Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brutalny Adrian w rękach policji

Utworzony przez olo, 26 maja 2008 o 06:32 Powrót do artykułu
Kolejny Idiota który nasrał sobie w papiery...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Takich świrów powinno sie odrazu roztrzelać.
0
Jednego nie mogę zrozumieć, dlaczego znanego i groźnego dla otoczenia bandyty maskujemy mu oczy, aby utrudnić rozpoznanie na ulicy i pozwolić napaść na nastepną ofiarę?
0
pokażcie twarz tego gnojka!!! suchutki to takie,a zamieszanie robił w mieście..ze tez na kogoś mocnego nie trafił toby sie gnojek zdziwił!!! na wstępie na policji powinien ta pałką dostać w łeb!!!
0
metalowa palka to trzeba by lac ojca i matke tego zwyrodnialca!!!
0
temu gnojkowi sie nalezy. ale chlopaki nic nie zrobili i powinni zostac wypuszczeni!
0
jolka napisał:
temu gnojkowi sie nalezy. ale chlopaki nic nie zrobili i powinni zostac wypuszczeni!
tez tak mysle ze ich powinni wypuścic!! bo za c mieli by ich zamknąć? za to ża siedzieli w samochodzie moze przyjechali sie tylko przejechac. i nie wiedzieli co on bedzie robił...
0
Dijos ty głombie jak mogłeś dać się złapać A takie było z ciebie dobre dziecko
0
no to sie doigrał..... jeb*e się już niektórym w tych karczmiskach...
0
Oj te bachory z Karczmisk to nie maja co do roboty. Zamknac gnojka. Jeszcze rodzicow pociagnac do odpowiedzialnosci. Kto takiego lepka puszcza na dyskoteki. Pale i pala go tego brutala.
0
on nie był z Karczmisk tylko z Opola jakbyś zauważył
0
bartek203 napisał:
on nie był z Karczmisk tylko z Opola jakbyś zauważył
co to pier.... dijos jest z karczmisk, a raczej był bo teraz to świat zza krat :D
0
Dijos przeje... sobie troszke życie wcale cie hu... mi nie szkoda 15 latek twoj mały światek widziany za kratem
0
DAJCIE MU SPOKOJ JAK KTOS KTO SIEDI PRZY KOMINKU Z MAMUSIA I Z TATUSIEM NIE WIE JAKIE TEN CHLOPAK MIAL ZYCIE!!!!I WCALE NIE MOWIE ZE TO CO ROBIL BYLO OK.ALE KAZDY SOBIE RADZI JAK MOZE.A WY KARCZMIACY KTORZY BOICIE SIE UJAWNIC TZN.PAN K..... WCALE NIE JESTES LEPSZY-BURAKU JEDEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
ale dijosowi silnie postykowało sie w głowie... zawsze taki spokojny chłopak a tu odpier...la takie czyny. Szkoda mi go...
0
i co na niego najeżdżacie !!!!!!!!jak go teraz niema było tak do niego powiedzieć!!!!cwaniaki!!!prosze tu sie niewyrazać zle o ludziach z karczmisk jasne
0
Karczmiska to Kraina ESÓW... Nie ma się co dziwić
0
kanalinios napisał:
Karczmiska to Kraina ESÓW... Nie ma się co dziwić
a co dupku ukończyłeś esy że taki jesteś poiformowany
0
policja to poje.... instytucja!!!!! łapią niewinnych ludzi a prawdziwi przestępcy chodzą po ulicach!!!! dobrze znam tego WSPóLNIKA-KIEROWCE i wiem że zajebisty z niego gość!!!! nie zajmujcie sie nim tylko szukajcie prawdziwych wspólników!!!!!!!!!!!!! widać jak kumple chcą mu pomóc!!!czemu nikt nie powie policji jaka jest prawda!? przez was on musi sie tam męczyć a wy IDIOCI sie bawicie po imprezach!!!!nie widzicie że coś jest nie tak??!!!! STARY JESTEM Z TOBĄ!!!!
0
Dobrze kur..wie powinien dostac jak najwiecej...Dlaczego sie nie porwała na jakiegos chłopaka tylko dziewczyny bijł pałka......szmata
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: