Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Puławy. Powstanie ponad 30 latarni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 czerwca 2016 o 12:45 Powrót do artykułu
Pani Radna to już krytykuje dla zasady. Zapomniała dodać, że Gmina, czy Wojt realizuje te inwestycje, które Rada Zabezpieczyła w budżecie. Przecież gdyby tylko wykonał cokolwiek innego natychmiast dyscyplina finansowa i wreszcie pani by miała powód by głosować przeciw absolutorium. A w tym roku zapędziła się i komentowała ze w Zarzeczu to nic i takie tam. A tam najpiękniejszy orlik, boisko do koszykówki, płac zabaw... Oj Pani Mariolu, może by tak wreszcie coś konstruktywnego, coś dla mieszkańców i Gminy a nie tylko krytyka i krytyka która niczego nie wnosi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie dajcie spokój " Ch.... Polski Wschodniej " przecież się zasłużył dla Waszego miasta, a wy co tak się mu odwdzięczacie , ale żeby aż 30 ?????????? ;-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech się lepiej wójt weźmie za uzupełnienie oznakowania pionowego w gminie Puławy. Bo jak widać na dziwne znaki typu ,,Wita Gmina Puławy " który jest ustawiony np. w Zarzeczy przy skrzyżowaniu na Anielin to były pieniążki a np.w Anielinie czy Zarzeczu bo póki co na tych wąskich drogach można jeździć tam 90 km/h !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale populizm pani radnej. Wiadomo że w tak dużej gminie nie da się od razu zrobić wszystkich dróg, oświetleń, szkół, placów zabaw, boisk czy świetlic. Zaciągając wielomilionowe kredyty można szybko doprowadzić gminę do bankructwa - pewnie byłoby to na rękę niektórym, bo jako winnego oczywiście możnaby wskazać wójta. Dobrze że co roku coś się dzieje w inwestycjach, a bycie specjalistą od krytyki wszystkiego jest zawsze najłatwiejsze i ludzie to widzą
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proponuję jeszcze, żeby pani radna Antoniak przejechała się na te słynne Obłapy, to może zacznie myśleć zdroworozsadkowo. Dla niewtajemniczonych: Obłapy to taka wieś nad Wieprzem, koło Niebrzegowa, gdzie na stałe mieszka 2 (słownie: dwie) osoby. Poza tym jest kilka domków rekreacyjnych lekarzy z Dęblina. Był już temat dociągnięcia wody do Obłap, teraz kilka latarni dla 2 osób.... Sam gospodarz który tam mieszka powiedział radnym poprzedniej kadencji, że jemu to nie potrzebne, ale jak doktory przyjadą i wieczorem na spacer nad Wieprz idą, to by im się światło przydało.... Teraz pytanie: w czyim interesie wobec tego działa pani radna? Mieszkańców czy doktorków?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ja ci  proponuje, żebyś zmienił komputer podczas pisania kolejnego komentarza. Napisałeś 3 (słownie : trzy) komentarze i myślisz, że nikt nie wie  jaki jest twoj IP komputera?  Czepiasz się radnej bo co, mówi prawdę, wytyka wójtowi i nie boi się się z nim stanąć w szranki?  Nie każdy tak potrafi, a ty to już na bank byś w gacie narobił. Bardzo dobrze, że są tacy odważni ludzie jak radna Antoniak. Jak widać czasami kobieta ma "większe jaja"  niż niektórzy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najpierw niech zrobią to oświetlenie a później niech się chwalą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niesamowite wydarzenie - warte uwagi jak w krajach 3go świata.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wiadomość dnia. 30 latarni to w innych krajach stawia się bez szumu medialnego. Bo to normalne, jak stawianie pały gdy trzeba.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: