Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

3 kwietnia 2013 r.
11:27
Edytuj ten wpis

Kurów: Siostra skazana za zabicie brata nożem

Autor: Zdjęcie autora er
0 35 A A
Sąd Okręgowy w Lublinie doszedł do wniosku, że dziewczyna broniła się i skazał ją tylko na rok i 10
Sąd Okręgowy w Lublinie doszedł do wniosku, że dziewczyna broniła się i skazał ją tylko na rok i 10

18-letnia Katarzyna G. z Kurowa, która śmiertelnie ugodziła brata nożem, wyszła dzisiaj na wolność. Sąd Okręgowy w Lublinie doszedł do wniosku, że broniła się i skazał ją tylko na rok i 10 miesięcy więzienia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Prokuratura domagała się skazania dziewczyny za zabójstwo. Sędziowie ocenili jej zachowanie jako spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, który doprowadził do śmierci.

18-latka od 9 lat przebywała w rodzinie zastępczej. Do domu w Kurowie przyjeżdżała na weekendy. 15 kwietnia 2012 roku przez całą noc jeździła ze znajomymi po Kurowie samochodem. Pili piwo. Był z nimi brat dziewczyny, który wcześniej wrócił do domu. Katarzyna G. pojawiła się tam około czwartej nad ranem.

- Chciała wejść do domu, ale drzwi były zamknięte. Brat nie chciał jej wpuścić do środka. Gdy otworzył drzwi wymierzył jej cios w twarz – mówił w uzasadnieniu wyroku sędzia Andrzej Klimkowski.

W domu pomiędzy rodzeństwem doszło do awantury. Katarzyna G. twierdziła na rozprawie, że to brat najpierw zranił ją nożem w rękę.

- Zdałam sobie sprawę, że to nie jest zwykła sprzeczka – wspominała.

Chwyciła za nóż od krojenia chleba.

- Myślałam, że jak zobaczy nóż, to się wystraszy – tłumaczyła śledczym. – Ale on szedł na mnie.

Ugodziła brata w klatkę piersiową, prosto w serce. Mężczyzna osunął się na podłogę. Siostra rozcięła mu koszulę i zobaczyła ranę. Zadzwoniła na numer alarmowy 112. Ratownicy próbowali reanimować rannego. Bezskutecznie.

- Chciała odstraszyć brata przed atakiem, ale on nie zareagował, bo był pod wpływem alkoholu, wykryto też u niego marihuanę – dodał sędzia Klimkowski.

Sąd doszedł do wniosku, że dziewczyna przekroczyła jednak granice obrony koniecznej, bo broniąc się użyła niewspółmiernych środków.

Wyrok nie jest prawomocny. Dziewczyna od czasu śmierci brata przebywała w areszcie. Z celi przyprowadzono ją na dzisiejsze ogłoszenie wyroku. Sąd nakazał ją zwolnić.

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gibon / 4 lipca 2015 o 14:03
0


a ty co jej materacem byles?! ogarnij sie bo fakt jest taki ze byli razem tylko ze on zaniemogl wczesniej! nie wiesz co i jak to zamknij ryj z laski swojej i nie pisz takich bzdetow! :/

Avatar
Gość / 12 maja 2013 o 12:18
0
[quote name='K....' timestamp='1368282772' post='768786']
hahaha ty nie wiesz co to jest rodzina zastepcza!!! kobieta alkooliczka wychowuje dzieci za pieniadze!!! i nie mow mi ze tam bylo dobrze bo nie bylo cie tam!!!
[/quote]Jak było tak okropnie to są instytucje gdzie się to zgłasza!Było iść do bidula!
Avatar
K.... / 11 maja 2013 o 16:32
0
[quote name='Gość' timestamp='1366209596' post='759546']
Było siedzieć u rodziny zastępczej!Po jaką cholerę pchałaś się tam gdzie ci tak nie było dobrze i traktowali cię jak zło konieczne?
[/quote] hahaha ty nie wiesz co to jest rodzina zastepcza!!! kobieta alkooliczka wychowuje dzieci za pieniadze!!! i nie mow mi ze tam bylo dobrze bo nie bylo cie tam!!!
Avatar
male_wredne / 21 kwietnia 2013 o 11:58
0
Dajcie jej już spokój wasze komentarze niczego nie zmienia a życia Krzyskowi nie wróci nic. Stało się jak się stało temat zamknięty. To że on nie żyje nie znaczy że ona też nie ma prawa do życia. Więc dajcie już spokój bo wywlekanie tego w kółko jest po prostu żałosne.
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2013 o 14:17
0
[quote name='K...' timestamp='1366126935' post='759279']
po pierwsze to ty mi nie mow co mam robic i kim jestem bo twoja opinia najmniej mnie interesuje a to ze ciagle siedzisz pod tym artykulem swiadczy o tym ze nie masz wlasnego zycia tylko babrasz sie w cudzym. poza tym nie przypominam sobie zebym cie znala a nawet jesli to znaczy ze nie jestes wart zeby cie pamietaci przestan pieprzyc kocopoly bo jestem osoba pelnoletnia i moje wracanie o 4 nad ranem do domu powinno cie gowno obchodzic. pilnuj siebie bo kazdemu moze sie noga powinac...
[/quote]zabiłaś własnego brat i ty mówisz że ci się noga powineła powinąć to ci się mogła jak byś coś ukradła a sidzę w tym artykule bo ciekawi mnie jak można mieć taki tupet i po takim czymś się tak panoszyć ty dziewczyno wstydu nie masz twoje zachowanie świadczy o tym że zabiłaś bo musiałaś pozbyłaś się złego brata raz na zawsze na to wygląda a pamiętać mnie nie musisz bo to żaden zaszczyt znać kogoś takiego jak ty..(twój brat był w porządku!)
[quote name='K...' timestamp='1366126935' post='759279']
po pierwsze to ty mi nie mow co mam robic i kim jestem bo twoja opinia najmniej mnie interesuje a to ze ciagle siedzisz pod tym artykulem swiadczy o tym ze nie masz wlasnego zycia tylko babrasz sie w cudzym. poza tym nie przypominam sobie zebym cie znala a nawet jesli to znaczy ze nie jestes wart zeby cie pamietaci przestan pieprzyc kocopoly bo jestem osoba pelnoletnia i moje wracanie o 4 nad ranem do domu powinno cie gowno obchodzic. pilnuj siebie bo kazd... rozwiń
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2013 o 16:39
0
[quote name='K...' timestamp='1366126935' post='759279']
po pierwsze to ty mi nie mow co mam robic i kim jestem bo twoja opinia najmniej mnie interesuje a to ze ciagle siedzisz pod tym artykulem swiadczy o tym ze nie masz wlasnego zycia tylko babrasz sie w cudzym. poza tym nie przypominam sobie zebym cie znala a nawet jesli to znaczy ze nie jestes wart zeby cie pamietaci przestan pieprzyc kocopoly bo jestem osoba pelnoletnia i moje wracanie o 4 nad ranem do domu powinno cie gowno obchodzic. pilnuj siebie bo kazdemu moze sie noga powinac...
[/quote]Było siedzieć u rodziny zastępczej!Po jaką cholerę pchałaś się tam gdzie ci tak nie było dobrze i traktowali cię jak zło konieczne?
[quote name='K...' timestamp='1366126935' post='759279']
