Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zarobki to jeden problem, ale kto i z jakich pieniędzy finansuje w gimnazjum wynajem, media, pomoce, sekretariat i inne wydatki związane z funkcjonowaniem szkoły. Fama głosi, że za przysłowiową złotówkę robi to Powiat. No, a to już pomoc publiczna....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Utworzyć w tym budynku jeszcze podstawówkę to trzecia pensja wpadnie!A może jeszcze oddział przedszkolnym,to i czwartą pensja będzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli dwa razy do roku wstaje o 3.30 no to należą się podwójne pobory a nawet potrójne i godziny nocne i nadliczbowe i za trzecia zmianę i szkodliwe i ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli są wyniki, nie mam nic przeciwko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jeśli mamy egzamin maturalny muszę wstać o godz. 3:30 nad ranem, żeby o godz. 5 otworzyć szkołę, a do domu wracam o godz. 19 – tłumaczy dyrektor Trzcińska-Staszczyk". A przecież egzaminy maturalne odbywają się codziennie - szanowna p. dyrektor, argument do d.upy i Pani do wywalenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cierpliwy to i kamień ugotuje na miękko. Ile ja lat czekałam na to, że ktoś się w końcu zainteresuje organizacją pracy w tym liceum i w tym gimnazjum. Do boju Zbychu! To nie będzie przecież żadna odgrywka, tylko wymierzenie sprawiedliwości. Pani dyrektor niech sobie pojedzie realizować swoje hobby - niech pozwiedza świat. Proponuję zacząć od Wronek :D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba to skończyć w końcu, tak dalej być nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to się cieszę droga pani, że dobierają się  pani do  d.... Pokazała pani klasę będąc radną sejmiku podczas głosowania za likwidacją bibliotek pedagogiczneych, w Puławach także. Potrzebny był dworek to trzeba było zniszczyć bibliotekę. Jaką trzeba mieć moralność aby tak postępować. Do Ludzi z PIS-u , czy w tak dużym mieście , gdzie młodzi ludzie dojeżdżają na studia i do Warszawy i do Lublina nie jest potrzebna biblioteka z księgozbiorem naukowym?      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to się cieszę droga pani, że dobierają się  pani do  d.... Pokazała pani klasę będąc radną sejmiku podczas głosowania za likwidacją bibliotek pedagogiczneych, w Puławach także. Potrzebny był dworek to trzeba było zniszczyć bibliotekę. Jaką trzeba mieć moralność aby tak postępować. Do Ludzi z PIS-u , czy w tak dużym mieście , gdzie młodzi ludzie dojeżdżają na studia i do Warszawy i do Lublina nie jest potrzebna biblioteka z księgozbiorem naukowym?
  No właśnie , na jakich zasadach, kto brał udział w przekazaniu budynku Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. KEN w Lublinie Filia w Puławach. Może to zainteresuje odpowiednich ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Jak ktoś pracuje to ma. Jak nie practuje to pisze głupie posty  
Utworzyć w tym budynku jeszcze podstawówkę to trzecia pensja wpadnie!A może jeszcze oddział przedszkolnym,to i czwartą pensja będzie!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać pazerność nie zna granic. A przy wsparciu partii można wiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze to PIS głosował za wprowadzeniem Gimnazjów. Po drugie Polska oświata nie jest zniszczona: po szczegółowe dane i argumenty odsyłam http://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/gimnazjalna-karuzela,592224.html. Ja osobiście chodziłam do Gimnazjum i cieszę się z tego. Najgłośniej im przeciwni są ludzie którzy nigdy do nich nie chodzili. Ale stare nie znaczy lepsze.
Nikt tak nie zniszczył oświaty jak rządy po-zsl! Nawet komuchy nie zdołały dokonać takich zniszczeń!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to się cieszę droga pani, że dobierają się  pani do  d.... Pokazała pani klasę będąc radną sejmiku podczas głosowania za likwidacją bibliotek pedagogiczneych, w Puławach także. Potrzebny był dworek to trzeba było zniszczyć bibliotekę. Jaką trzeba mieć moralność aby tak postępować. Do Ludzi z PIS-u , czy w tak dużym mieście , gdzie młodzi ludzie dojeżdżają na studia i do Warszawy i do Lublina nie jest potrzebna biblioteka z księgozbiorem naukowym?
 
No to się cieszę droga pani, że dobierają się  pani do  d.... Pokazała pani klasę będąc radną sejmiku podczas głosowania za likwidacją bibliotek pedagogiczneych, w Puławach także. Potrzebny był dworek to trzeba było zniszczyć bibliotekę. Jaką trzeba mieć moralność aby tak postępować. Do Ludzi z PIS-u , czy w tak dużym mieście , gdzie młodzi ludzie dojeżdżają na studia i do Warszawy i do Lublina nie jest potrzebna biblioteka z księgozbiorem naukowym?
Brak wiedzy świadczy i chęci sprawdzenia faktów nie usprawiedliwia pisania bredni.. Ksiegozbiór Biblioteki Pedagogicznej nadal istnieje i każdy może z niego skorzystać. Tylko budynek zmienił właściciela i teraz to jest własność powiatu a nie wojewodztwa. Proszę sprawdzić i nie pisać bredni wprowadzając innych czytelników w błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zdaniem naszego czytelnika to nieuczciwe. – Czy pieniądze publiczne można dostawać dwa razy za pracę w tych samych godzinach i na tych samych stanowiskach? – pyta w liście do redakcji. Dyrekcja szkoły nic niestosownego w tym nie widzi.   (...) – Bywa, że pracuję po 12–14 godzin. Jeśli mamy egzamin maturalny muszę wstać o godz. 3:30 nad ranem, żeby o godz. 5 otworzyć szkołę, a do domu wracam o godz. 19. Poza tym mam dwie rady pedagogiczne, podwójne uroczystości, dwa statuty, przygotowanie dokumentacji. To naprawdę nie jest jedna praca – tłumaczy dyrektor Trzcińska-Staszczyk." ..... ta pani dyrektor chyba się z kimś na rozumy pomieniała. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Myślę ze jest Pan zazdrosny. Zgadzam się ze Pani dyrektor zarabia zbyt mało jak na jej wyształcenie i wkład pracy w te placówki. Gimnazjum stworzyła bo taki miała pomysł. Nic dziwnego że teraz zarabia. To działa jak kazda porzadna firma  
MAŁO! Dajcie jej potrójną pensję.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była najlepsza i wygrała konkurs. Nie głosowały na nią dzieci czy ludzie niepełnosprawni umysłowo. ten post obraża nie tylko tą osobe, ale trakż ewszystkich którzy uważaja w duchu ze jest własciwa osobą na własciwym miejscu/  
Jak taka osoba może zajmować tego typu stanowisko?
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  No właśnie , na jakich zasadach, kto brał udział w przekazaniu budynku Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. KEN w Lublinie Filia w Puławach. Może to zainteresuje odpowiednich ludzi. udynek i księgozbiór zmienił właściciela
Księgozbiór istnieje tylko budynek zmienił właściciela i nalezy teraz do powiatu a nie do województwa. To chyba dobrze dla Puław..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektorka ciężko i dobrze pracuje, rodzice są zadowoleni... W czym tkwi problem??? Odnoszę wrażenie, że jedyny problem ma red. Szczęk Radosław. Z własną zazdrością!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księgozbiór istnieje tylko budynek zmienił właściciela i nalezy teraz do powiatu a nie do województwa. To chyba dobrze dla Puław..?
  Można mydlić ludziom oczy wciskając kit. Wszyscy zainteresowani wiedzą do jakiej roli sprowadzono biblioteki filie wyjmując je z sieci bibliotecznej,  pozostawiając tak naprawdę bez fachowego nadzoru, merytorycznego wsparcia i stabilnego funkcjonowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Brak wiedzy świadczy i chęci sprawdzenia faktów nie usprawiedliwia pisania bredni.. Ksiegozbiór Biblioteki Pedagogicznej nadal istnieje i każdy może z niego skorzystać. Tylko budynek zmienił właściciela i teraz to jest własność powiatu a nie wojewodztwa. Proszę sprawdzić i nie pisać bredni wprowadzając innych czytelników w błąd.  
  Jestem studentem ,pani która mnie obsługiwała mówiła, że nie wiadomo jak długo będzie ta biblioteka , bo niedługo skończą się pieniądze na jej działalność. Mogła by dalej być bo dopiero jestem na 2 roku a księgozbiór maja dobry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...