Ile już matek wylało łzy za swoje dzieci, które weszły w jej środowisko? To jest jakakolwiek przyjaciółka? Czy taki człowiek powinien mieć kontakt z ludźmi? Kto bierze z niej przykład (oprócz trudnej młodzieży)? Jeszcze nie jednego na manowce wyprowadzi, jak grunt się jej będzie walił pod nogami, a tzw. ,,przyjaciel" nowy przybędzie. Wtedy to dopiero będzie płacz. Popatrzcie na jej córeczki ile jadu się od niej nauczyły. Czy taka osoba powinna wychowywać dzieci? Czy miały szanse być inne niż ona sama? Już dawno powinni ją zresocjalizować, może wtedy mogłaby normalnie funkcjonować w społeczeństwie, a przez to innych nie krzywdziła. Janie ile masz lat 18? 20? Czy twoi rodzice biegają z Wami po meczach? Czy ,,sypią" wulgaryzmami? Atakują innych ludzi? Wystarczy spojrzeć na poniższe komentarze ,,twoja matka..., twój ojciec..." Czy to jest poziom kultury? Wiem jedno Sandomierska powinna trafić do więzienia albo do psychiatry. To nie jest normalny człowiek. Nie wydaje mi się, że to przypadek, że wszędzie gdzie jest Wiolka to mamy do czynienia z przestępstwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...