Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

27 lipca 2017 r.
9:08

Awantura między Polakami i Romami. "Zaczęli nas obrażać, więc pogoniliśmy ich"

0 253 A A
W środę doszło do utarczek pomiędzy trzema Polakami, a grupą mieszkańców romskich osiedli. Co było przyczyną zajść, na razie nie wiadomo
W środę doszło do utarczek pomiędzy trzema Polakami, a grupą mieszkańców romskich osiedli. Co było przyczyną zajść, na razie nie wiadomo

Romowie wygonili ze swojej części osiedla na Włostowicach w Puławach kilku młodych mężczyzn, którzy mieli ich prowokować i obrażać. Przypuścili odwet, atakując samochód, którym chcieli uciec przed nimi "prowokatorzy". Na miejsce wezwano policję. Jedna osoba została zatrzymana.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w środę, przed godz. 17 na ul. Romów w Puławach. Według świadków, z okolic bloków komunalnych nagle wybiegło kilkudziesięciu mężczyzn. Byli to w większości Romowie, którzy postanowili zjednoczyć siły przeciwko grupce przyjezdnych. Jak sami mówią, tamci byli wobec nich agresywni, więc dali im odpór.

– Przyjechała do nas banda łobuzów, a już wcześniej wiedzieliśmy, że coś się dzieje na Wólce Profeckiej. Po chwili byli u nas. Zachowywali się wulgarnie, zaczęli nas obrażać, więc pogoniliśmy ich. Nie damy sobie w kaszę dmuchać. Nie możemy, bo inaczej weszliby nam tutaj na głowę – mówi Wiesław Kwiatkowski, jeden z Romów, którego zdaniem przyczyną agresji jest rasizm.

Samochód nie odjechał

Tymczasem tego romskiego "odporu" przestraszyli się okoliczni mieszkańcy, w tym dwie starsze kobiety. – Wyleciało ze 30 takich dzików, bo inaczej ich nie nazwę, walili czymś w samochód, dobrze to słyszałam – mówi pani Bożena, która mieszka nieopodal.

Jej znajoma, pani Janina, sama zadzwoniła na numer alarmowy 112. – Nie mogłam dodzwonić się na policję. Opowiedziałam o wszystkim i za chwilę przyjechały radiowozy. Sama bałam się nawet wyjść z domu – dodaje.

Kobiety sądziły, że dojdzie do starć. Na miejsce skierowano cztery radiowozy oraz patrol straży miejskiej. Gdy przyjechały służby, było już po wszystkim. Co dokładnie stało się przed pojawianiem się mundurowych? Według świadków, jeden lub dwóch mężczyzn (są różne wersje) uciekających przed goniącymi ich Romami, wsiadł do stojącego przy ul. Romów czarnego BMW i kazał jej właścielce ruszać, ale ta się nie zgodziła lub nie zdążyła tego zrobić. Ona sama przekonuje, że w środku awantury znalazła się przypadkiem.

"Nawet ich nie znam"

– Przyjechałam tutaj do mechanika, nawet nie znam tych gości, jednego tylko z widzenia. Gdy tam stałam, Cyganie nadbiegli i zaczęli tłuc i kopać w mój samochód. Zaatakowali także mnie. Nie słuchali, gdy mówiłam, że nie mam nic wspólnego z tym zamieszaniem – opowiada rozstrzęsiona pani Violetta.

Co było potem, nie do końca jest jasne. Mężczyźni, którzy uciekali przed pościgiem, zniknęli. Tymczasem mieszkanka Puław, właścicielka auta, była przekonana, że funkcjonariusze zatrzymają osoby, które wskazała, jako sprawców napaści na nią. Stało się inaczej.

– Prosiłam policjantów, żeby ich chociaż wylegitymowali, ale tego nie robili. W trakcie tej interwencji większość sprawców, zdażyła wrócić do swoich bloków – mówiła tuż po zdarzeniu, dodając, że nie mogła nawet odjechać, bo wyłamano jej kluczyk w stacyjce. Funkcjonariusze nie zdecydowali się na to, by kogokolwiek ze wskazywanych przez nią mężczyzn zatrzymać, przewieźć na komendę i przesłuchać. Taki krok policja wykonała natomiast w stronę kobiety z czarnego BMW.

– Mogę potwierdzić, że zatrzymaliśmy tę kobietę z powodu doniesienia złożonego o publiczne znieważenie na tle etnicznym lub rasowym. Chodzi o paragraf 257 kodeksu karnego. Zatrzymana utrzymuje, że jest również pokrzywdzoną. W sprawie zniszczenia jej samochodu będziemy prowadzić dodatkowe czynności – mówi pełniący obowiązki zastępcy naczelnika prewencji kom. Marcin Koper.

Quiz: Czterej pancerni i pies - co wiesz o serialu?

