Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

7 marca 2014 r.
15:45
Edytuj ten wpis

Maraton dla chorego chłopca

Autor: Zdjęcie autora (kp)
61 22 A A

W 70-kilometrowy marsz wyruszy Rafał Suszek, kazimierski radny. Chce w ten sposób zwrócić uwagę na historię 5-letniego Szymona Sacharowa z Puław, cierpiącego na autyzm dziecięcy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Radny wyruszy 5 kwietnia o godz. 7.30 z kazimierskiego rynku i przejdzie trasę Kazimierz-Puławy-Nałęczów-Kazimierz. - Mam nadzieję, że to zachęci ludzi do wsparcia chorego chłopca - zaznacza Suszek. Rodzice chcą, żeby Szymon normalnie się rozwijał, dlatego chłopiec chodzi do zwykłego przedszkola. Integracja z rówieśnikami i intensywna terapia przynoszą pozytywne efekty. Jednak przed Szymonem nadal jest bardzo dużo ciężkiej pracy. Wiąże się to również ze sporymi wydatkami. - Każdy może nam pomóc przekazując 1 proc. podatku. Wypełniając PIT wystarczy wpisać nr KRS Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą”: 0000037904, pod opieką której jest nasz syn, a w informacjach uzupełniających wpisać: 19307 Sacharow Szymon - mówi Bożena Sacharow, mama chłopca. - Każda przekazana złotówka jest dla nas niezwykle cenna i pomocna, zwłaszcza w sytuacji długiej i kosztownej rehabilitacji.
- Oprócz pomocy choremu Szymkowi celem wyprawy jest również promocja maratonów rowerowych w Puławach, Nałęczowie i Kazimierzu organizowanych przez Cezarego Zamanę, w ramach cyklu Merida Mazovia MTB Marathon, które zostały przeze mnie zainicjowane - mówi radny Suszek. To nie pierwszy "zaangażowany” marsz Rafała Suszka. W ubiegłym roku radny w ramach protestu przeszedł ponad 50 km z Kazimierza do Lublina, żeby spotkać się z wojewodą lubelskim i zwrócić uwagę na problem z uchwaleniem kazimierskiego studium zagospodarowania przestrzennego.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
God_Father / 20 marca 2014 o 12:15
0

Jestem bliskim sąsiadem ciociu Bisiu. znam ciebie, twojego brata Piotra, bardzo dobhirze znałem waszą mamę Emilię, a nawet znam waszego zamożnego dziadka. Myślę, że takie wyciaganie ręki po pieniądze nie jest ładną rzeczą. Jesteście rodziną dobrze sobie radzącą, nie cierpicie biedy, więc sami sobie powinniscie radzić. Jestescie młodzi, pracujecie, więc nie ma powodu, by nieświadomi ludzie pomagali wam finasowo. Chłopczyk jest radosny. Jestem za wspieraniem dzieci naprawdę cierpiących, których rodzin nie stać na leczenie czy terapię. Was stać. Nie spłacacie jak inni kredytów mieszkaniowych, bo mieszkania dostaliście po rodzinie. W porównaniu z innymi wasza sytuacja jest naprawdę dobra. Trochę przyzwoitości.


Oj tadziu tadziu ( wybacz,że z małej litery,ale twoje zachowanie właśnie na taki zwrot zasługuje) Nie znasz sytuacji rodziny,a wciskasz ludziom bajki wymyślone podczas sluchania RM i liczenia pieniążków na tace. Nie chcesz pomagać innym to nie,ale po co oczerniasz ludzi? Tak strasznie ci źle żyć,masz tyle kredytów,straszne,może jakos pomogę? Bo ja w porównaniu z takimi chorymi zazdrosnikami mam trochę uczuć i pochyle sie nad ludzkim nieszczęściem zamiast z nudów wymyślać niestworzone historie. Jak jesteś taki dobrze poinformowany co do sytuacji finansowej rodziny,to może spotkajmy się wszyscy razem i to omowmy? tadek,przyjacielu,zal mi ciebie.

Oj tadziu tadziu ( wybacz,że z małej litery,ale twoje zachowanie właśnie na taki zwrot zasługuje) Nie znasz sytuacji rodziny,a wciskasz ludziom bajki wymyślone podczas sluchania RM i liczenia pieniążków na tace. Nie chcesz pomagać innym to nie,ale po co oczerniasz ludzi? Tak strasznie ci źle żyć,masz tyle kredytów,straszne,może jakos pomogę? Bo ja w porównaniu z takimi chorymi zazdrosnikami mam trochę uczuć i pochyle sie nad ludzkim nieszczęściem zamiast z nudów wymyślać niestworzone historie. Jak jesteś taki dobrze poinfo... rozwiń
Avatar
Gość / 18 marca 2014 o 19:30
0

DZIEKI KAZIK

Avatar
Zofija / 18 marca 2014 o 18:33
0

Nie jest w porządku robienie szopek. Ci rodzice mają aż za dużo siły. Myślą, że wszyscy wokół są tacy naiwni - nic nie widzą, nic nie słyszą, niczego nie pamiętają. Myślę, że media powinny zająć się przypadkami wyciągania jednego procenta.

Z tego co wiem, oddanie 1% jest dobrowolne. Nikt nikomu nie przystawia pistoletu do głowy. 

Nie chce pan pomagać ok, tylko niech przynajmniej pan nie przeszkadza.Dzięki takiej postawie ludzie tracą wiarę w niesienie pomocy.

Swoją droga wypada pozazdrościć takiego sąsiada. Wszystko wie, co dzieje się za ścianą lepiej niż sama rodzina.. Może lepiej powiedzieć im to prosto w oczy, a nie wylewać swoje smutki na forum.

Z tego co wiem, oddanie 1% jest dobrowolne. Nikt nikomu nie przystawia pistoletu do głowy. 

Nie chce pan pomagać ok, tylko niech przynajmniej pan nie przeszkadza.Dzięki takiej postawie ludzie tracą wiarę w niesienie pomocy.

Swoją droga wypada pozazdrościć takiego sąsiada. Wszystko wie, co dzieje się za ścianą lepiej niż sama rodzina.. Może lepiej powiedzieć im to prosto w oczy, a nie wylewać swoje smutki na forum.

rozwiń
Avatar
gościu / 18 marca 2014 o 16:33
0

Do wszystkich udzielających się w tych komentarzach: Macie lub mieliście małe dziecko? Jeżeli tak, to chyba pamiętacie jak ciężko jest znieść chorobę dziecka. Nawet jeżeli chodzi o katar, kaszel, czy gorączkę. Tylko gorączka prędzej czy później minie, a Szymek będzie się zmagał ze swoją chorobą, brakiem tolerancji i zrozumienia do końca życia. Myślę, że wyciąganie na forum sytuacji rodzinnych nie jest w porządku. 

Życzę siły rodzicom!!!

Nie jest w porządku robienie szopek. Ci rodzice mają aż za dużo siły. Myślą, że wszyscy wokół są tacy naiwni - nic nie widzą, nic nie słyszą, niczego nie pamiętają. Myślę, że media powinny zająć się przypadkami wyciągania jednego procenta.

Nie jest w porządku robienie szopek. Ci rodzice mają aż za dużo siły. Myślą, że wszyscy wokół są tacy naiwni - nic nie widzą, nic nie słyszą, niczego nie pamiętają. Myślę, że media powinny zająć się przypadkami wyciągania jednego procenta.

rozwiń
Avatar
Zofija / 18 marca 2014 o 14:26
0

Do wszystkich udzielających się w tych komentarzach: Macie lub mieliście małe dziecko? Jeżeli tak, to chyba pamiętacie jak ciężko jest znieść chorobę dziecka. Nawet jeżeli chodzi o katar, kaszel, czy gorączkę. Tylko gorączka prędzej czy później minie, a Szymek będzie się zmagał ze swoją chorobą, brakiem tolerancji i zrozumienia do końca życia. Myślę, że wyciąganie na forum sytuacji rodzinnych nie jest w porządku. 

Życzę siły rodzicom!!!

