Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą wstrzymania budowy stadionu

Utworzony przez benek, 25 maja 2009 r. o 16:08 Powrót do artykułu
Ci idioci z tego stowarzyszenia tylko szkądzą miastu:/ zamiast iść do przodu i się rozwijać, przyciągać inwestycje do miasta to najlepiej się ograniczyć, schować głowę w piasek i nic nie robić. Palanty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy wystarczy im odwagi gdy będą budować nowy, kolejny kościół !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do psychiatry ich wysłać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie! Jak to? Czy ja dobrze widzę, oni nie chcą żeby budować? To jakieś jaja są?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I mają rację! Bo po co miastu stadion za tyle kasy, skoro drużyna gra w jakiejś okręgowej lidze i ma zaledwie garstkę kibiców?? Kto go potem będzie utrzymywał? i czy wogóle warto?? kibole i tak go z czasem zdemolują! Jest wiele bardziej pożytecznych celi na które warto by przeznaczyć te pieniądze!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edziu napisał:
I mają rację! Bo po co miastu stadion za tyle kasy, skoro drużyna gra w jakiejś okręgowej lidze i ma zaledwie garstkę kibiców?? Kto go potem będzie utrzymywał? i czy wogóle warto?? kibole i tak go z czasem zdemolują! Jest wiele bardziej pożytecznych celi na które warto by przeznaczyć te pieniądze!!!!
Edziu, ja wiem że cię twoja głupota nie boli i piszesz takie pierdoły. Jak może być drużyna w dobrej lidze, jak mogą się odbywać poważne sportowe imprezy i gdzie mają przychodzić kibice jak nie ma stadionu??? No bo stadion na Hauke-Bossaka to napewno miejscem na imprezy sportowe nie jest. To tylko zapyziali pierdziele z Puław nie chcą budowy tego stadionu, ci co kupili se cyfre albo n i siedzą w ciepłe dnie przed tv.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko oszołom albo nawiedzony człowiek protestuje przeciw temu co może przynieść miastu same korzyści.Piękny obiekt przyciągnie ludzi na wiele imprez.Z takim obiektem nawet ludzie niezbyt przychylni łożenia na sport zmienią zdanie i 161 piękny stadion zarobi na siebie na pewno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nocek sie obudzil a myslalem ze juz dal sobie siana.Zburzyc galerie zielona to i nocek straci swoje legowisko i poleci z wiatrem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo, iż nie znam tego pana ze zdjęcia to myśle,że mają racje!! po co tyle kasy wydawać na stadion z którego zwykli mieszkańcy nie korzystają. Mozna zmodernizować ten co jest a nie budowac nowy. Gdyby nie Euro 2012 nikt by nie wpadł na taki durny pomysł, a tak MOOOOOŻE jakaś drużyna przyjedzie, zagra mecz i wyjedzie. tez mi atrakcje. Tylko zamieszanie. Na remont MOSIRu nie ma pieniędzy a na nowy stadion sie znajdą. Głupota. jak nie Hala na Piaskowej, "miasteczko holenderskie" to stadion. Zgroza!!!!!!! I jeszcze UM nie potrafi sie pogodzic z tym że są tacy którzy nie chcą tego stadionu - nie na taką skale. Kto bedzie spłacał zadłużenie miasta, oczywiście mieszkańcy - i tak co krok rosną ceny a o prace dobrze płatną w Puławach trudno. No chyba że sprzatacz stadionu bedzie zarabiał 3000zł. Wydawało mi sie że Grobel i spółka są ok, ale te pomysły.... szkoda słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
benek napisał:
Edziu, ja wiem że cię twoja głupota nie boli i piszesz takie pierdoły. Jak może być drużyna w dobrej lidze, jak mogą się odbywać poważne sportowe imprezy i gdzie mają przychodzić kibice jak nie ma stadionu??? No bo stadion na Hauke-Bossaka to napewno miejscem na imprezy sportowe nie jest. To tylko zapyziali pierdziele z Puław nie chcą budowy tego stadionu, ci co kupili se cyfre albo n i siedzą w ciepłe dnie przed tv.
Myślę,że jak wybudują nowy stadion to Wisła napewno wejdzie do Ligi Mistrzów..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edziu, przykład Górnika Łęczna, dopiero po wybudowaniu stadionu górnik znalazł się w wyższych klasach rozgrywkowych. Myślę że sama budowa stadionu zoboziązała by do występu Wisły minimum w pierwszej lidze. LM to zostawmy dużym miastom typu Wrocław, Kraków, Poznań. Sam stadion ma słóżyć również sportom lekkoatletycznym, włącz myślenie Edziu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
benek napisał:
Ci idioci z tego stowarzyszenia tylko szkądzą miastu:/ zamiast iść do przodu i się rozwijać, przyciągać inwestycje do miasta to najlepiej się ograniczyć, schować głowę w piasek i nic nie robić. Palanty!!!
Skoro jesteś taki bardzo za tp ciekawe czy wiesz za jaką kasę nasz prezydent i cały UM chce wybudować ten stadion? Jak się już dowiesz to również ciekawe czy stwierdzisz, że nasze miasto i mieszkańców stać na aż taką inwestycję! Swoją drogą to troszkę niesprawiedliwe! Dleczego piłkarze nożni mają mieć stadion za taką kasę skoro grają... w którejś tam z kolei lidzie, a co z naszymi piłkarzami ręcznymi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przyznać, że ten idiota ze zdjęcia jest odważny, bo ma przesrane chyba u każdego kibica z Puław.... Osobiście uważam, że blokowanie budowy stadionu jest blokowaniem rozwoju miasta. Bo co to za liczące się miasto, które nawet porządnego stadionu nie ma? A ten PIENIACZ ze zdjęcia jest dobry do.... polityki. Bo ma tupet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrz, ten stadion to potrzebny jak dziura w moście za ta kase to by mogli w koncu ruszyc te swoje pier**** dupy i łache w parku doprowadzic do użytku a nie stadionu im sie zachcialo ktory bedzie stal i syfem zachodził komus za bardzo natym zalezy zeby powstal ten niby "stadion" kasa rządzi i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większy stadion- więcej kiboli się pojawi, bo jeśli nawet Wisła awansuje do wyższej ligi to kibole znajdą więcej okazji do zadym, a co za tym idzie policja będzie zmuszona obstawiać mecze, a kto za to będzie płacił- społeczeństwo oczywiście!!! no i do tego jeszcze ogromne koszty samego utrzymania stadionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edziu napisał:
Większy stadion- więcej kiboli się pojawi, bo jeśli nawet Wisła awansuje do wyższej ligi to kibole znajdą więcej okazji do zadym, a co za tym idzie policja będzie zmuszona obstawiać mecze, a kto za to będzie płacił- społeczeństwo oczywiście!!! no i do tego jeszcze ogromne koszty samego utrzymania stadionu.
Masz strasznie moherowe podejście do tematu. Nie przesadzaj z tymi kibolami bo ta garstka dzieci to jest zabawna tylko posypią się mandaty to się raz dwa uspokoją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...