Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co w temacie ma do powiedzenia dyrektor SPZOZ pan Rybak?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nieszczęściem tzw. "demokracji" jest to ,że głupota bierze górę nad rozumem. Dlaczego ? Jakoś tak statystycznie więcej jest głupców aniżeli ludzi myślących !!! A tak od serca pozdrawiam posłów ,senatorów i kandydatów gawiedzi !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeśli używa się tak niedoskonałej metody do głosowania, to trzeba liczyć się z nadużyciami. Wystarczyło uszczelnić system. Jedną z metod jest wcześniejsza rejestracja w urzędzie osób chcących oddać głos przez internet. Osoba zarejestrowana otrzymuje osobisty kod przesyłany na maila i podczas głosowania wpisuje ten kod. Nie uchroni to w 100% ale zdecydowanie ograniczy taką patologię. Idealne rozwiązanie to osobista karta miejska. Każdy posiadacz takiej karty zamiast nr pesel wpisuje nr karty i po sprawie. Placówki służby zdrowia nie miałyby dostępu do takich danych. Warto nad takimi rozwiązaniami pomyśleć. Jeśli system głosowania będzie opierał się tylko na nr PESEL to ZAWSZE będzie dochodziło do takich sytuacji. Zbyt wiele osób w przychodniach ma dostęp do naszych danych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tak jak mówisz. totalny brak szczelności systemu. nawet nie spróbowano, żeby coś zmienić w tym roku. zaufania to się nie ma nawet do własnej żony a co mówić do tysięcy puławiaków z różnymi historiami w tle. można było spróbować cokolwiek nowego zastosować w tym systemie. a teraz najlepiej zgonić na sp zoz.... wiadomo że jak widać że cos jest słabe to kusi człowieka, żeby to wykorzystać i tak się właśnie stało. a może niech urząd w końcu weźmie się do roboty i wpadnie na jakieś rozsądne rozwiązanie, a nie powiada, że do konsultacji społecznych nie stosuje się nie wiadomo jakich zabezpieczeń, ale tu chodzi o kasę a nie o konsultacje np. gdzie ma stać krzyż czy różaniec....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oczywiście, że da się uszczelnić system, a rozwiązania, które proponujecie nie są niemożliwe do zrealizowania, tylko nasuwa się zasadnicze pytanie- ile to wszystko by kosztowało, i czy nie okazałoby się, że pełne wdrożenie systemu byłoby droższe od puli w budżecie obywatelskim. Wymagajmy od siebie- pesel ma każdy, powinien go chronić, a prawo określa sankcje za nieuprawnione wykorzystanie tego numeru. W ubiegłym tygodniu zaczęły się głosowania internetowe w budżecie obywatelskim w Świdniku, Poznaniu i Lublinie- wszystkie oparte o numer pesel :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"a teraz najlepiej zgonić na sp zoz.... wiadomo że jak widać że cos jest słabe to kusi człowieka, żeby to wykorzystać i tak się właśnie stało." - zabezpieczenie powinno być lepsze, nie ma co do tego wątpliwości, no ale mówienie że dokonywanie przestępstwa jest usprawiedliwione to już zakrawa na pislamism.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I własnie dlatego powinniśmy chodzić na wybory. Karpiniski tak, Wróbel nie. Tylko nie wiem, jak doszło do takiego przekretu? Tylko któs, kto ma dostep do danych personalnych moglby to zrobic, raczej nie sądzę, że każdy z nas podaje nr pesel na prawo i lewo :/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dajcie już spokój z tą nachalną propagandą sukcesu Karpińskiego. Co konkretnego zrobił dla Puław? Jaki jest konkretny efekt jego działań? Tylko proszę o nie podawanie inicjatyw, pod które się podczepił na końcowym etapie realizacji- interesują mnie tylko autorskie działania, które przeprowadził od początku do końca.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo jestem ciekawy wyników śledztwa i tego co miasto z tym zrobi. Skoro jest stwierdzenie, że "Najważniejszą informacją dla komisji wyborczej będzie odpowiedź na pytanie: jaka była ilość nieprawidłowo oddanych głosów oraz to, które projekty zostały przez nie wsparte.", to znaczy, że wiedzą kto to zrobił i pewnie to jakiś"swój" i nie będzie konsekwencji prawnych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bo to komisja decyduje o konsekwencjach prawnych... Ludzie dajcie spokój, żal czytać takie głupoty.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ja myślałem że w Polsce mamy prokuraturę i sąd. Żal to jak społeczeństwo jet niedouczone.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skoro nie dojrzeliśmy do demokracji to niech Kruk, i jej nieudolni koledzy z partii będą dla nas solidną karą. Ich nic nie robienie i brak działania nawet chwilę przed wyborami. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pis z Krukową na czele ani myślą o naszym regionie. Zależy im tylko żeby dostać się do sejmu balować przez kolejną kadencję. Umiesz liczyć to licz na Karpińskiego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
teraz pozostaje nam czekać na rozstrzygnięcie sprawy i znalezienie winnego.. a jedyny mądry wybór w tym regionie to jest Platforma z Panem Karpińskim. Już udowodnił, że stać go na wiele. a Pis z Kruk moze sie schowac.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nic nikomu nie zrobią bo umoczona jest pewna osoba z kręgów nietykalnych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Haha niech sprawdzę, kto z pisiorów pracuje w pisowskim zozie. :P
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: