Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przypadnie fotel prezydenta Puław?

Utworzony przez x, 12 października 2009 r. o 13:10 Powrót do artykułu
tylko flaśński gwarantuje rozwój gospodarczy Puław, cała reszta to niedojdy a kamiński zwłaszcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Magda~ napisał:
Ludzie dajcie spokój z tym Śliwińskim !!!! Co on ma za doświadczenie - rozumie w Kościle to słyszałam że sie udziela - ale nie ma pojęcia o polityce - sory nie ośmieszajmy Puław bo to jakaś psychoza się robi !!!!
MAGDO MASZ RACJE CZŁOWIEK KTÓRY JEST JUŻ 4 KADENCJE RADNYM PUŁAW NIE MOŻNE MIEĆ DOŚWIADCZENIA ;/ SPADŁEM ZE ŚMIECHU Z KRZESŁA JAK TO CZYTAŁEM POZDRAWIAM LUDZI KTÓRZY WIEDZA CO PISZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Magdy, słyszałaś że w którymś Kościele dzwonią ale nie Wiesz w którym... brawo gratuluję rozeznania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doprawdy tak zagorzałej konwersacji dawno nie czytałam. Czy ludzie wypowiadający się na tym forum są jakoś spokrewnieni z kandydatami, że zasypuja wyzwiskami innych? Kazdy powinien sie wypowiedziec ale troche kultury nie zaszkodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbysiu. a propos wyborów. wiesz co Ci kiedyś powiedziałem, pamiętasz chyba. tO DO DZIEŁA!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę wśród tych panów kandydata na prezydenta togo miasta.Obecny prezydent "usadza" swoich znajomych w spółkach miasta na ciepłe posadki np.były prezes targowisk miejskich kadrowcem w OPEC.Czy to są właściwe postawy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
tylko flaśński gwarantuje rozwój gospodarczy Puław, cała reszta to niedojdy a kamiński zwłaszcza
Flasiński rozwój Puław gwarantuje, co ty pierniczysz gwarantuje to rozwój ale Internusu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sondaczka napisał:
Ja zagłosuję na Sliwińskiego. To człowiek z temperamentem i chęcią działania. Poza tym wszystkie "dokonania" byłego prezydenta nie są tak dokonca jego. Przecież w pozyskiwaniu funduszy bierze udział wielu ludzi. Śliwinski był przewodniczacym rady miasta i nikt nie moze sie powstydzic zadnej rzeczy którą zrobił czy powiedział...a mówić potrafi najlepiej ze wszystkich kandydatów. Poza tym ma dobry wygląd jak na prezydenta. Uważam, że trzeba dać szansę nowym osobowościom. Może oni dokonają czegoś więcej? Śliwiński nr 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak załatwi ci w niebie miejsce bo ma chody w kościele.A na prezydenta to ja nie widzę żadnego kandydata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytajnik napisał:
w spodniach?
On ma jaja chyba w lodówce fermowe,koleś bez pojęcia i ogłady zero intelektu,kandydatura jego została przyniesiona w teczce,a nie w wyniku wyborów.Koleś ma łeb bo sobie chatę już prawie wybudował a ty co osiągnąłeś?Umiesz tak móżdżyc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja również popieram, że obecny prezydent najlepiej się nadaje.
Na co się nadaje?Te głosy poparcia to od pracowników i ich rodzin,bo jak on odejdzie to i reszta z nim.A wiecie jakie faktycznie mają pobory w tym urzędzie?Kosmos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do innych kandydatow sie nie wypowiem, bo ich nie znam i nie bede pisac bredni. [/quote] Przecież piszesz same brednie!!! Jaki rozwój turystyki w Puławach za Grobla? Stadion dostał jakieś finansowanie? Bzdura! Jakies marne 2 mln na projekt a inwestycja za 50 mln. Do tego cały ten stadion bez parkingu. Oczywiście będzie generował stratę co roku tylko nikt dokładnie nie policzył jaką, na oko 2 mln. Więc przestań bredzić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...