Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"To dobry pomysł. Przecież te rudery szpecą nasze miasto". Jakie miasto? Od kiedy Końskowola jest miastem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym ten budynek rozebrać, bo remont pochłonie ogromne pieniądze, których nie mam – opowiada pan Jan. – Nie wiem jednak czy to będzie możliwe. Jak się dowiedziałem od poprzednich właścicieli konserwator nie wydał zgody, bo to zabytek.
i wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Promesę na nadanie praw miejskich Andrzej Tęczyński uzyskał 8 czerwca 1532. Buraczq! Końskowola miała prawa miejskie ładne parę setek lat wcześniej niż Puławy. )) Polecam uwadze: http://www.konskowola.eu/ Najpierw się proszę doedukować, a później wypowiadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mean_WOman napisał:
Promesę na nadanie praw miejskich Andrzej Tęczyński uzyskał 8 czerwca 1532. Buraczq! Końskowola miała prawa miejskie ładne parę setek lat wcześniej niż Puławy. )) Polecam uwadze: http://www.konskowola.eu/ Najpierw się proszę doedukować, a później wypowiadać.
oj wiesz co kiedyś na prawie augsburskim i magdeburskim lokowano wszystko co miało rynek i jakiś tam układ pól i zabudowy. "Miastem" może i to było ale zwróć uwagę, że piszesz o XVI wieku a artykuł chyba odnosi się do XXI. Pomysł moim zdaniem średni, jeśli wójt tak bardzo chce poprawy wizerunku Końskowoli to niech pomoże właścicielom w sprawach gdzie jest wielu spadkobierców czy tak jak w przypadku Pana Jana konserwator ma decydujący głos- bo nie sądzę, że we wszystkich przypadkach jest to jakaś opieszałość i zaniedbanie a kwestia finansowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiscie uwazam ten pomysł za swietny.Brawo do Wójta z Konskowoli..Moze Nasz Wójt z Markuszowa wpadłby na cos podobnego i zrobił wystawe moze nie koniecznie posesji ale ludzi których wstydzi sie Cała Gmina. Jestem pewna ze czołowe miejsce zająłby przewodniczacy rady gminy ze swoją switą i nauczycielką ze Szkoły Lilką Korzonek która zamiast swiecic przkładem daje uczniom złe wzorce.Wójcie czekamy z niecierpliwoscią na Pana Oferte:))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to paranoja niech ten ktoś kto to wymyslił sie leczy....to ze on jest bogaty i za głupie pomysły dostaje kase to nie znaczy ze wszyscy tak mają... może kogoś niestac... dla mnie to niemoralne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójcie Pan też jako gospodarz gminy ma sie czego wstydzić, obiecał pan zrobić droge na tzw. gościńcu w miejscowości Chrząchówek po sprzedaży placu przy trasie Warszawa- Lublin i co pan zrobił. Gdzie jest ponad 200 tys uzyskane z tej sprzedazy, bo drogi to ja nie widziałam. Może coś z moimi oczami nie tak, może by pan tak zechcial sprawdzić najlepiej osobiście. Gwarantuję, że swoją audicą pan nie dojedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Markuszowianka napisał:
Ja osobiscie uwazam ten pomysł za swietny.Brawo do Wójta z Konskowoli..Moze Nasz Wójt z Markuszowa wpadłby na cos podobnego i zrobił wystawe moze nie koniecznie posesji ale ludzi których wstydzi sie Cała Gmina. Jestem pewna ze czołowe miejsce zająłby przewodniczacy rady gminy ze swoją switą i nauczycielką ze Szkoły Lilką Korzonek która zamiast swiecic przkładem daje uczniom złe wzorce.Wójcie czekamy z niecierpliwoscią na Pana Oferte:))))))
A co ta nauczycielka robi? To chyba będzie bardziej interesujące od tej wystawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Gołębiowski pan jest jednak pojebus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra panie Gołebiowski skoro jezdzisz po ludziach. to powiedzmy troche prawdy i o panu. Lubi pan przesiadywac u dzika i obgadywac ludzi. A potem jedziesz pan naje***y jak trzeba samochodem do domu. Masz kase? to im to wyremontuj. Myslisz ze kazdy ma tyle kasy co ty zeby od tak wyremontowac chate?... Dorosły a głupi.. ech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ila napisał:
Wójcie Pan też jako gospodarz gminy ma sie czego wstydzić, obiecał pan zrobić droge na tzw. gościńcu w miejscowości Chrząchówek po sprzedaży placu przy trasie Warszawa- Lublin i co pan zrobił. Gdzie jest ponad 200 tys uzyskane z tej sprzedazy, bo drogi to ja nie widziałam. Może coś z moimi oczami nie tak, może by pan tak zechcial sprawdzić najlepiej osobiście. Gwarantuję, że swoją audicą pan nie dojedzie.
W ramach ścisłości - wydaje mi się że Pani jednak ma coś z oczami - ponieważ Wójt Jeździ HONDĄ Accord a nie Audi oj oj - okularki trzeba sobie sprawić - albo kupić katalog "samochody Świata 2009" i trochę się dokształcić..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro wójt wstydzi się tych posesji to może niech znajdzie środki na remont. Skoro są to zabytki a pan wójt tak dba o rozwój gminy, to niech wykaże się kreatywnością i znajdzie inwestorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Skoro wójt wstydzi się tych posesji to może niech znajdzie środki na remont. Skoro są to zabytki a pan wójt tak dba o rozwój gminy, to niech wykaże się kreatywnością i znajdzie inwestorów.
Przejeżdżałem przez Końskowolę i widziałem, że w parku robią nową kostkę. To w Polsce najlepszy znak, że idą wybory. Nie rozumiem skąd ta fobia samorządowców: "ułożyłem kostkę (najtańszą na rynku), więc sprawy idą w dobrym kierunku." U mnie w mieście jest to samo - co wybory i co ulotka, to wszyscy chwalą się, że albo zadecydowali, albo przyczynili się do ułożenia tylu a tylu metrów chodnika. Przecież to kpina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ktos~ napisał:
Dobra panie Gołebiowski skoro jezdzisz po ludziach. to powiedzmy troche prawdy i o panu. Lubi pan przesiadywac u dzika i obgadywac ludzi. A potem jedziesz pan naje***y jak trzeba samochodem do domu. Masz kase? to im to wyremontuj. Myslisz ze kazdy ma tyle kasy co ty zeby od tak wyremontowac chate?... Dorosły a głupi.. ech
Człowieku, co to oznacza mieć kasę Jeżeli jestes taki mądry to weż to w swoje rece i wyremontuj. A Pan Wójt jeżeli sobie przesiaduje w barze to jest jego prywatna sprawa i gówno ci do tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...