Avatar
Gość / 18 marca 2014 o 07:55
0

"Nieżyczliwi sąsiedzi to dżuma naszego wieku". Rzodzice Szymona apeluje do Was  bądzcie silni. Akcja dla Waszego synka jest cudowna i ludzie zwrócą na to uwagę. Jesteśmy z Wami... a Pan Tadeo niech ogląda lepiej M jak Miłość.
 


MAM NA IMIE GABRIELA, I PROSZE SMIALO MOWIC MI PANI. ODROBINE KULTURY. NAZWISKO PANA? TAK, OWSZEM SZYMON JEST ZADBANYM DZIECKIEM, I RADOSNYM, 2 LATA JEDNAK TAK NIE BYLO, JEGO ROZWOJ NASTAPIL PO CIAGU KOSZTOWNEJ REHABILITACJI, ZA KTORA PLACI MOJ BRAT.  NIKT NIE WYCIAGA REKI PO PIENIADZE, JEST TO OGOLE ZWROCENIE UWAGI NA PROBLEM, KTORY JEST CORAZ POWSZECHNIEJSZY W NASZYM SPOLECZENSTWIE. NIE CHCE PAN ZAPISAC 1% NA SZYMONA, MA PAN NIESTETY DUZY WYBOR INNYCH NIEPELNOSPRAWNYCH DZIECI (JAK ZOSTALO WSPOMNIANE PRZEZ INNYCH, W DUZO GORSZYM STANIE) ALBO PROSZE KONTYNUOWAC ZAPISYWAC NA WIECZNIE POTRZEBUJACY KOSCIOL KATOLICKI. ZAPRASZAM NA OSOBISTA ROZMOWE.


MAM NA IMIE GABRIELA, I PROSZE SMIALO MOWIC MI PANI. ODROBINE KULTURY. NAZWISKO PANA? TAK, OWSZEM SZYMON JEST ZADBANYM DZIECKIEM, I RADOSNYM, 2 LATA JEDNAK TAK NIE BYLO, JEGO ROZWOJ NASTAPIL PO CIAGU KOSZTOWNEJ REHABILITACJI, ZA KTORA PLACI MOJ BRAT.  NIKT NIE WYCIAGA REKI PO PIENIADZE, JEST TO OGOLE ZWROCENIE UWAGI NA PROBLEM, KTORY JEST CORAZ POWSZECHNIEJSZY W NASZYM SPOLECZENSTWIE. NIE CHCE PAN ZAPISAC 1% NA SZYMONA, MA PAN NIESTETY DUZY WYBOR INNYCH NIEPELNOSPRAWNYCH DZIECI (JAK ZOSTALO WSPOMNIANE PRZEZ INNYCH,... rozwiń

Avatar
Gość / 18 marca 2014 o 07:55
0

"Nieżyczliwi sąsiedzi to dżuma naszego wieku". Rzodzice Szymona apeluje do Was  bądzcie silni. Akcja dla Waszego synka jest cudowna i ludzie zwrócą na to uwagę. Jesteśmy z Wami... a Pan Tadeo niech ogląda lepiej M jak Miłość.
 


MAM NA IMIE GABRIELA, I PROSZE SMIALO MOWIC MI PANI. ODROBINE KULTURY. NAZWISKO PANA? TAK, OWSZEM SZYMON JEST ZADBANYM DZIECKIEM, I RADOSNYM, 2 LATA JEDNAK TAK NIE BYLO, JEGO ROZWOJ NASTAPIL PO CIAGU KOSZTOWNEJ REHABILITACJI, ZA KTORA PLACI MOJ BRAT.  NIKT NIE WYCIAGA REKI PO PIENIADZE, JEST TO OGOLE ZWROCENIE UWAGI NA PROBLEM, KTORY JEST CORAZ POWSZECHNIEJSZY W NASZYM SPOLECZENSTWIE. NIE CHCE PAN ZAPISAC 1% NA SZYMONA, MA PAN NIESTETY DUZY WYBOR INNYCH NIEPELNOSPRAWNYCH DZIECI (JAK ZOSTALO WSPOMNIANE PRZEZ INNYCH, W DUZO GORSZYM STANIE) ALBO PROSZE KONTYNUOWAC ZAPISYWAC NA WIECZNIE POTRZEBUJACY KOSCIOL KATOLICKI. ZAPRASZAM NA OSOBISTA ROZMOWE.


