Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwa protesty w Pułwach. Jeden przeciw rządowi, drugi przeciw aborcji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 marca 2017 r. o 19:27 Powrót do artykułu
Co ludzie pracy nie mają czy jak. Ja pracujac nie mam czasu na takie pierdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O aborcji najwięcej mają do powiedzenia panie 60+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo te kobiety 60+ wiedzą na temat rodzicielstwa i godności kobiecej najwięcej. Zastanów się czy one czasem nie musiały przeżywać koszmaru przemocy, gwałtu, niechcianej ciąży będącej efektem przestępstwa. One chcą lepszego życia dla swoich córek, wnuczek i prawnuczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Manifestu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupa ludzi przyszła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedziałbym, że kupa przyszła.... i to śmierdząca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Manifest Piękna i radości a w tle porozrywane płody? Gratuluję głupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYLO BARDZO MALO LUDZI NA TYCH WIECACH.TAK 70 OSÓB.JAK NA PULAWY TO GARSTKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w Puławach oddalonych ode mnie o 30 km są takie dekle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
BYLO BARDZO MALO LUDZI NA TYCH WIECACH.TAK 70 OSÓB.JAK NA PULAWY TO GARSTKA.
Bo niestety w Puławach udział w manifestacji  przeciw władzy powoduje reperkusje w pracy. Pislamistyczne miasto i tyle. Nawet czarny ubiór był dzisiaj niemile widziany w pracy. Niestety. Przykre. Tragiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy wasz krok to żądanie aborcji na życzenie (zabicia nienarodzonego), drugim krokiem waszych dzieci będzie żądanie eutanazji -dla was. To też jest wietrzyk od zachodu. Ktoś tu wspominał o ciemnogrodzie. Dziwne- matki, babcie żądają aborcji na życzenie. To jest pozwolenie na odpowiednie Prowadzenie się waszych dzieci, wnuków. To jest traktowanie sfery seksualnej jak jakiegoś sportu. Te starsze panie na pewno nie wiedzą o co chodzi manipulatorom- chyba,że robią to aby przeszkadzać suwerennym władzom. Czerwone kartki do tych spraw już wam wystawiła natura- ale to też wina PiS-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy prawicowo-narodowe. To coś tak jak onegdaj Wałęsa mówił o partii Porozumienie Centurum. Partia to powinna być albo prawicowa albo lewicowa. Ja jestem o pogladach narodowych ale tych patriotycznych i nie chcę abym był mieszany z jakąś prawicą a nie daj Bóg skrajną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protest garstki emerytów,co z tego wynika nie jest tak źle w naszej ojczyźnie a wzmianki o tym że są jakieś reperkusje są po prostu wyssane z palca.Nikt Was nie popiera bo sami szukacie sobie problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wszyscy ciągle krzyczą że Puławy to miasto ludzi starych. Skąd więc to zdziwienie z ich obecności na proteście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mało nawet przyjechali wspomagać z Lublina czołowa aktywistka Magdalena Łuczyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich komentujących: protest nie był robiony tylko pod hasłem aborcji. Chodzi o szacunek, równość, o równouprawnienie, piętnowanie przemocy domowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Do wszystkich komentujących: protest nie był robiony tylko pod hasłem aborcji. Chodzi o szacunek, równość, o równouprawnienie, piętnowanie przemocy domowej....///. Przemoc domowa- no to u siebie w domu pozawieszaj te światła hasełka, niech "kombinat" czyta. Równouprawnienie?- to u nas go nie ma?. Dla czego nie chcecie na budowach fizycznie za...ć, tylko kirownicze stanowiska w główkach?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To w Puławach oddalonych ode mnie o 30 km są takie dekle
aż dziwne,że ,,ciebie"tu nie było..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o konkretne przykłady tych konsekwencji w pracy za udział w manifestacji. I za czarny strój. Konkretne przykłady, pisać z nienawiści to sobie możecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc te sprawy trafią do sądu a nie na forum pod osądy hejterów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...