Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kurów: Siostra skazana za zabicie brata nożem

Utworzony przez Adamek, 3 kwietnia 2013 r. o 12:20 Powrót do artykułu
male_wredne napisał:
akurat dla twojej wiadomości znam ja na tyle długo żeby móc się wypowiedzieć. I nie sądzę że znasz ją dłużej. Po drugie nie bronie jej zrobiła co zrobiła stało się czasu się nie cofnie i jeśli ktoś tak jak on wyciągnął by do mnie nóż zrobiłbym to samo. Łatwo jest potępiać nie znając prawdy. Potrafisz postawić się na jej miejscu? Potrafisz sobie wyobrazić co by było gdybyś znalazł się w jej sytuacji? Jak widać nie bo dużo prościej jest zlinczowac niż wyobrazić sobie siebie w takiej sytuacji. To są właśnie polskie realia lepiej zlinczowac niż usiąść i zastanowić się nad tym co by się zrobiło w takiej sytuacji. Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień czy nie tak? Jesteś bez winy? Nigdy nie zrobiłeś czegoś czego później zalowales? Wątpię. Więc najpierw pomysl bo to nie boli a później oceniaj
Do twojej wiadomości to nigdy niczego nie żałowałem a i niebaw się w takiego adwokata bo im żarliwiej się wypowiadasz to tym bardziej myślę że cie znam bo w moim przypadku myślenie nie boli ale w twoim chyba tak skoro tak mówisz to zapewne tego bólu doświadzczylaś??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Do twojej wiadomości to nigdy niczego nie żałowałem a i niebaw się w takiego adwokata bo im żarliwiej się wypowiadasz to tym bardziej myślę że cie znam bo w moim przypadku myślenie nie boli ale w twoim chyba tak skoro tak mówisz to zapewne tego bólu doświadzczylaś??
byles tam? widziales co bylo? watpie. a znam ich oboje i doskonale wiem jaki byl. jak chlal to w domu noze chowali wiec to ty sie zastanow co mowisz bo widocznie jednak to ciebie myslenie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
male_wredne napisał:
byles tam? widziales co bylo? watpie. a znam ich oboje i doskonale wiem jaki byl. jak chlal to w domu noze chowali wiec to ty sie zastanow co mowisz bo widocznie jednak to ciebie myslenie boli.
to ty chyba jesteś dobrą przyjaciółką tego domu jak wiesz takie rzeczy a może kimś innym? ale to wiesz tylko ty a faktem jest że zginą młody człowiek tóry miał przed sobą cale życie i nieważne że chlał,ćpał czy co tam jeszcze robił ale to było jego życie i miał prawo żyć tak jak każde znas i nikt niemiał prawa decydować kiedy on to życie skączy i ja nie mówię że ta siostra powinna dać się zabić ale ona właśnie zadecydowala o życiu własnego brata a wiem że święta to ona nie jest więc trochę się zastanów bo najgorsza menda ma prawo do życia!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogła się wycofać,zadzwonić na policję,miała dużo innych wyjść.Ale po co?lepiej było zabić? Wyrok bardzo nie sprawiedliwy!!!Ktoś kto kradnie z biedy,bo nie ma innego wyjścia dostaje 4 lata!!!A tu proszę 1 rok za zabójstwo!!! Szok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bagno z pożydowskiej wsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam wasze komentarze to po prostu chce mi się śmiać. Podobno sąd jest nie zawisły i dla waszej wiadomości moja sprawę rozpatrwało 5osób więc chyba nie mogli się pomylić ale szkoda słów by wam to tłumaczyć. Powiem tylko tyle że gdyby rola się odwróciła to linczowali byscie teraz Krzyska. (małe wredne wiem km jesteś i dziękuje ale daj spokój ci ludzie myślą że są bogiem i sądem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli się nie znasz to się nie wypowiadaj. Zabójstwo zostało uniewinnione a kara była za przekroczenie obrony własnej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K... napisał:
Jak czytam wasze komentarze to po prostu chce mi się śmiać. Podobno sąd jest nie zawisły i dla waszej wiadomości moja sprawę rozpatrwało 5osób więc chyba nie mogli się pomylić ale szkoda słów by wam to tłumaczyć. Powiem tylko tyle że gdyby rola się odwróciła to linczowali byscie teraz Krzyska. (małe wredne wiem km jesteś i dziękuje ale daj spokój ci ludzie myślą że są bogiem i sądem...
