Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor szpitala zwolnił pracowników. Teraz tłumaczy się w sądzie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 listopada 2016 o 08:27 Powrót do artykułu
Dyrektor uznaje się za nieomylnego w każdej sprawie a tak naprawdę zielony jest jak szczypiorek.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Związkowcy to też szuje, a zwłaszcza z Solidarności
0
Panie dyrektorze, mam nadzieję, że pan też doświadczy na swojej skórze zwolnienia z pracy. Oby jak najszybciej.
0
To prawda, związkowcy to szuje myślę że oni tylko bronią swojej d...y. Robią sztuczne zamiewszanie i tak wiedzą że nic nie pomogą dlatego tak czynią
0
Pan R. Jest graczem nie z tej ziemi za pare lat załóżmy ze będzie rządził inny zespół to znajdzie sprzymierzeńców tam . Cwany Lis . Tylko ze w życiu jest tak ze dyrektorem się bywa a nie jest! Wiec otworze butelkę dobrego szampana jak ten załóżmy Pan Dyrektor dostanie wypowiedzenia , Życzę Panu tego z całego serca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Jak można bezprawnie zwolnić ludzi. Żenada. Tacy ludzie nie powinni kierować żadną placówką!!
0
Szują to jest jedna pani, przewodnicząca, radna, oddziałowa ...
0
A jak tam zyski szpitala? Panie redaktorze może warto napisać jakiś artykulik. Przypominam że dyrektor obiecywał, że już we wrześniu będzie miał +.
0
W mieście mówią, że radna, przwodnicząca, oddziałowa starciła ostatnio stołek vice przewodniczacej komisji zdrowia i ją wy.....li z PISu, jej pozycja przewodniczacej oddziałowej wisi na włosku. A tak w ogóle to kiedy jest planowany konkurs na oddziałową.  
0
Chciała być rekinem, miała być delfinem, a została leszczem - zawsze pycha kroczy przed upadkiem
0
A mnie bardzo intryguje ile kosztują szpital te rozprawy sądowe. jak się nie mylę to nie pierwszy raz gdy dyrektor idzie do sądu z powodu akcji zwolnień, już byli ratownicy. Sugeruję radnym rady powiatu zadanie zapytania w tym temacie.
0
Zwolnij pan wszystkich i sam pan pracuj.... panie dyrektor.
0
Dziadostwo jestem za likwidacją tego szpitala!!! Tam to trzeba zwolnić kadrę zarządzającą A nie zwykłych pracowników
0
Może minister Radziwiłł ulży w cierpieniach i w sieci szpitali nie znajdzie się miejsce dla szpitala w Puławach
0
Zwalnia się ludzi z doświadczeniem A zatrudnia glombowatych parobkow którzy potrafią z przyjemnością donosic
0
To tzw dobra zmiana, misiewicze, pisiewicze czy jak tam ich zwał 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: