Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niektórzy widać nie zdają sobie sprawy, że w Puławach grają reprezentanci Polski a klub rozwija się z roku na rok. W tym roku zadebiutowali w prestiżowych EUROPEJSKICH rozgrywkach- Pucharze EHF. Ten klub powinien być wizytówką miasta i jego ogromną promocją, nie tylko w Polsce. Ale widać że Urząd Miasta nie jest zainteresowany, żeby to wykorzystać. Zamiast współpracować z korzyścią dla obu stron, lepiej rzucać kłody pod nogi. Sensu- brak. W takim mieście jak Puławy porządna hala jest potrzebna. Nie chodzi tylko o piłkę ręczną, ale też basen z którego można byłoby normalnie (!) korzystać. Bo to co jest teraz, czyli 45 min po kilka osób na jednym torze to jakieś nieporozumienie. Zdecydowanie zniechęca do korzystania. Chcemy zachęty do aktywnego trybu życia? Taka hala by nią była według mnie. Skorzystaliby z tego wszyscy- basen, sauna, siłownia (Ci którzy chcą oczywiście, bo sceptycy zapewne wolą siedzieć w domu), a dzieci miały by wzór w osobie popularnych i odnoszących sukcesu sportowców. Ale tu trzeba chęci a z tym bywa różnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do K: To można wybudować halę w innym miejscu, specjalnie przeznaczoną dla piłkarzy ręcznych. Po co rozwalać obecną - dobrą? Czy miasto z dwoma halami sportowymi nie prezentowałoby się lepiej? Stara hala jest dobra i użyteczna - to, że tylko i wyłącznie piłkarzom ręcznym nie pasuje, nie kwalifikuje jej do rozbiórki. Żadne sensowne miasto nie brałoby takiej propozycji na poważnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogłosić konkurs na dyrektora!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do K: To można wybudować halę w innym miejscu, specjalnie przeznaczoną dla piłkarzy ręcznych. Po co rozwalać obecną - dobrą? Czy miasto z dwoma halami sportowymi nie prezentowałoby się lepiej? Stara hala jest dobra i użyteczna - to, że tylko i wyłącznie piłkarzom ręcznym nie pasuje, nie kwalifikuje jej do rozbiórki. Żadne sensowne miasto nie brałoby takiej propozycji na poważnie!
Ja nie mówię o zburzeniu starej. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby wybudować nową halę, ale z przeznaczeniem dla wszystkich, nie tylko dla piłki ręcznej. Nie widzę sensu w budowie takiego obiektu z przeznaczeniem tylko dla jednej dyscypliny. Jako kibic, ale przede wszystkim mieszkaniec miasta chcę korzystać z tego obiektu. Dla mnie istotną kwestią jest basen. Uważam, że ten na hali mimo, że piękny i wyremontowany to w ogóle nie przyciąga ludzi ze względu na to jak jest zarządzany. Wieczorem odbywają się lekcje pływania, przez co zmniejsza się ilość torów, a co za tym idzie? 4-5 osób na torze. Stałe godziny otwarcia basenu, wejście tylko na 45 min (wtf?). Chcąc popływać trochę dłużej, albo w innych godzinach nie mam takiej możliwości. Jeżeli MOSiR ma problem z normalnym podejściem do ludzi (patrz: problem z oświetleniem stadionu), to jak najbardziej wybudujmy nową halę z której będą zadowoleni wszyscy: klub i przede wszystkim ludzie. Tylko niech zarządza nią ktoś inny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piłkarze ręczni chcą hali tylko dla siebie a nie mieszkańców Puław. Prezes mówił, że taką można wybudować za 25milinonów ale bez ,, zaplecza i nowego basenu'' bo po jaką cholerę jest im potrzebny basen i zaplecze. Tą dla mieszkańców można zmodernizować z 15 milionów. A jak Witaszek wprowadzi bilety to dla wszystkich wystarczy miejsca. Rękas jako jedyny przedstawił różne koncepcje rozwiązania problemu i za to należy się jemu pochwała. Najważniejsze, że pokazał rożne sposoby rozwiązania problemu a nie chował głowę w piasek jak wielu bezradnych radnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K : Czyli najprostszą i najlepszą opcją jest wymiana dyrektora (bo takiego steku bzdur, w tym o burzeniu starej hali dawno nie czytałem) i budowa nowej hali w innym miejscu. To, że jest źle zarządzana to akurat problem przyspawanych na stołkach tych samych osób od lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zburzyć tak piękną halę? Kogoś pogrzało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko pięknie. Tylko Puławy wycpykały się z kasy. Drogie mariny z cieknącym dachem, skwerek z błotnistymi alejkami czy stadion na którym ciągle trzeba coś poprawiać. Kasa się skończyła moi drodzy. W tym roku na wszystkie inwestycje zaplanowano w budżecie miasta zaledwie 13 milionów złotych. Jeśli hala ma kosztować 40 baniek to trzeba budować przez 3 lata i wstrzymać wszystkie inne inwestycje!
Panie Maj zamiast marudzić niech pan błyśnie intelektem i podpowie jak znaleźć kasę. Grobel to potrafi. Skoro jeździła w tej sprawie do ministerstwa to znaczy, ze ma plan i wie, jak to zrobić. Można go nie lubić, ale kasę pozyskiwać potrafi jak mało kto. A w mieście inwestycji nie trzeba wstrzymywać, bo tu już wszystko zrobione. Mało które miasto ma tak dobrą infrastrukturę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zburzyć tak piękną halę? Kogoś pogrzało?
Żadne miasto tej wielkości nie utrzyma dwóch hal sportowych. Do istniejącej dopłacamy kupę kasy. Hale nie są w stanie się utrzymać same, no bo z czego? Z biletów na basen?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...