a ty to naprawde jesteś niezła i masz czelność się tu wypowiadać ty wogóle wiesz co zrobiłaś ty zabiłaś człowieka a wiesz jak się ktoś taki nazywa chyba nie muszę ci tego tłumaczyć wy powiedz sobie to słowo pare razy na głos i co dotarło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ty to naprawde jesteś niezła i masz czelność się tu wypowiadać ty wogóle wiesz co zrobiłaś ty zabiłaś człowieka a wiesz jak się ktoś taki nazywa chyba nie muszę ci tego tłumaczyć wy powiedz sobie to słowo pare razy na głos i co dotarło
po pierwsze to ty mi nie mow co mam robic i kim jestem bo twoja opinia najmniej mnie interesuje a to ze ciagle siedzisz pod tym artykulem swiadczy o tym ze nie masz wlasnego zycia tylko babrasz sie w cudzym. poza tym nie przypominam sobie zebym cie znala a nawet jesli to znaczy ze nie jestes wart zeby cie pamietaci przestan pieprzyc kocopoly bo jestem osoba pelnoletnia i moje wracanie o 4 nad ranem do domu powinno cie gowno obchodzic. pilnuj siebie bo kazdemu moze sie noga powinac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K... napisał:
po pierwsze to ty mi nie mow co mam robic i kim jestem bo twoja opinia najmniej mnie interesuje a to ze ciagle siedzisz pod tym artykulem swiadczy o tym ze nie masz wlasnego zycia tylko babrasz sie w cudzym. poza tym nie przypominam sobie zebym cie znala a nawet jesli to znaczy ze nie jestes wart zeby cie pamietaci przestan pieprzyc kocopoly bo jestem osoba pelnoletnia i moje wracanie o 4 nad ranem do domu powinno cie gowno obchodzic. pilnuj siebie bo kazdemu moze sie noga powinac...
Było siedzieć u rodziny zastępczej!Po jaką cholerę pchałaś się tam gdzie ci tak nie było dobrze i traktowali cię jak zło konieczne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K... napisał:
po pierwsze to ty mi nie mow co mam robic i kim jestem bo twoja opinia najmniej mnie interesuje a to ze ciagle siedzisz pod tym artykulem swiadczy o tym ze nie masz wlasnego zycia tylko babrasz sie w cudzym. poza tym nie przypominam sobie zebym cie znala a nawet jesli to znaczy ze nie jestes wart zeby cie pamietaci przestan pieprzyc kocopoly bo jestem osoba pelnoletnia i moje wracanie o 4 nad ranem do domu powinno cie gowno obchodzic. pilnuj siebie bo kazdemu moze sie noga powinac...
zabiłaś własnego brat i ty mówisz że ci się noga powineła powinąć to ci się mogła jak byś coś ukradła a sidzę w tym artykule bo ciekawi mnie jak można mieć taki tupet i po takim czymś się tak panoszyć ty dziewczyno wstydu nie masz twoje zachowanie świadczy o tym że zabiłaś bo musiałaś pozbyłaś się złego brata raz na zawsze na to wygląda a pamiętać mnie nie musisz bo to żaden zaszczyt znać kogoś takiego jak ty..(twój brat był w porządku!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie jej już spokój wasze komentarze niczego nie zmienia a życia Krzyskowi nie wróci nic. Stało się jak się stało temat zamknięty. To że on nie żyje nie znaczy że ona też nie ma prawa do życia. Więc dajcie już spokój bo wywlekanie tego w kółko jest po prostu żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Było siedzieć u rodziny zastępczej!Po jaką cholerę pchałaś się tam gdzie ci tak nie było dobrze i traktowali cię jak zło konieczne?
hahaha ty nie wiesz co to jest rodzina zastepcza!!! kobieta alkooliczka wychowuje dzieci za pieniadze!!! i nie mow mi ze tam bylo dobrze bo nie bylo cie tam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K.... napisał:
hahaha ty nie wiesz co to jest rodzina zastepcza!!! kobieta alkooliczka wychowuje dzieci za pieniadze!!! i nie mow mi ze tam bylo dobrze bo nie bylo cie tam!!!
Jak było tak okropnie to są instytucje gdzie się to zgłasza!Było iść do bidula!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty co jej materacem byles?! ogarnij sie bo fakt jest taki ze byli razem tylko ze on zaniemogl wczesniej! nie wiesz co i jak to zamknij ryj z laski swojej i nie pisz takich bzdetow! :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...