MAM NA IMIE GABRIELA, I PROSZE SMIALO MOWIC MI PANI. ODROBINE KULTURY. NAZWISKO PANA? TAK, OWSZEM SZYMON JEST ZADBANYM DZIECKIEM, I RADOSNYM, 2 LATA JEDNAK TAK NIE BYLO, JEGO ROZWOJ NASTAPIL PO CIAGU KOSZTOWNEJ REHABILITACJI, ZA KTORA PLACI MOJ BRAT.  NIKT NIE WYCIAGA REKI PO PIENIADZE, JEST TO OGOLE ZWROCENIE UWAGI NA PROBLEM, KTORY JEST CORAZ POWSZECHNIEJSZY W NASZYM SPOLECZENSTWIE. NIE CHCE PAN ZAPISAC 1% NA SZYMONA, MA PAN NIESTETY DUZY WYBOR INNYCH NIEPELNOSPRAWNYCH DZIECI (JAK ZOSTALO WSPOMNIANE PRZEZ INNYCH,... rozwiń

Avatar
Kazik / 17 marca 2014 o 22:24
0

Jestem bliskim sąsiadem ciociu Bisiu. znam ciebie, twojego brata Piotra, bardzo dobrze znałem waszą mamę Emilię, a nawet znam waszego zamożnego dziadka. Myślę, że takie wyciaganie ręki po pieniądze nie jest ładną rzeczą. Jesteście rodziną dobrze sobie radzącą, nie cierpicie biedy, więc sami sobie powinniscie radzić. Jestescie młodzi, pracujecie, więc nie ma powodu, by nieświadomi ludzie pomagali wam finasowo. Chłopczyk jest radosny. Jestem za wspieraniem dzieci naprawdę cierpiących, których rodzin nie stać na leczenie czy terapię. Was stać. Nie spłacacie jak inni kredytów mieszkaniowych, bo mieszkania dostaliście po rodzinie. W porównaniu z innymi wasza sytuacja jest naprawdę dobra. Trochę przyzwoitości.

"Nieżyczliwi sąsiedzi to dżuma naszego wieku". Rzodzice Szymona apeluje do Was  bądzcie silni. Akcja dla Waszego synka jest cudowna i ludzie zwrócą na to uwagę. Jesteśmy z Wami... a Pan Tadeo niech ogląda lepiej M jak Miłość.
 

"Nieżyczliwi sąsiedzi to dżuma naszego wieku". Rzodzice Szymona apeluje do Was  bądzcie silni. Akcja dla Waszego synka jest cudowna i ludzie zwrócą na to uwagę. Jesteśmy z Wami... a Pan Tadeo niech ogląda lepiej M jak Miłość.
 

rozwiń
Avatar
Tadeusz / 17 marca 2014 o 21:36
0

A KIM PAN JEST? JA JESTEM CIOTKA SZYMONA, O BOGACTWIE W MOJEJ RODZINIE PO RAZ PIERWSZY SLYSZE. MOJ BRAT I BRATOWA NA SZCZESCIE DLA SZYMONA SA LUDZMI INTELIGETNYMI, SILNYMI I JAK WIDAC PRZEDSIEBIORCZYMI. MAM NADZIEJE, ZE DADZA SILE INNYM RODZINOM Z DZIECMI NIEPELNOSPRAWNYMI.

Jestem bliskim sąsiadem ciociu Bisiu. znam ciebie, twojego brata Piotra, bardzo dobrze znałem waszą mamę Emilię, a nawet znam waszego zamożnego dziadka. Myślę, że takie wyciaganie ręki po pieniądze nie jest ładną rzeczą. Jesteście rodziną dobrze sobie radzącą, nie cierpicie biedy, więc sami sobie powinniscie radzić. Jestescie młodzi, pracujecie, więc nie ma powodu, by nieświadomi ludzie pomagali wam finasowo. Chłopczyk jest radosny. Jestem za wspieraniem dzieci naprawdę cierpiących, których rodzin nie stać na leczenie czy terapię. Was stać. Nie spłacacie jak inni kredytów mieszkaniowych, bo mieszkania dostaliście po rodzinie. W porównaniu z innymi wasza sytuacja jest naprawdę dobra. Trochę przyzwoitości.

Jestem bliskim sąsiadem ciociu Bisiu. znam ciebie, twojego brata Piotra, bardzo dobrze znałem waszą mamę Emilię, a nawet znam waszego zamożnego dziadka. Myślę, że takie wyciaganie ręki po pieniądze nie jest ładną rzeczą. Jesteście rodziną dobrze sobie radzącą, nie cierpicie biedy, więc sami sobie powinniscie radzić. Jestescie młodzi, pracujecie, więc nie ma powodu, by nieświadomi ludzie pomagali wam finasowo. Chłopczyk jest radosny. Jestem za wspieraniem dzieci naprawdę cierpiących, których rodzin nie stać na leczenie czy te... rozwiń

Avatar
Gość / 17 marca 2014 o 20:15
0

ZOSTALO TO NAGLOSNIONE BO RODZICE SZYMONA ZAMIAST SIEDZIEC W DOMU I BIADOLIC, POSTANOWILI ZAWALCZYC O PRZYSZLOSC 

Bo najlepiej jest siąść przed komputerem, być najmądrzejszym w każdej dziedzinie i czekać aż coś dobrego samo przyjdzie zamiast brać sprawy w swoje ręce! 

Brawo dla rodziców i powodzenia!!

Avatar
God_Father / 20 marca 2014 o 12:15
0

Jestem bliskim sąsiadem ciociu Bisiu. znam ciebie, twojego brata Piotra, bardzo dobhirze znałem waszą mamę Emilię, a nawet znam waszego zamożnego dziadka. Myślę, że takie wyciaganie ręki po pieniądze nie jest ładną rzeczą. Jesteście rodziną dobrze sobie radzącą, nie cierpicie biedy, więc sami sobie powinniscie radzić. Jestescie młodzi, pracujecie, więc nie ma powodu, by nieświadomi ludzie pomagali wam finasowo. Chłopczyk jest radosny. Jestem za wspieraniem dzieci naprawdę cierpiących, których rodzin nie stać na leczenie czy terapię. Was stać. Nie spłacacie jak inni kredytów mieszkaniowych, bo mieszkania dostaliście po rodzinie. W porównaniu z innymi wasza sytuacja jest naprawdę dobra. Trochę przyzwoitości.


Oj tadziu tadziu ( wybacz,że z małej litery,ale twoje zachowanie właśnie na taki zwrot zasługuje) Nie znasz sytuacji rodziny,a wciskasz ludziom bajki wymyślone podczas sluchania RM i liczenia pieniążków na tace. Nie chcesz pomagać innym to nie,ale po co oczerniasz ludzi? Tak strasznie ci źle żyć,masz tyle kredytów,straszne,może jakos pomogę? Bo ja w porównaniu z takimi chorymi zazdrosnikami mam trochę uczuć i pochyle sie nad ludzkim nieszczęściem zamiast z nudów wymyślać niestworzone historie. Jak jesteś taki dobrze poinformowany co do sytuacji finansowej rodziny,to może spotkajmy się wszyscy razem i to omowmy? tadek,przyjacielu,zal mi ciebie.

Oj tadziu tadziu ( wybacz,że z małej litery,ale twoje zachowanie właśnie na taki zwrot zasługuje) Nie znasz sytuacji rodziny,a wciskasz ludziom bajki wymyślone podczas sluchania RM i liczenia pieniążków na tace. Nie chcesz pomagać innym to nie,ale po co oczerniasz ludzi? Tak strasznie ci źle żyć,masz tyle kredytów,straszne,może jakos pomogę? Bo ja w porównaniu z takimi chorymi zazdrosnikami mam trochę uczuć i pochyle sie nad ludzkim nieszczęściem zamiast z nudów wymyślać niestworzone historie. Jak jesteś taki dobrze poinfo... rozwiń
Avatar
Gość / 18 marca 2014 o 19:30
0

DZIEKI KAZIK

Avatar
Zofija / 18 marca 2014 o 18:33
0

Nie jest w porządku robienie szopek. Ci rodzice mają aż za dużo siły. Myślą, że wszyscy wokół są tacy naiwni - nic nie widzą, nic nie słyszą, niczego nie pamiętają. Myślę, że media powinny zająć się przypadkami wyciągania jednego procenta.

