Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile zarobi prezydent Puław? Radni nie obniżyli pensji

Utworzony przez Gość, 9 grudnia 2014 o 07:57 Powrót do artykułu
Pff u nas wójt ma 12 500zł a jesteśmy małą gminą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widzisz "gościu" jaką gospodarną gminą są Puławy! Cztery minione lata i pewnie conajmniej przez rok następny, wynagrodzenie Pana Prezydenta nie ulega zmianie, mimo dość powszechnych podwyżek dookoła. Rada Miasta, w tej kadencji radykalnie przemeblowana, zachowuje duży realizm - mam nadzieję, że nie tylko w sprawie pensji prezydenta
0
ok, to juz wiem czemu na zakupach w supermarkecie mial wozek pelny takich produktow ze ja raz na miesiac na jeden nie moge sobie pozwolic.
0
i tak w-ce prezydent Nakonieczny zarabia więcej od niego
0
Po hu... ja chodziłem na te wybory i wybierałem tych oszołomów
0
Na tydzień.
0
Nie bądźcie burakami i przestańcie się burzyć na wysokość pensji Grobla, to Prezydent Miasta, a nie jakis tam ktoś. Zorientujcie się najpierw jaka odpowiedzialność na nim spoczywa, zarządzanie miastem to nie taka popierdułka. Krytykować, oceniać, pluć i rzygać jadem - nałtatwiej.  Zobaczcie jak zarządzacie swoim budżetem domowym, jak planujecie, jak dbacie o soich najbliższych i jakie są tego efekty, a to tylko gpspodarstwo domowe - nie miasto. Fajnie by było gdyby ktoś Was oceniał? Moim zdaniem Prezydent powinien zarabiać więcej. pozdrawiam malkontentów.
0
ok, to juz wiem czemu na zakupach w supermarkecie mial wozek pelny takich produktow ze ja raz na miesiac na jeden nie moge sobie pozwolic.
Kupuj to na co cię stać i nie zazdrość innym..Zostaniesz prezydentem to sobie kupisz co zechcesz.
0
Nie bądźcie burakami i przestańcie się burzyć na wysokość pensji Grobla, to Prezydent Miasta, a nie jakis tam ktoś. Zorientujcie się najpierw jaka odpowiedzialność na nim spoczywa, zarządzanie miastem to nie taka popierdułka. Krytykować, oceniać, pluć i rzygać jadem - nałtatwiej.  Zobaczcie jak zarządzacie swoim budżetem domowym, jak planujecie, jak dbacie o soich najbliższych i jakie są tego efekty, a to tylko gpspodarstwo domowe - nie miasto. Fajnie by było gdyby ktoś Was oceniał? Moim zdaniem Prezydent powinien zarabiać więcej. pozdrawiam malkontentów.
Zgadzam się z tobą w 100%, też tak uważam zwłaszcza że są Gminy w Powiecie Puławskim gdzie wójtowie więcej zarabiają( Końskowola) tam na pierwszej sesji była podwyżka pensji wójta.
0
dokładnie - żeby mieć taką wiedzę i doświadczenie jak prezydent Grobel, trzeba uczyc sie nieustannie i pracować od rana do późnej nocy siedem dni w tygodniu. Poza tym to jest wynagrodzenie brutto, czyli na rękę dostaje dużo mniej. W tym jest uwzględniony dodatek za wysługę lat. Szkoda, zeby człowiek który odpowiada za budżet w wysokosci ponad 200 milionów i który przez tyle lat nim zarządza bez żadnej wpadki zarabiał 3 tys. zł. A ja czekam swoją drogą na publikację oświadczeń majątkowych puławskich radnych, w szczególnosci pana Maja, ktorego tak bolą zarobki prezydenta. chcę zobaczyć gdzie ten pan pracuje, bo choć wystartował w wyborach to nic na ten temat nie znalazłem. Startował w moim okręgu, ale nie powiedział wyborcom, gdzie pracuje. W sumie nikt nic o nim nie wie. Może jest bezrobotny i dlatego tak się ciska, że ktos dobrze zarabia. Mam nadzieję, że jego oświadczenie majątkowe coś wreszcie wyjaśni
0
Jak tak trudno rządzić miastem to po h** tak się tam pcha na siłę?Niech idzie gdzie indziej pracować za 1200zł pl!!!Ale tam też jest jakaś odpowiedzialność za coś!!!
0
Jak tak trudno rządzić miastem to po h** tak się tam pcha na siłę?Niech idzie gdzie indziej pracować za 1200zł pl!!!Ale tam też jest jakaś odpowiedzialność za coś!!!
chyba jestes glupi.Bo umie rzadzic miastem/budzetem i robi to dobrze,ma odpowiedzialna prace,tak wiec nie ma co sie dziwic ze i zarobki wieksze.Ta polska mentalnosc,komus sie powodzi to trzeba mu wbic noz w plecy,obrobic dupe i pokazywac swoja zazdrosc.
0
BOKÓW ??  nie liczysz ??
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: