Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Maraton dla chorego chłopca

Utworzony przez ciekawy, 7 marca 2014 r. o 18:37 Powrót do artykułu
DZIEKI KAZIK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bliskim sąsiadem ciociu Bisiu. znam ciebie, twojego brata Piotra, bardzo dobhirze znałem waszą mamę Emilię, a nawet znam waszego zamożnego dziadka. Myślę, że takie wyciaganie ręki po pieniądze nie jest ładną rzeczą. Jesteście rodziną dobrze sobie radzącą, nie cierpicie biedy, więc sami sobie powinniscie radzić. Jestescie młodzi, pracujecie, więc nie ma powodu, by nieświadomi ludzie pomagali wam finasowo. Chłopczyk jest radosny. Jestem za wspieraniem dzieci naprawdę cierpiących, których rodzin nie stać na leczenie czy terapię. Was stać. Nie spłacacie jak inni kredytów mieszkaniowych, bo mieszkania dostaliście po rodzinie. W porównaniu z innymi wasza sytuacja jest naprawdę dobra. Trochę przyzwoitości.
Oj tadziu tadziu ( wybacz,że z małej litery,ale twoje zachowanie właśnie na taki zwrot zasługuje) Nie znasz sytuacji rodziny,a wciskasz ludziom bajki wymyślone podczas sluchania RM i liczenia pieniążków na tace. Nie chcesz pomagać innym to nie,ale po co oczerniasz ludzi? Tak strasznie ci źle żyć,masz tyle kredytów,straszne,może jakos pomogę? Bo ja w porównaniu z takimi chorymi zazdrosnikami mam trochę uczuć i pochyle sie nad ludzkim nieszczęściem zamiast z nudów wymyślać niestworzone historie. Jak jesteś taki dobrze poinformowany co do sytuacji finansowej rodziny,to może spotkajmy się wszyscy razem i to omowmy? tadek,przyjacielu,zal mi ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...