Czterej pancerni i pies - co wiesz o serialu?

Komentarze 253

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
piesek / 8 czerwca 2018 o 12:47
0
Głu*ia biała su*a
Avatar
a / 7 maja 2018 o 21:44
0
cyganie, muzułmanie itp. gdy tylko popełniają przestępstwa od razu wyciągają ...rasizm. To jest chore, że się na to pozwala i policja, prokuratura, sądy nic z nimi nie robią, za to zatrzymują Polaków/białych bo wystarczy, że taki kolorowy pierdnie o rasizmie to od razu tutaj nagle działają
Avatar
%%% / 11 marca 2018 o 09:51
0
Bicie piany i tyle. 
Avatar
Gość / 10 marca 2018 o 22:18
0
Ta Violka to podobno sporo za uszami ma i jeszcze córkę uczy.
Avatar
NIBY PRZYJACIEL / 11 października 2017 o 05:09
0
Powiem tak, jak czytam te wypociny od strony niby przyjaciół i kiboli to śmiać mi się chce. Co niby takiego ta cała Violka dobrego zrobiła? Ok, kotki dokarmiała, więc można za to pochwalić. Myślę, że te całe dobro u niej nijak się ma do złajakie wyrządziła innym ludziom (no choćby tym cyganom czy wielu innym ludziom, którym nieraz popsuła nerwy swoim zachowaniem wynikającym tylko z jej chamstwa) To człowiek nieobliczalny, z kim się nie skonfliktuje to straszy znajomościami. A prawda jest taka, że oczywiście kibice pójdą za kibicami ale jaka tu mowa o przyjaciołach?  Czy jak ruszycie kibica z Motoru to nie pójdzie za nim kibic z chełmianki czy też górnika. Oj chyba by więcej się ich nazbierało. Owszem zna pewnie z 5 kibiców z innego miasta, Ci pewnie przyjadąz kolegami i już Violka zadowolona, że ma tyle przyjaciól. Byłeś w młynie i co? Rozumiem, że się matka o ciebie nie bała,bo byłeś pod opieką ojca. Tylko nie za bardzo wiem co to miało do całego kontekstu. Co pokolenie to wychowywało się inaczej. Nie wierzę też ,że  normalni rodzice są tacy szczęsliwi z takich znajomości, jakby były z tego jakieśpieniądze czy można było z tego wynieść jakąświedzę, to może tak. A czego można się u kiboli z taką prowodyrką spodziewać, pobytu w szpitalu czy lima pod okiem. Jakby Cyganie chcieli to pewnie by tak się skończyło, całe szczęście,że uszkodzili tylko mienie, bo wbrew pozorom aż tak źle nikomu nie życze. A co do niekaralności Violki to sam się dziwię, że jeszcze się nią nie zajeli, możechodzi o puławską prokuratorę. wolę nie oceniać. wiem, że święta nie jest i nie będzie. Wielokrotnie jużwyszła poza prawo i wiedzą o tym wszyscy, nawet urzędy publiczne czy Policja.
Powiem tak, jak czytam te wypociny od strony niby przyjaciół i kiboli to śmiać mi się chce. Co niby takiego ta cała Violka dobrego zrobiła? Ok, kotki dokarmiała, więc można za to pochwalić. Myślę, że te całe dobro u niej nijak się ma do złajakie wyrządziła innym ludziom (no choćby tym cyganom czy wielu innym ludziom, którym nieraz popsuła nerwy swoim zachowaniem wynikającym tylko z jej chamstwa) To człowiek nieobliczalny, z kim się nie skonfliktuje to straszy znajomościami. A prawda jest taka, że oczywiście kibice pójdą za kibicami ale jaka ... rozwiń
Avatar
Gość / 10 października 2017 o 23:10
0
Jesteś "miszczem"! Pluć jej w ryj a ta gada że deszcz pada, typowa filipowska. Po co z nia gadacie, przecież ona jest teraz w siódmym niebie. Nie róbcie dobrze trolowi!
Avatar
Gość / 10 października 2017 o 22:44
0
A ile osób ją uważa jako niezrównoważoną i nienormalną - znacznie więcej. No dawaj jakie to przykłady. chętnie poczytamy
Avatar
Gość / 10 października 2017 o 22:40
0
Moja mama jest w podobnym wieku co opisana w artykule ale moja mama z tego co zaobserwowałam w internecie jest dużo ładniejsza i mądrzejsza. cieszę się, że nie przyjaźni się z moimi znajomymi. Uważam że jakieś normy społeczne powinny być.
Avatar
Gość / 10 października 2017 o 22:38
0
Napisał bym ci ilu rodziców jest jej wdzieczym za pomoc. Podając konkretne przypadki ale tobie nie warto tego tłumaczyć bo zaslepia cie nienawiść i nie dotrze. Zresztą i zainteresowani nie chcieli by tego upubliczniac zapewne. Pisze o tym bo wkurza mnie ze ktoś twojego pokroju za wszelką cenę niszczy takimi klamstwami kogoś komu pięt nie sięga. Zebys ty w życiu tyle dobrego zrobiła co ona. Uwierz ze nie jeden w ogień by poszedł za nią a ty, masz kogoś o kim tak powiesz? I to cie właśnie tak boli. Jesteś sama i znienawidzona przez ludzi. Zastanowiłas się kiedyś czemu ma szacunek u tych "kiboli" którymi tak gardzisz? Bo jest tego warta, bo wiedzą że mogą na nią liczyć a ona na nich. (I nie o żadne kryminalne sprawy tu chodzi, bo takich tu nie ma i nie było ) nie wpieprzaj się w sprawy których nie rozumiesz lub nie masz nawet pojęcia. Najpierw piszesz w imieniu mieszkańców -nie wyszlo teraz wyciągasz w to rodziców. Bagno i metr mułu. Po trupach do celu. Dla twojej wiadomości mam 36 lat i jestem osobą z zarządu. Chcesz to się z tobą spotkam i opowiem o kilku społecznych akcjach naszej szefowej. Pewnie szczęka by ci spadła do kolan. Choć tak szczerze to myślę że pewnie mało cie to interesuje...prawda?
Napisał bym ci ilu rodziców jest jej wdzieczym za pomoc. Podając konkretne przypadki ale tobie nie warto tego tłumaczyć bo zaslepia cie nienawiść i nie dotrze. Zresztą i zainteresowani nie chcieli by tego upubliczniac zapewne. Pisze o tym bo wkurza mnie ze ktoś twojego pokroju za wszelką cenę niszczy takimi klamstwami kogoś komu pięt nie sięga. Zebys ty w życiu tyle dobrego zrobiła co ona. Uwierz ze nie jeden w ogień by poszedł za nią a ty, masz kogoś o kim tak powiesz? I to cie właśnie tak boli. Jesteś sama i znienawidzona przez ludzi. Zas... rozwiń
Avatar
Gość / 10 października 2017 o 22:21
0
Wiolka ty taka stara, a głupia. Normalnie zaszczyt, że tyle naraz osób cię odwiedza. Byś się wstydziła, za coś pożytecznego się weź. Ogarnij się na stare lata.
Avatar
piesek / 8 czerwca 2018 o 12:47
0
Głu*ia biała su*a
Avatar
a / 7 maja 2018 o 21:44
0
cyganie, muzułmanie itp. gdy tylko popełniają przestępstwa od razu wyciągają ...rasizm. To jest chore, że się na to pozwala i policja, prokuratura, sądy nic z nimi nie robią, za to zatrzymują Polaków/białych bo wystarczy, że taki kolorowy pierdnie o rasizmie to od razu tutaj nagle działają
Avatar
%%% / 11 marca 2018 o 09:51
0
Bicie piany i tyle. 
Avatar
Gość / 10 marca 2018 o 22:18
0
Ta Violka to podobno sporo za uszami ma i jeszcze córkę uczy.
Avatar
NIBY PRZYJACIEL / 11 października 2017 o 05:09
0
Powiem tak, jak czytam te wypociny od strony niby przyjaciół i kiboli to śmiać mi się chce. Co niby takiego ta cała Violka dobrego zrobiła? Ok, kotki dokarmiała, więc można za to pochwalić. Myślę, że te całe dobro u niej nijak się ma do złajakie wyrządziła innym ludziom (no choćby tym cyganom czy wielu innym ludziom, którym nieraz popsuła nerwy swoim zachowaniem wynikającym tylko z jej chamstwa) To człowiek nieobliczalny, z kim się nie skonfliktuje to straszy znajomościami. A prawda jest taka, że oczywiście kibice pójdą za kibicami ale jaka tu mowa o przyjaciołach?  Czy jak ruszycie kibica z Motoru to nie pójdzie za nim kibic z chełmianki czy też górnika. Oj chyba by więcej się ich nazbierało. Owszem zna pewnie z 5 kibiców z innego miasta, Ci pewnie przyjadąz kolegami i już Violka zadowolona, że ma tyle przyjaciól. Byłeś w młynie i co? Rozumiem, że się matka o ciebie nie bała,bo byłeś pod opieką ojca. Tylko nie za bardzo wiem co to miało do całego kontekstu. Co pokolenie to wychowywało się inaczej. Nie wierzę też ,że  normalni rodzice są tacy szczęsliwi z takich znajomości, jakby były z tego jakieśpieniądze czy można było z tego wynieść jakąświedzę, to może tak. A czego można się u kiboli z taką prowodyrką spodziewać, pobytu w szpitalu czy lima pod okiem. Jakby Cyganie chcieli to pewnie by tak się skończyło, całe szczęście,że uszkodzili tylko mienie, bo wbrew pozorom aż tak źle nikomu nie życze. A co do niekaralności Violki to sam się dziwię, że jeszcze się nią nie zajeli, możechodzi o puławską prokuratorę. wolę nie oceniać. wiem, że święta nie jest i nie będzie. Wielokrotnie jużwyszła poza prawo i wiedzą o tym wszyscy, nawet urzędy publiczne czy Policja.
Powiem tak, jak czytam te wypociny od strony niby przyjaciół i kiboli to śmiać mi się chce. Co niby takiego ta cała Violka dobrego zrobiła? Ok, kotki dokarmiała, więc można za to pochwalić. Myślę, że te całe dobro u niej nijak się ma do złajakie wyrządziła innym ludziom (no choćby tym cyganom czy wielu innym ludziom, którym nieraz popsuła nerwy swoim zachowaniem wynikającym tylko z jej chamstwa) To człowiek nieobliczalny, z kim się nie skonfliktuje to straszy znajomościami. A prawda jest taka, że oczywiście kibice pójdą za kibicami ale jaka ... rozwiń
Avatar
Gość / 10 października 2017 o 23:10
0
Jesteś "miszczem"! Pluć jej w ryj a ta gada że deszcz pada, typowa filipowska. Po co z nia gadacie, przecież ona jest teraz w siódmym niebie. Nie róbcie dobrze trolowi!
Avatar
Gość / 10 października 2017 o 22:44
0
A ile osób ją uważa jako niezrównoważoną i nienormalną - znacznie więcej. No dawaj jakie to przykłady. chętnie poczytamy
Avatar
Gość / 10 października 2017 o 22:40
0
Moja mama jest w podobnym wieku co opisana w artykule ale moja mama z tego co zaobserwowałam w internecie jest dużo ładniejsza i mądrzejsza. cieszę się, że nie przyjaźni się z moimi znajomymi. Uważam że jakieś normy społeczne powinny być.
Avatar
Gość / 10 października 2017 o 22:38
0
Napisał bym ci ilu rodziców jest jej wdzieczym za pomoc. Podając konkretne przypadki ale tobie nie warto tego tłumaczyć bo zaslepia cie nienawiść i nie dotrze. Zresztą i zainteresowani nie chcieli by tego upubliczniac zapewne. Pisze o tym bo wkurza mnie ze ktoś twojego pokroju za wszelką cenę niszczy takimi klamstwami kogoś komu pięt nie sięga. Zebys ty w życiu tyle dobrego zrobiła co ona. Uwierz ze nie jeden w ogień by poszedł za nią a ty, masz kogoś o kim tak powiesz? I to cie właśnie tak boli. Jesteś sama i znienawidzona przez ludzi. Zastanowiłas się kiedyś czemu ma szacunek u tych "kiboli" którymi tak gardzisz? Bo jest tego warta, bo wiedzą że mogą na nią liczyć a ona na nich. (I nie o żadne kryminalne sprawy tu chodzi, bo takich tu nie ma i nie było ) nie wpieprzaj się w sprawy których nie rozumiesz lub nie masz nawet pojęcia. Najpierw piszesz w imieniu mieszkańców -nie wyszlo teraz wyciągasz w to rodziców. Bagno i metr mułu. Po trupach do celu. Dla twojej wiadomości mam 36 lat i jestem osobą z zarządu. Chcesz to się z tobą spotkam i opowiem o kilku społecznych akcjach naszej szefowej. Pewnie szczęka by ci spadła do kolan. Choć tak szczerze to myślę że pewnie mało cie to interesuje...prawda?
Napisał bym ci ilu rodziców jest jej wdzieczym za pomoc. Podając konkretne przypadki ale tobie nie warto tego tłumaczyć bo zaslepia cie nienawiść i nie dotrze. Zresztą i zainteresowani nie chcieli by tego upubliczniac zapewne. Pisze o tym bo wkurza mnie ze ktoś twojego pokroju za wszelką cenę niszczy takimi klamstwami kogoś komu pięt nie sięga. Zebys ty w życiu tyle dobrego zrobiła co ona. Uwierz ze nie jeden w ogień by poszedł za nią a ty, masz kogoś o kim tak powiesz? I to cie właśnie tak boli. Jesteś sama i znienawidzona przez ludzi. Zas... rozwiń
Avatar
Gość / 10 października 2017 o 22:21
0
Wiolka ty taka stara, a głupia. Normalnie zaszczyt, że tyle naraz osób cię odwiedza. Byś się wstydziła, za coś pożytecznego się weź. Ogarnij się na stare lata.
Zobacz wszystkie komentarze 253

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia
galeria

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 81 14

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 24 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 3

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!