Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Polska to taka odnoga rosyjska trochę się zapędziliśmy w 17 wieku konserwatyzm katolicki tutaj przegrał było by lepiej jak by WAZA takim katolikiem bez rozumu nie był moskwę by zjadł na nawet paredzięsiąt lat i by byłby spokój - dał szlachcie takie prawa jak w PL i by rozbiorów nie było taki sam nie ład na Wisłą co na Wołgą . dziwne takie to w tym samym czasie S i A chca przejąć dwa zakłady chemiczne ? i S nie chce aby w puławach była E. opalana gazem łupkowym tylko węglem ? akcje [background=rgb(112, 139, 158)]5.89 - SYNTHOSU[/background] 107.5 PUŁAWY mniejszy chce zjesc wiekszego Prywatyzacja tego sektora nie ma sensu jest to "kura znosząca złote jaja "
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To by było bardzo dobre rozwiązanie. Połączyć wszystkie Azoty i nareszcie mieć coś własnego i silnego, co będzie prawdziwą konkurencją. Nie sztuką jest sprzedać, ale zrobić z czegoś silne konsorcjum i nareszcie móc stawiać warunki dbając o nasze interesy. Może czas aby ministrestwo nie myślało krótkowzrocznie i przestało działać na niekorzyść naszych przedsiębiorców.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czegoś tutaj nie rozumiem: dlaczego to Azoty Puławy nie przejmą Tarnowa skoro udział skarbu państwa w Puławach to ponad 50 % ? zresztą jaka jest wartość Puław a jaka Tarnowa ??? i która spółka jest w końcu większa, prężniejsza ??? Dla mnie to dziwne ... że takiego giganta polskiej chemii przejmuje tarnowska spółka. Dlaczego to pod sztanderem Puław nie odbywa się konsolidacja polskiej chemii i uchronienie przed wrogim przejęciem przez Rosjan. Sporo się już dzieje i myślę że w ciągu kolejnych 6 miesięcy wszystko się rozstrzygnie. Mam tylko duze obawy i wygląda na to że losy Puław już są przesądzone ... widocznie Tarnów ma silne poparcie w rządzie ... a ten robi od dobrych kilku lat to co chce. Sprzedaje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dla mnie też dziwne jest, że to nie puławy są wzywającym. samo połączenie jest jak najbardziej okej. szkoda tylko, że cena jaką daje tarnów trochę nie oddaje wartości naszej spółki. umówmy się, ale azoty są dużo więcej warte i mają lepszą pozycję niż tarnów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najdziwniejsze jest to że Tarnów jest także na liście do prywatyzacji, tak jak Z.A.Puławy do 2013r. Sektor chemiczny W przypadku większości spółek tego sektora procesy prywatyzacji zostały wszczęte w poprzednich latach. W Planie Prywatyzacji zakłada się kontynuowanie prywatyzacji spółek sektora, jak również jej rozpoczęcie w pozostałych podmiotach. Zbywanie kolejnych pakietów akcji spółek notowanych na GPW, takich jak: Ciech S.A., Zakłady Azotowe Puławy S.A., Zakłady Chemiczne Police S.A. czy Zakłady Azotowe w Tarnowie Mościcach S.A., uzależnione będzie od sytuacji na rynku kapitałowym Czyli Tarnów nas wchłonie a potem Rosjanie kupią i Z.A. Puławy i Tarnów
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: