Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

e-Wydanie - promocja 1zł za miesiąc!

Puławy

8 grudnia 2014 r.
21:29
Edytuj ten wpis

Ile zarobi prezydent Puław? Radni nie obniżyli pensji

Autor: Zdjęcie autora RS
0 13 A A

Janusz Grobel już wie, ile będzie wynosiło jego wynagrodzenie. Tylko jeden radny był przeciw temu, by co miesiąc prezydent Puław otrzymywał w sumie 12 362 złote brutto.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Druga sesja rady miasta Puławy w nowym składzie upłynęła pod znakiem dyskusji o tym, ile powinien zarabiać prezydent. Obniżenia jego wynagrodzenia domagał się nowo wybrany, bezpartyjny radny, Paweł Maj. - Nie jesteśmy Bełchatowem. Mamy dług, który będziemy spłacać przez 15 lat. Przyznawanie tak wysokiej pensji, plus trzynastki oraz nagród jubileuszowych jest nieetyczne. Musimy dać nadzieję ludziom wykluczonym - mówił radny. Tymczasem za pozostawieniem wynagrodzenia na tym samym poziomie optował m.in. Zbigniew Śliwiński, wiceprzewodniczący rady miasta. - Nie uciekajmy się do złośliwości. Przez cztery lata nie podnosiliśmy wynagrodzenia prezydenta. Pracujmy na rzecz najbardziej potrzebujących, lecz ich nadzieja powinna być oparta na naszym działaniu, a nie sloganach - ripostował Śliwiński. Ostatecznie za pozostawieniem uchwały o wynagrodzeniu dla prezydenta Puław bez wprowadzania zmian zagłosowało 19 radnych przy jednym przeciw i jednym wstrzymującym się.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
radna Viola / 12 grudnia 2014 r. o 08:36
0

Pff u nas wójt ma 12 500zł a jesteśmy małą gminą.

BOKÓW ??  nie liczysz ??

Avatar
masti / 11 grudnia 2014 r. o 23:43
0

Jak tak trudno rządzić miastem to po h** tak się tam pcha na siłę?Niech idzie gdzie indziej pracować za 1200zł pl!!!Ale tam też jest jakaś odpowiedzialność za coś!!!

chyba jestes glupi.Bo umie rzadzic miastem/budzetem i robi to dobrze,ma odpowiedzialna prace,tak wiec nie ma co sie dziwic ze i zarobki wieksze.Ta polska mentalnosc,komus sie powodzi to trzeba mu wbic noz w plecy,obrobic dupe i pokazywac swoja zazdrosc.
Avatar
Gość / 11 grudnia 2014 r. o 19:31
0

Nie bądźcie burakami i przestańcie się burzyć na wysokość pensji Grobla, to Prezydent Miasta, a nie jakis tam ktoś. Zorientujcie się najpierw jaka odpowiedzialność na nim spoczywa, zarządzanie miastem to nie taka popierdułka. Krytykować, oceniać, pluć i rzygać jadem - nałtatwiej.  Zobaczcie jak zarządzacie swoim budżetem domowym, jak planujecie, jak dbacie o soich najbliższych i jakie są tego efekty, a to tylko gpspodarstwo domowe - nie miasto. Fajnie by było gdyby ktoś Was oceniał? Moim zdaniem Prezydent powinien zarabiać więcej. pozdrawiam malkontentów.

Jak tak trudno rządzić miastem to po h** tak się tam pcha na siłę?Niech idzie gdzie indziej pracować za 1200zł pl!!!Ale tam też jest jakaś odpowiedzialność za coś!!!

Jak tak trudno rządzić miastem to po h** tak się tam pcha na siłę?Niech idzie gdzie indziej pracować za 1200zł pl!!!Ale tam też jest jakaś odpowiedzialność za coś!!!

rozwiń
Avatar
Gość / 11 grudnia 2014 r. o 15:51
0

Nie bądźcie burakami i przestańcie się burzyć na wysokość pensji Grobla, to Prezydent Miasta, a nie jakis tam ktoś. Zorientujcie się najpierw jaka odpowiedzialność na nim spoczywa, zarządzanie miastem to nie taka popierdułka. Krytykować, oceniać, pluć i rzygać jadem - nałtatwiej.  Zobaczcie jak zarządzacie swoim budżetem domowym, jak planujecie, jak dbacie o soich najbliższych i jakie są tego efekty, a to tylko gpspodarstwo domowe - nie miasto. Fajnie by było gdyby ktoś Was oceniał? Moim zdaniem Prezydent powinien zarabiać więcej. pozdrawiam malkontentów.

dokładnie - żeby mieć taką wiedzę i doświadczenie jak prezydent Grobel, trzeba uczyc sie nieustannie i pracować od rana do późnej nocy siedem dni w tygodniu. Poza tym to jest wynagrodzenie brutto, czyli na rękę dostaje dużo mniej. W tym jest uwzględniony dodatek za wysługę lat. Szkoda, zeby człowiek który odpowiada za budżet w wysokosci ponad 200 milionów i który przez tyle lat nim zarządza bez żadnej wpadki zarabiał 3 tys. zł. A ja czekam swoją drogą na publikację oświadczeń majątkowych puławskich radnych, w szczególnosci pana Maja, ktorego tak bolą zarobki prezydenta. chcę zobaczyć gdzie ten pan pracuje, bo choć wystartował w wyborach to nic na ten temat nie znalazłem. Startował w moim okręgu, ale nie powiedział wyborcom, gdzie pracuje. W sumie nikt nic o nim nie wie. Może jest bezrobotny i dlatego tak się ciska, że ktos dobrze zarabia. Mam nadzieję, że jego oświadczenie majątkowe coś wreszcie wyjaśni

dokładnie - żeby mieć taką wiedzę i doświadczenie jak prezydent Grobel, trzeba uczyc sie nieustannie i pracować od rana do późnej nocy siedem dni w tygodniu. Poza tym to jest wynagrodzenie brutto, czyli na rękę dostaje dużo mniej. W tym jest uwzględniony dodatek za wysługę lat. Szkoda, zeby człowiek który odpowiada za budżet w wysokosci ponad 200 milionów i który przez tyle lat nim zarządza bez żadnej wpadki zarabiał 3 tys. zł. A ja czekam swoją drogą na publikację oświadczeń majątkowych puławskich radnych, w szczególnosci p... rozwiń

Avatar
Gość / 11 grudnia 2014 r. o 08:31
0

Nie bądźcie burakami i przestańcie się burzyć na wysokość pensji Grobla, to Prezydent Miasta, a nie jakis tam ktoś. Zorientujcie się najpierw jaka odpowiedzialność na nim spoczywa, zarządzanie miastem to nie taka popierdułka. Krytykować, oceniać, pluć i rzygać jadem - nałtatwiej.  Zobaczcie jak zarządzacie swoim budżetem domowym, jak planujecie, jak dbacie o soich najbliższych i jakie są tego efekty, a to tylko gpspodarstwo domowe - nie miasto. Fajnie by było gdyby ktoś Was oceniał? Moim zdaniem Prezydent powinien zarabiać więcej. pozdrawiam malkontentów.

Zgadzam się z tobą w 100%, też tak uważam zwłaszcza że są Gminy w Powiecie Puławskim gdzie wójtowie więcej zarabiają( Końskowola) tam na pierwszej sesji była podwyżka pensji wójta.

Zgadzam się z tobą w 100%, też tak uważam zwłaszcza że są Gminy w Powiecie Puławskim gdzie wójtowie więcej zarabiają( Końskowola) tam na pierwszej sesji była podwyżka pensji wójta.

rozwiń
Avatar
mieszkaniec / 10 grudnia 2014 r. o 12:13
0

ok, to juz wiem czemu na zakupach w supermarkecie mial wozek pelny takich produktow ze ja raz na miesiac na jeden nie moge sobie pozwolic.

Kupuj to na co cię stać i nie zazdrość innym..Zostaniesz prezydentem to sobie kupisz co zechcesz.

Avatar
Gosia / 10 grudnia 2014 r. o 11:59
0

Nie bądźcie burakami i przestańcie się burzyć na wysokość pensji Grobla, to Prezydent Miasta, a nie jakis tam ktoś. Zorientujcie się najpierw jaka odpowiedzialność na nim spoczywa, zarządzanie miastem to nie taka popierdułka. Krytykować, oceniać, pluć i rzygać jadem - nałtatwiej.  Zobaczcie jak zarządzacie swoim budżetem domowym, jak planujecie, jak dbacie o soich najbliższych i jakie są tego efekty, a to tylko gpspodarstwo domowe - nie miasto. Fajnie by było gdyby ktoś Was oceniał? Moim zdaniem Prezydent powinien zarabiać więcej. pozdrawiam malkontentów.

Nie bądźcie burakami i przestańcie się burzyć na wysokość pensji Grobla, to Prezydent Miasta, a nie jakis tam ktoś. Zorientujcie się najpierw jaka odpowiedzialność na nim spoczywa, zarządzanie miastem to nie taka popierdułka. Krytykować, oceniać, pluć i rzygać jadem - nałtatwiej.  Zobaczcie jak zarządzacie swoim budżetem domowym, jak planujecie, jak dbacie o soich najbliższych i jakie są tego efekty, a to tylko gpspodarstwo domowe - nie miasto. Fajnie by było gdyby ktoś Was oceniał? Moim zdaniem Prezydent powinien zarabiać więcej. po... rozwiń

Avatar
radna Viola / 10 grudnia 2014 r. o 10:07
0

Pff u nas wójt ma 12 500zł a jesteśmy małą gminą.

Na tydzień.

Avatar
zenek / 10 grudnia 2014 r. o 09:10
0

Po hu... ja chodziłem na te wybory i wybierałem tych oszołomów

Avatar
Gość / 9 grudnia 2014 r. o 10:29
0

i tak w-ce prezydent Nakonieczny zarabia więcej od niego

Avatar
radna Viola / 12 grudnia 2014 r. o 08:36
0

Pff u nas wójt ma 12 500zł a jesteśmy małą gminą.

BOKÓW ??  nie liczysz ??

Avatar
masti / 11 grudnia 2014 r. o 23:43
0

Jak tak trudno rządzić miastem to po h** tak się tam pcha na siłę?Niech idzie gdzie indziej pracować za 1200zł pl!!!Ale tam też jest jakaś odpowiedzialność za coś!!!

chyba jestes glupi.Bo umie rzadzic miastem/budzetem i robi to dobrze,ma odpowiedzialna prace,tak wiec nie ma co sie dziwic ze i zarobki wieksze.Ta polska mentalnosc,komus sie powodzi to trzeba mu wbic noz w plecy,obrobic dupe i pokazywac swoja zazdrosc.
Avatar
Gość / 11 grudnia 2014 r. o 19:31
0

Nie bądźcie burakami i przestańcie się burzyć na wysokość pensji Grobla, to Prezydent Miasta, a nie jakis tam ktoś. Zorientujcie się najpierw jaka odpowiedzialność na nim spoczywa, zarządzanie miastem to nie taka popierdułka. Krytykować, oceniać, pluć i rzygać jadem - nałtatwiej.  Zobaczcie jak zarządzacie swoim budżetem domowym, jak planujecie, jak dbacie o soich najbliższych i jakie są tego efekty, a to tylko gpspodarstwo domowe - nie miasto. Fajnie by było gdyby ktoś Was oceniał? Moim zdaniem Prezydent powinien zarabiać więcej. pozdrawiam malkontentów.

Jak tak trudno rządzić miastem to po h** tak się tam pcha na siłę?Niech idzie gdzie indziej pracować za 1200zł pl!!!Ale tam też jest jakaś odpowiedzialność za coś!!!

Jak tak trudno rządzić miastem to po h** tak się tam pcha na siłę?Niech idzie gdzie indziej pracować za 1200zł pl!!!Ale tam też jest jakaś odpowiedzialność za coś!!!

rozwiń
Avatar
Gość / 11 grudnia 2014 r. o 15:51
0

Nie bądźcie burakami i przestańcie się burzyć na wysokość pensji Grobla, to Prezydent Miasta, a nie jakis tam ktoś. Zorientujcie się najpierw jaka odpowiedzialność na nim spoczywa, zarządzanie miastem to nie taka popierdułka. Krytykować, oceniać, pluć i rzygać jadem - nałtatwiej.  Zobaczcie jak zarządzacie swoim budżetem domowym, jak planujecie, jak dbacie o soich najbliższych i jakie są tego efekty, a to tylko gpspodarstwo domowe - nie miasto. Fajnie by było gdyby ktoś Was oceniał? Moim zdaniem Prezydent powinien zarabiać więcej. pozdrawiam malkontentów.

dokładnie - żeby mieć taką wiedzę i doświadczenie jak prezydent Grobel, trzeba uczyc sie nieustannie i pracować od rana do późnej nocy siedem dni w tygodniu. Poza tym to jest wynagrodzenie brutto, czyli na rękę dostaje dużo mniej. W tym jest uwzględniony dodatek za wysługę lat. Szkoda, zeby człowiek który odpowiada za budżet w wysokosci ponad 200 milionów i który przez tyle lat nim zarządza bez żadnej wpadki zarabiał 3 tys. zł. A ja czekam swoją drogą na publikację oświadczeń majątkowych puławskich radnych, w szczególnosci pana Maja, ktorego tak bolą zarobki prezydenta. chcę zobaczyć gdzie ten pan pracuje, bo choć wystartował w wyborach to nic na ten temat nie znalazłem. Startował w moim okręgu, ale nie powiedział wyborcom, gdzie pracuje. W sumie nikt nic o nim nie wie. Może jest bezrobotny i dlatego tak się ciska, że ktos dobrze zarabia. Mam nadzieję, że jego oświadczenie majątkowe coś wreszcie wyjaśni

dokładnie - żeby mieć taką wiedzę i doświadczenie jak prezydent Grobel, trzeba uczyc sie nieustannie i pracować od rana do późnej nocy siedem dni w tygodniu. Poza tym to jest wynagrodzenie brutto, czyli na rękę dostaje dużo mniej. W tym jest uwzględniony dodatek za wysługę lat. Szkoda, zeby człowiek który odpowiada za budżet w wysokosci ponad 200 milionów i który przez tyle lat nim zarządza bez żadnej wpadki zarabiał 3 tys. zł. A ja czekam swoją drogą na publikację oświadczeń majątkowych puławskich radnych, w szczególnosci p... rozwiń

Avatar
Gość / 11 grudnia 2014 r. o 08:31
0

Nie bądźcie burakami i przestańcie się burzyć na wysokość pensji Grobla, to Prezydent Miasta, a nie jakis tam ktoś. Zorientujcie się najpierw jaka odpowiedzialność na nim spoczywa, zarządzanie miastem to nie taka popierdułka. Krytykować, oceniać, pluć i rzygać jadem - nałtatwiej.  Zobaczcie jak zarządzacie swoim budżetem domowym, jak planujecie, jak dbacie o soich najbliższych i jakie są tego efekty, a to tylko gpspodarstwo domowe - nie miasto. Fajnie by było gdyby ktoś Was oceniał? Moim zdaniem Prezydent powinien zarabiać więcej. pozdrawiam malkontentów.

Zgadzam się z tobą w 100%, też tak uważam zwłaszcza że są Gminy w Powiecie Puławskim gdzie wójtowie więcej zarabiają( Końskowola) tam na pierwszej sesji była podwyżka pensji wójta.

Zgadzam się z tobą w 100%, też tak uważam zwłaszcza że są Gminy w Powiecie Puławskim gdzie wójtowie więcej zarabiają( Końskowola) tam na pierwszej sesji była podwyżka pensji wójta.

rozwiń
Avatar
mieszkaniec / 10 grudnia 2014 r. o 12:13
0

ok, to juz wiem czemu na zakupach w supermarkecie mial wozek pelny takich produktow ze ja raz na miesiac na jeden nie moge sobie pozwolic.

Kupuj to na co cię stać i nie zazdrość innym..Zostaniesz prezydentem to sobie kupisz co zechcesz.

Avatar
Gosia / 10 grudnia 2014 r. o 11:59
0

Nie bądźcie burakami i przestańcie się burzyć na wysokość pensji Grobla, to Prezydent Miasta, a nie jakis tam ktoś. Zorientujcie się najpierw jaka odpowiedzialność na nim spoczywa, zarządzanie miastem to nie taka popierdułka. Krytykować, oceniać, pluć i rzygać jadem - nałtatwiej.  Zobaczcie jak zarządzacie swoim budżetem domowym, jak planujecie, jak dbacie o soich najbliższych i jakie są tego efekty, a to tylko gpspodarstwo domowe - nie miasto. Fajnie by było gdyby ktoś Was oceniał? Moim zdaniem Prezydent powinien zarabiać więcej. pozdrawiam malkontentów.

Nie bądźcie burakami i przestańcie się burzyć na wysokość pensji Grobla, to Prezydent Miasta, a nie jakis tam ktoś. Zorientujcie się najpierw jaka odpowiedzialność na nim spoczywa, zarządzanie miastem to nie taka popierdułka. Krytykować, oceniać, pluć i rzygać jadem - nałtatwiej.  Zobaczcie jak zarządzacie swoim budżetem domowym, jak planujecie, jak dbacie o soich najbliższych i jakie są tego efekty, a to tylko gpspodarstwo domowe - nie miasto. Fajnie by było gdyby ktoś Was oceniał? Moim zdaniem Prezydent powinien zarabiać więcej. po... rozwiń

Avatar
radna Viola / 10 grudnia 2014 r. o 10:07
0

Pff u nas wójt ma 12 500zł a jesteśmy małą gminą.

Na tydzień.

Avatar
zenek / 10 grudnia 2014 r. o 09:10
0

Po hu... ja chodziłem na te wybory i wybierałem tych oszołomów

Avatar
Gość / 9 grudnia 2014 r. o 10:29
0

i tak w-ce prezydent Nakonieczny zarabia więcej od niego

Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Miejskie korepetycje maturalne w Zamościu. Nauczyciele bezpłatnie pomagają uczniom

Miejskie korepetycje maturalne w Zamościu. Nauczyciele bezpłatnie pomagają uczniom

Tego jeszcze nie było. Maturzyści mogą skorzystać z bezpłatnych powtórek, które przygotowują specjalnie dla nich nauczyciele kilku zamojskich szkół. Uczeń z dowolnej placówki, posłucha polonisty czy geografa biorących udział w nowatorskiej akcji. Wykładowcy i słuchacze oczywiście siedzą w swoich domach.

Nie żyje 9 osób zakażonych koronawirusem, w tym pacjent ze szpitala w Puławach
Nowe przypadki zakażenia

Nie żyje 9 osób zakażonych koronawirusem, w tym pacjent ze szpitala w Puławach

Ministerstwo Zdrowia informuje o śmierci 9 kolejnych osób zakażonych koronawirusem.

Policjant wyprowadził mężczyznę z płonącego mieszkania. Chwilę później wybuchła butla z gazem

Policjant wyprowadził mężczyznę z płonącego mieszkania. Chwilę później wybuchła butla z gazem

W bloku przy ul. Niemcewicza w Puławach w ostatnią niedzielę wybuchł pożar. Dym zauważył patrolujący miasto policjant z Lublina. Funkcjonariusz natychmiast wbiegł na górę i wyciągnął z płonącego mieszkania 47-letniego mężczyznę. Chwilę później eksplodowała butla z gazem.

Co można, a czego nie można robić? Policjanci wystawili blisko 100 mandatów w woj. lubelskim

Co można, a czego nie można robić? Policjanci wystawili blisko 100 mandatów w woj. lubelskim

W sobotę i niedzielę policjanci w całym regionie wystawili blisko 100 mandatów za łamanie ograniczeń dotyczących gromadzenia się i przemieszczania w miejscach publicznych.

"Książę i żebrak" Teatru Osterwy do obejrzenia w sieci
8 kwietnia 2020, 12:00

"Książę i żebrak" Teatru Osterwy do obejrzenia w sieci

Przed nami emisja kolejnego spektaklu Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie. Po świetnie odebranym "Diable i tabliczce czekolady" instytucja proponuje możliwość obejrzenia "Księcia i żebraka" w reżyserii Pawła Aignera. Będzie to możliwe 8 kwietnia o godz. 12.

Tysiące ludzi w parkach w Szanghaju. Chińskie władze zmniejszają restrykcje
film

Tysiące ludzi w parkach w Szanghaju. Chińskie władze zmniejszają restrykcje

Tysiące Chińczyków spędziło weekend odwiedzając parki i spacerując po ulicach Szanghaju.

Stomatologiczne Centrum Kliniczne prawie gotowe. Epidemia koronawirusa opóźni otwarcie

Stomatologiczne Centrum Kliniczne prawie gotowe. Epidemia koronawirusa opóźni otwarcie

Dobiegają końca prace przy budowie nowego Stomatologicznego Centrum Klinicznego Uniwersytetu Medycznego. Jego otwarcie planowano na maj, ale ten termin ulegnie zmianie w związku z trwającą epidemią.

Maseczki ochronne już w Puławach. Mieszkańcy znajdą je w skrzynkach pocztowych

Maseczki ochronne już w Puławach. Mieszkańcy znajdą je w skrzynkach pocztowych

Połowa z 40 tysięcy zamówionych maseczek ochronnych wielokrotnego użytku dotarła dzisiaj do Urzędu Miasta w Puławach. W ich dystrybucji do mieszkańców miasta pomagają żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej z Dęblina. Puławianie maski znajdą w skrzynkach na listy.

MKS Perła przed letnią przebudową składu

MKS Perła przed letnią przebudową składu

Marta Gęga przedłużyła umowę z MKS Perła. Rozgrywająca mistrzyń Polski związała się z klubem dwuletnim kontraktem.

Przez epidemię straciła ubezpieczenie zdrowotne. Ale mieszkance Kurowa udało się pomóc
Alarm 24

Przez epidemię straciła ubezpieczenie zdrowotne. Ale mieszkance Kurowa udało się pomóc

Od połowy marca Powiatowy Urząd Pracy w Puławach nie przyjmuje interesantów. Osoby, które chcą się zarejestrować muszą to zrobić zdalnie - przez internet. Nie wszyscy jednak dają sobie z tym radę. Jeden z kłopotów udało się rozwiązać po naszej interwencji.

Czytelnik alarmuje: W nocy bez pomocy lekarskiej. Był odsyłany od jednej placówki do drugiej, bez skutku
Alarm 24

Czytelnik alarmuje: W nocy bez pomocy lekarskiej. Był odsyłany od jednej placówki do drugiej, bez skutku

- Nocna opieka nie istnieje! Wróciłem do domu z niczym – oburza się nasz Czytelnik. Mężczyzna choruje na astmę. Po tym jak dostał silnych duszności, a leki od lekarza rodzinnego nie działały, chciał skorzystać z pomocy w ramach nocnej opieki. Próbował w trzech punktach, bez skutku.

Przedsiębiorca z Lubelskiego: Transport i handel autami zamarł. "Wysłałem kierowców na urlopy"

Przedsiębiorca z Lubelskiego: Transport i handel autami zamarł. "Wysłałem kierowców na urlopy"

Piotr Frończuk, właściciel firmy Piotrans z Wisznic, jest średnim przedsiębiorcą i jego rozwiązania "tarczy antykryzysowej", póki co, nie obejmują. – Musimy sami się o siebie zatroszczyć – przyznaje biznesmen.

Tanie tankowanie w Chełmie. Sprawdź ceny na stacjach paliw w mieście i w okolicy
galeria

Tanie tankowanie w Chełmie. Sprawdź ceny na stacjach paliw w mieście i w okolicy

Jeszcze niedawno litr najpopularniejszej etyliny 95 kosztował na stacji prawie 5 zł, a litr diesla dawno tę granicę przekroczył. Tymczasem od miesiąca ceny znacząco spadły i możemy zatankować pełen zbiornik samochodu za mniej niż 200 zł. Dzieje się tak dlatego, że ceny obniżyli najwięksi gracze na rynku, m.in. PKN Orlen, który dostarcza paliwo do większości stacji.

Lubelskie: Bezpieczna segregacja pacjentów na izbach przyjęć i szpitalnych oddziałach ratunkowych

Lubelskie: Bezpieczna segregacja pacjentów na izbach przyjęć i szpitalnych oddziałach ratunkowych

Regularne mierzenie temperatury pracownikom przed wejściem do szpitala, a także zorganizowanie bezpiecznej segregacji pacjentów oraz izolacji tych z podejrzeniem lub chorych na COVID-19 od innych przebywających na izbie przyjęć lub szpitalnym oddziale ratunkowym. To najnowsze polecenie wojewody lubelskiego dla szpitali na terenie województwa lubelskiego związane z walką z koronawirusem.

Musical "Ania z Zielonego Wzgórza" na Facebooku Teatru Muzycznego
12 kwietnia 2020, 12:00

Musical "Ania z Zielonego Wzgórza" na Facebooku Teatru Muzycznego

Teatr Muzyczny w Lublinie zaprasza widzów na pokaz online musicalu "Ania z Zielonego Wzgórza" w reżyserii Mirosława Siedlera. Pierwszy akt spektaklu jest już dostępny, drugi pojawi się w Wielkanoc.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!