Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzieci zobaczyły nagie zdjęcia nauczycielki

Utworzony przez paula, 19 lutego 2015 o 09:33 Powrót do artykułu
nauczycielka i wielka afera... a gdyby to była np. ekspedientka to nie byłoby afery. przestanmy szufladkować
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakim trzeba być bezmózgiem, żeby pozwolić sobie robić takie zdjęcia i w dodatku przesyłać je drogą elektroniczną? Przecież plik raz "wpuszczony" w sieć z dużym prawodpodobieństwem zostaje tam na zawsze...
0
nauczycielka w wieku emerytalnym? goła atrakcja, trzeba być pustakiem, by rozbierać sie na nocnym dyżurze w pracy. Są do tego inne miejsca, bardziej romantyczne.
0
a czy to az takie bardzo jest wstrzasajace? NAGOSC? przeciez to nasze naturalnosc! wielka mi afera
0
siedzą do 80-siątki, miesjaca młodym blokują, niech spada na emeryturę.. cwaniara
0
... to ona pracowała na tym dyżurze w nocy czy się zabawiała ? Bo juz sie pogubiłem :)
0
Gdzie te zdjęcia? Sam bym chętnie zobaczył ;)
0
a było co oglądać? fałdy na brzuchu i zwisające piersi?
0
Stara GŁUPIA baba!!! Jest to kolejny dowód na  to,że wraz z wiekiem niektórym odbija!
0
Dzieci zobaczyły nagie zdjęcia nauczycielki!!!!! Doznały szoku i traumy i potrzebują teraz specjalistycznej pomocy...
0
... to ona pracowała na tym dyżurze w nocy czy się zabawiała ? Bo juz sie pogubiłem :)
Pracowała , robiła praktyczne wyklady , do czego służy to i tamto , przecież młodzież musi czrpać wiedzę , jeszcze taka nie rozgarnieta latorośl. Ja nie widzę nic zdrożnego  , jak ktoś dzieli się wiedzą Nagroda jej się należy , a nie karcenie.. :P
0
Pracowała , robiła praktyczne wyklady , do czego służy to i tamto , przecież młodzież musi czrpać wiedzę , jeszcze taka nie rozgarnieta latorośl. Ja nie widzę nic zdrożnego  , jak ktoś dzieli się wiedzą Nagroda jej się należy , a nie karcenie.. :P
Nie sądzisz,że już otrzymała nagrodę... za te wykłady i OK. Należy się jak NIC. :)
0
Dzieci miały nieszczęście zobaczyć jak wygląda naga prawda. Przychodzi baba do lekarza, a lekarz mówi - Proszę się rozebrać. Po chwili lekarz - O, pani nauczycielka! Baba - A skąd pan wie? Lekarz - Bo ma pani ciało pedagogiczne!
0
"Nauczycielka pracowała w ośrodku jako opiekunka w nocnym internacie. Z partnerem kontaktowała się za pośrednictwem internetowego komunikatora Skype i podczas jednego z nocnych dyżurów pozwoliła sobie zrobić rozebrane zdjęcia."   Kiedyś ludzie "kontaktowali się" osobiście, twarzą w twarz, organ w organ. Chyba za stary jestem, bo nie rozumiem tych nowinek internetowych. To chyba zboczenie.  
0
 CIAŁO PEDAGOGICZNE i wszystko w tym temacie . Babka zdurniała na stare lata .
0
nu kto chce zobaczyć niech klika ale żeby nie było mówię że można doznać szoku dzieci proszone o nie klikanie  https://www.youtube.com/watch?v=TuFNxF1bywA tak więc ....
0
....czy nauczycielka czy urzędniczka, kur...a zawsze jest kur...ą.
0
Nagie były zdjęcia, czy nauczycielka?
0
w wieku przedemerytalnym to musiały być niezwykle seksi te zdjęcia
0
Nauczyciel ponosi jedynie winę za to, że jest osobą niedojrzałą emocjonalnie. Rozsądna osoba nie pokazuje gołego tyłka w pracy- no chyba, że w wc, albo w burdelu pracuje. Partner to też prawdopodobnie mentalne "dziecko", albo osoba z lekka niepoczytalna. Artykuł powinien być kontynuowany w wersji: jak radzi sobie lubelski amant we Francji ;).
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: