Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mandat radnego Panka zawisł na włosku

Utworzony przez oko, 27 listopada 2008 r. o 06:54 Powrót do artykułu
Ufoludki są wśród nas...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"- Musiałem ten punkt obrad wprowadzić pod obrady, (...) - zastrzega przewodniczący Rady Miasta Zbigniew Śliwiński (Wspólnota Samorządowa)." O, ciekawa wypowiedź... ...rozumiemy, że punkty obrad trzeba jeszcze wprowadzać pod obrady... bo jak się nie chce to mogą zniknąć z obrad http://emoty.blox.pl/resource/laie_67.gif
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby nie kombinować - popełnił oszustwo meldując się w gminie, w której nie mieszka. I próbując dzięki temu oszustwu wpłynąć na wyniki głosowania. Czy oszust powinien być radnym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy kto zna to indywiduum wie ze to butny cham i prostak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciemnota...aż wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek jestem z Tobą. Zawsze byleś patriotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zibi napisał:
kazdy kto zna to indywiduum wie ze to butny cham i prostak
Troll z ryja.... fakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan PISowiec..... Zabierają sie tacy ludzie do rządzenia nie mając o tym pojęcia!!! kolejny nauczyciel???? żal d**ę ściska. Potrzeba trochę wiedzy aby móc piastować takie stanowisko!!! Panie Zbyszku, temu Panu trzeba podziękować!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tomek jestem z Tobą. Zawsze byleś patriotą." Zachowanie p. Panka nie dowodzi patriotyzmu, tylko ordynarnego szowinizmu połączonego ze skłonnością do szwindli. Patriotyzm to umiłowanie swojego, a nie tępienie cudzego. Nikt w Uściu nie postulował przecież likwidacji polskich tablic! A jeśli ktoś samo istnienie "innego" uważa za "zagrożenie polskości", to cóż - wykazuje tylko, jak w głębi duszy mało tę polskość ceni, skoro uważa, że mogłaby ona stracić na dwujęzyczności tablic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomekm jestem z tobą zchyba jesteś zwykłym pospolitym oszustem bez WSTYDU , jak ty możesz teraz pokazywać się pokazywać w górach, zachowałeś się jak zwykły pospolity .............p.s pamiętaj abyś co niedzilę chodził do kościułka, tylko nie wiem czy niemiecki Papież ci odpuści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hi1hi1hi1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymaj się Tomku, popieram to co zrobiłeś!!!A nauczycielem jesteś super!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szowinista i kanciarz - istotnie, w sam raz na pedagoga, WYCHOWAWCĘ młodzieży!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wezcie sie uspokójcie, co wam szkodzą tablice?? Przecież Łemkowie żadnych rozrób nie robią, a wy jakieś zagrożenie sobie wymyśliliście, szkoda że ich nie znacie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nam (?) tablice nie szkodzą, tylko panu eksradnemu m. Puławy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście tacy "najmądrzejsi" i najbardziej "rezolutni"? Powiedzcie ilu z Was było na ostatnich wyborach do Rady Miasta? Poza tym absurdem jest ocenianie człowieka z wyglądu, czy po pojedynczych sytuacjach nie znając go osobiście. Wyzywacie go od chamów i kłamców? Spójrzcie na siebie. Chamem i prostakiem, a w dodatku tchórzem jest ten, który ANONIMOWO, na forum publicznym ubliża drugiej osobie. Skoro Wy wszyscy jesteście tacy mocni w słowach i stanowicie swoista wyrocznię, to zapraszam do zmiany nick'ów z jakichś "~zibi~", czy "~grymas~" na imię i nazwisko. Wstyd przynosicie Wy sami, takim traktowaniem człowieka. Wystawiacie opinię (i nie mówimy tu wyłącznie o p. Tomaszu Panku, ale o wszystkich) na podstawie jednego zdarzenia. A może ktoś z Was pokwapiłby się i poznał, całą biografię danej osoby, jego zasługi i "wpadki" i dopiero po tym zaczął oceniać. Ilu z Was Pan Tomasz uczył, że mówicie, że jest beznadziejnym pedagogiem? -Żenada! Mam gro przyjaciół, znajomych, którzy bardzo pozytywnie wspominają lata liceum i współpracę z tym człowiekiem. Sam jestem jedną z nich. Moim zdaniem dzięki, odmiennemu nastawieniu do sposobu nauczania, nigdy nie można było się nudzisz na lekcjach historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...