po pierwsze to ty mi nie mow co mam robic i kim jestem bo twoja opinia najmniej mnie interesuje a to ze ciagle siedzisz pod tym artykulem swiadczy o tym ze nie masz wlasnego zycia tylko babrasz sie w cudzym. poza tym nie przypominam sobie zebym cie znala a nawet jesli to znaczy ze nie jestes wart zeby cie pamietaci przestan pieprzyc kocopoly bo jestem osoba pelnoletnia i moje wracanie o 4 nad ranem do domu powinno cie gowno obchodzic. pilnuj siebie bo kazd... rozwiń
Avatar
K... / 16 kwietnia 2013 o 17:42
0
[quote name='Gość' timestamp='1365956766' post='758589']
a ty to naprawde jesteś niezła i masz czelność się tu wypowiadać ty wogóle wiesz co zrobiłaś ty zabiłaś człowieka a wiesz jak się ktoś taki nazywa chyba nie muszę ci tego tłumaczyć wy powiedz sobie to słowo pare razy na głos i co dotarło
[/quote]
po pierwsze to ty mi nie mow co mam robic i kim jestem bo twoja opinia najmniej mnie interesuje a to ze ciagle siedzisz pod tym artykulem swiadczy o tym ze nie masz wlasnego zycia tylko babrasz sie w cudzym. poza tym nie przypominam sobie zebym cie znala a nawet jesli to znaczy ze nie jestes wart zeby cie pamietaci przestan pieprzyc kocopoly bo jestem osoba pelnoletnia i moje wracanie o 4 nad ranem do domu powinno cie gowno obchodzic. pilnuj siebie bo kazdemu moze sie noga powinac...
[quote name='Gość' timestamp='1365956766' post='758589']
a ty to naprawde jesteś niezła i masz czelność się tu wypowiadać ty wogóle wiesz co zrobiłaś ty zabiłaś człowieka a wiesz jak się ktoś taki nazywa chyba nie muszę ci tego tłumaczyć wy powiedz sobie to słowo pare razy na głos i co dotarło
[/quote]
po pierwsze to ty mi nie mow co mam robic i kim jestem bo twoja opinia najmniej mnie interesuje a to ze ciagle siedzisz pod tym artykulem swiadczy o tym ze nie masz wlasnego zycia tylko babrasz sie w c... rozwiń
Avatar
Gość / 14 kwietnia 2013 o 18:26
0
[quote name='K...' timestamp='1365884478' post='758397']
Jak czytam wasze komentarze to po prostu chce mi się śmiać. Podobno sąd jest nie zawisły i dla waszej wiadomości moja sprawę rozpatrwało 5osób więc chyba nie mogli się pomylić ale szkoda słów by wam to tłumaczyć. Powiem tylko tyle że gdyby rola się odwróciła to linczowali byscie teraz Krzyska. (małe wredne wiem km jesteś i dziękuje ale daj spokój ci ludzie myślą że są bogiem i sądem...
[/quote]a ty to naprawde jesteś niezła i masz czelność się tu wypowiadać ty wogóle wiesz co zrobiłaś ty zabiłaś człowieka a wiesz jak się ktoś taki nazywa chyba nie muszę ci tego tłumaczyć wy powiedz sobie to słowo pare razy na głos i co dotarło
[quote name='K...' timestamp='1365884478' post='758397']
Jak czytam wasze komentarze to po prostu chce mi się śmiać. Podobno sąd jest nie zawisły i dla waszej wiadomości moja sprawę rozpatrwało 5osób więc chyba nie mogli się pomylić ale szkoda słów by wam to tłumaczyć. Powiem tylko tyle że gdyby rola się odwróciła to linczowali byscie teraz Krzyska. (małe wredne wiem km jesteś i dziękuje ale daj spokój ci ludzie myślą że są bogiem i sądem...
[/quote]a ty to naprawde jesteś niezła i masz czelność się tu wyp... rozwiń
Avatar
K... / 13 kwietnia 2013 o 22:23
0
Jeśli się nie znasz to się nie wypowiadaj. Zabójstwo zostało uniewinnione a kara była za przekroczenie obrony własnej!
Avatar
K... / 13 kwietnia 2013 o 22:21
0
Jak czytam wasze komentarze to po prostu chce mi się śmiać. Podobno sąd jest nie zawisły i dla waszej wiadomości moja sprawę rozpatrwało 5osób więc chyba nie mogli się pomylić ale szkoda słów by wam to tłumaczyć. Powiem tylko tyle że gdyby rola się odwróciła to linczowali byscie teraz Krzyska. (małe wredne wiem km jesteś i dziękuje ale daj spokój ci ludzie myślą że są bogiem i sądem...
Avatar
gibon / 4 lipca 2015 o 14:03
0


a ty co jej materacem byles?! ogarnij sie bo fakt jest taki ze byli razem tylko ze on zaniemogl wczesniej! nie wiesz co i jak to zamknij ryj z laski swojej i nie pisz takich bzdetow! :/

Avatar
Gość / 12 maja 2013 o 12:18
0
[quote name='K....' timestamp='1368282772' post='768786']
hahaha ty nie wiesz co to jest rodzina zastepcza!!! kobieta alkooliczka wychowuje dzieci za pieniadze!!! i nie mow mi ze tam bylo dobrze bo nie bylo cie tam!!!
[/quote]Jak było tak okropnie to są instytucje gdzie się to zgłasza!Było iść do bidula!
Avatar
K.... / 11 maja 2013 o 16:32
0
[quote name='Gość' timestamp='1366209596' post='759546']
Było siedzieć u rodziny zastępczej!Po jaką cholerę pchałaś się tam gdzie ci tak nie było dobrze i traktowali cię jak zło konieczne?
[/quote] hahaha ty nie wiesz co to jest rodzina zastepcza!!! kobieta alkooliczka wychowuje dzieci za pieniadze!!! i nie mow mi ze tam bylo dobrze bo nie bylo cie tam!!!
Avatar
male_wredne / 21 kwietnia 2013 o 11:58
0
Dajcie jej już spokój wasze komentarze niczego nie zmienia a życia Krzyskowi nie wróci nic. Stało się jak się stało temat zamknięty. To że on nie żyje nie znaczy że ona też nie ma prawa do życia. Więc dajcie już spokój bo wywlekanie tego w kółko jest po prostu żałosne.
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2013 o 14:17
0
[quote name='K...' timestamp='1366126935' post='759279']
po pierwsze to ty mi nie mow co mam robic i kim jestem bo twoja opinia najmniej mnie interesuje a to ze ciagle siedzisz pod tym artykulem swiadczy o tym ze nie masz wlasnego zycia tylko babrasz sie w cudzym. poza tym nie przypominam sobie zebym cie znala a nawet jesli to znaczy ze nie jestes wart zeby cie pamietaci przestan pieprzyc kocopoly bo jestem osoba pelnoletnia i moje wracanie o 4 nad ranem do domu powinno cie gowno obchodzic. pilnuj siebie bo kazdemu moze sie noga powinac...
[/quote]zabiłaś własnego brat i ty mówisz że ci się noga powineła powinąć to ci się mogła jak byś coś ukradła a sidzę w tym artykule bo ciekawi mnie jak można mieć taki tupet i po takim czymś się tak panoszyć ty dziewczyno wstydu nie masz twoje zachowanie świadczy o tym że zabiłaś bo musiałaś pozbyłaś się złego brata raz na zawsze na to wygląda a pamiętać mnie nie musisz bo to żaden zaszczyt znać kogoś takiego jak ty..(twój brat był w porządku!)
[quote name='K...' timestamp='1366126935' post='759279']
po pierwsze to ty mi nie mow co mam robic i kim jestem bo twoja opinia najmniej mnie interesuje a to ze ciagle siedzisz pod tym artykulem swiadczy o tym ze nie masz wlasnego zycia tylko babrasz sie w cudzym. poza tym nie przypominam sobie zebym cie znala a nawet jesli to znaczy ze nie jestes wart zeby cie pamietaci przestan pieprzyc kocopoly bo jestem osoba pelnoletnia i moje wracanie o 4 nad ranem do domu powinno cie gowno obchodzic. pilnuj siebie bo kazd... rozwiń
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2013 o 16:39
0
[quote name='K...' timestamp='1366126935' post='759279']
po pierwsze to ty mi nie mow co mam robic i kim jestem bo twoja opinia najmniej mnie interesuje a to ze ciagle siedzisz pod tym artykulem swiadczy o tym ze nie masz wlasnego zycia tylko babrasz sie w cudzym. poza tym nie przypominam sobie zebym cie znala a nawet jesli to znaczy ze nie jestes wart zeby cie pamietaci przestan pieprzyc kocopoly bo jestem osoba pelnoletnia i moje wracanie o 4 nad ranem do domu powinno cie gowno obchodzic. pilnuj siebie bo kazdemu moze sie noga powinac...
[/quote]Było siedzieć u rodziny zastępczej!Po jaką cholerę pchałaś się tam gdzie ci tak nie było dobrze i traktowali cię jak zło konieczne?
[quote name='K...' timestamp='1366126935' post='759279']
po pierwsze to ty mi nie mow co mam robic i kim jestem bo twoja opinia najmniej mnie interesuje a to ze ciagle siedzisz pod tym artykulem swiadczy o tym ze nie masz wlasnego zycia tylko babrasz sie w cudzym. poza tym nie przypominam sobie zebym cie znala a nawet jesli to znaczy ze nie jestes wart zeby cie pamietaci przestan pieprzyc kocopoly bo jestem osoba pelnoletnia i moje wracanie o 4 nad ranem do domu powinno cie gowno obchodzic. pilnuj siebie bo kazd... rozwiń
Avatar
K... / 16 kwietnia 2013 o 17:42
0
[quote name='Gość' timestamp='1365956766' post='758589']
a ty to naprawde jesteś niezła i masz czelność się tu wypowiadać ty wogóle wiesz co zrobiłaś ty zabiłaś człowieka a wiesz jak się ktoś taki nazywa chyba nie muszę ci tego tłumaczyć wy powiedz sobie to słowo pare razy na głos i co dotarło
[/quote]
po pierwsze to ty mi nie mow co mam robic i kim jestem bo twoja opinia najmniej mnie interesuje a to ze ciagle siedzisz pod tym artykulem swiadczy o tym ze nie masz wlasnego zycia tylko babrasz sie w cudzym. poza tym nie przypominam sobie zebym cie znala a nawet jesli to znaczy ze nie jestes wart zeby cie pamietaci przestan pieprzyc kocopoly bo jestem osoba pelnoletnia i moje wracanie o 4 nad ranem do domu powinno cie gowno obchodzic. pilnuj siebie bo kazdemu moze sie noga powinac...
[quote name='Gość' timestamp='1365956766' post='758589']
a ty to naprawde jesteś niezła i masz czelność się tu wypowiadać ty wogóle wiesz co zrobiłaś ty zabiłaś człowieka a wiesz jak się ktoś taki nazywa chyba nie muszę ci tego tłumaczyć wy powiedz sobie to słowo pare razy na głos i co dotarło
[/quote]
po pierwsze to ty mi nie mow co mam robic i kim jestem bo twoja opinia najmniej mnie interesuje a to ze ciagle siedzisz pod tym artykulem swiadczy o tym ze nie masz wlasnego zycia tylko babrasz sie w c... rozwiń
Avatar
Gość / 14 kwietnia 2013 o 18:26
0
[quote name='K...' timestamp='1365884478' post='758397']
Jak czytam wasze komentarze to po prostu chce mi się śmiać. Podobno sąd jest nie zawisły i dla waszej wiadomości moja sprawę rozpatrwało 5osób więc chyba nie mogli się pomylić ale szkoda słów by wam to tłumaczyć. Powiem tylko tyle że gdyby rola się odwróciła to linczowali byscie teraz Krzyska. (małe wredne wiem km jesteś i dziękuje ale daj spokój ci ludzie myślą że są bogiem i sądem...
[/quote]a ty to naprawde jesteś niezła i masz czelność się tu wypowiadać ty wogóle wiesz co zrobiłaś ty zabiłaś człowieka a wiesz jak się ktoś taki nazywa chyba nie muszę ci tego tłumaczyć wy powiedz sobie to słowo pare razy na głos i co dotarło
[quote name='K...' timestamp='1365884478' post='758397']
Jak czytam wasze komentarze to po prostu chce mi się śmiać. Podobno sąd jest nie zawisły i dla waszej wiadomości moja sprawę rozpatrwało 5osób więc chyba nie mogli się pomylić ale szkoda słów by wam to tłumaczyć. Powiem tylko tyle że gdyby rola się odwróciła to linczowali byscie teraz Krzyska. (małe wredne wiem km jesteś i dziękuje ale daj spokój ci ludzie myślą że są bogiem i sądem...
[/quote]a ty to naprawde jesteś niezła i masz czelność się tu wyp... rozwiń
Avatar
K... / 13 kwietnia 2013 o 22:23
0
Jeśli się nie znasz to się nie wypowiadaj. Zabójstwo zostało uniewinnione a kara była za przekroczenie obrony własnej!
Avatar
K... / 13 kwietnia 2013 o 22:21
0
Jak czytam wasze komentarze to po prostu chce mi się śmiać. Podobno sąd jest nie zawisły i dla waszej wiadomości moja sprawę rozpatrwało 5osób więc chyba nie mogli się pomylić ale szkoda słów by wam to tłumaczyć. Powiem tylko tyle że gdyby rola się odwróciła to linczowali byscie teraz Krzyska. (małe wredne wiem km jesteś i dziękuje ale daj spokój ci ludzie myślą że są bogiem i sądem...
Zobacz wszystkie komentarze 35

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 0 0

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu. Licea ogólnokształcące wciąż kształcą lepiej niż technika. Wyjątkiem może być tylko Technikum Elektroniczne im. Obrońców Lublina 1939 roku.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 0 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne
film

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne 0 1

Podczas wycieczki szkolnej Paweł poczuł się źle. Jego poważny stan zlekceważyła wychowawczyni klasy, a potem dwukrotnie załoga karetki pogotowia. Matka wzywająca pomoc, usłyszała, że jest „panikarą”, a lekarz wpisał w kartę pacjenta, że dziecko „udaje nieprzytomnego”.

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski!

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski! 1 0

Dzisiaj o godz. 9 w Lublinie rozpoczęły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Jako pierwsi walkę o medale rozpoczęli chodziarze rywalizujący na dystansie 10 km. O godz. 10 swoje umiejętności zaprezentują chodziarki.

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza 3 9

Prezydent Lublina wycofuje się ze słowa „kumoterstwo”, które znalazło się w podpisanym przez niego dokumencie z wnioskami z kontroli przeprowadzonej w Centrum Kultury. Dokument, o którym pisaliśmy obszernie tydzień temu, stał się powodem kolejnej politycznej burzy.

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu 2 1

Lubelska klasa okręgowa Zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Uwagę przyciąga debiut w roli trenera Orionu Niedrzwica Jacka Paździora

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 1

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 1 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 7 3

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 1 1

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu"

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu" 0 1

Nie ma zagrożenia dla działalności Mostu Kultury – zapewnia dyrektor miejskiej instytucji, która odpowiada za to miejsce i bije się w piersi za zbyt wysoki pawilon obwieszony reklamami. – Przyznajemy się do pewnego błędu – mówi szef CK.

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie?

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie? 0 3

Minister rolnictwa zgodził się na stosowanie neonikotynoidów w uprawach rzepaku. Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm, a pszczelarze studzą emocje.