Z tego co wiem, oddanie 1% jest dobrowolne. Nikt nikomu nie przystawia pistoletu do głowy. 

Nie chce pan pomagać ok, tylko niech przynajmniej pan nie przeszkadza.Dzięki takiej postawie ludzie tracą wiarę w niesienie pomocy.

Swoją droga wypada pozazdrościć takiego sąsiada. Wszystko wie, co dzieje się za ścianą lepiej niż sama rodzina.. Może lepiej powiedzieć im to prosto w oczy, a nie wylewać swoje smutki na forum.

Z tego co wiem, oddanie 1% jest dobrowolne. Nikt nikomu nie przystawia pistoletu do głowy. 

Nie chce pan pomagać ok, tylko niech przynajmniej pan nie przeszkadza.Dzięki takiej postawie ludzie tracą wiarę w niesienie pomocy.

Swoją droga wypada pozazdrościć takiego sąsiada. Wszystko wie, co dzieje się za ścianą lepiej niż sama rodzina.. Może lepiej powiedzieć im to prosto w oczy, a nie wylewać swoje smutki na forum.

rozwiń
Avatar
gościu / 18 marca 2014 o 16:33
0

Do wszystkich udzielających się w tych komentarzach: Macie lub mieliście małe dziecko? Jeżeli tak, to chyba pamiętacie jak ciężko jest znieść chorobę dziecka. Nawet jeżeli chodzi o katar, kaszel, czy gorączkę. Tylko gorączka prędzej czy później minie, a Szymek będzie się zmagał ze swoją chorobą, brakiem tolerancji i zrozumienia do końca życia. Myślę, że wyciąganie na forum sytuacji rodzinnych nie jest w porządku. 

Życzę siły rodzicom!!!

Nie jest w porządku robienie szopek. Ci rodzice mają aż za dużo siły. Myślą, że wszyscy wokół są tacy naiwni - nic nie widzą, nic nie słyszą, niczego nie pamiętają. Myślę, że media powinny zająć się przypadkami wyciągania jednego procenta.

Nie jest w porządku robienie szopek. Ci rodzice mają aż za dużo siły. Myślą, że wszyscy wokół są tacy naiwni - nic nie widzą, nic nie słyszą, niczego nie pamiętają. Myślę, że media powinny zająć się przypadkami wyciągania jednego procenta.

rozwiń
Avatar
Zofija / 18 marca 2014 o 14:26
0

Do wszystkich udzielających się w tych komentarzach: Macie lub mieliście małe dziecko? Jeżeli tak, to chyba pamiętacie jak ciężko jest znieść chorobę dziecka. Nawet jeżeli chodzi o katar, kaszel, czy gorączkę. Tylko gorączka prędzej czy później minie, a Szymek będzie się zmagał ze swoją chorobą, brakiem tolerancji i zrozumienia do końca życia. Myślę, że wyciąganie na forum sytuacji rodzinnych nie jest w porządku. 

Życzę siły rodzicom!!!

Avatar
Gość / 18 marca 2014 o 07:55
0

"Nieżyczliwi sąsiedzi to dżuma naszego wieku". Rzodzice Szymona apeluje do Was  bądzcie silni. Akcja dla Waszego synka jest cudowna i ludzie zwrócą na to uwagę. Jesteśmy z Wami... a Pan Tadeo niech ogląda lepiej M jak Miłość.
 


MAM NA IMIE GABRIELA, I PROSZE SMIALO MOWIC MI PANI. ODROBINE KULTURY. NAZWISKO PANA? TAK, OWSZEM SZYMON JEST ZADBANYM DZIECKIEM, I RADOSNYM, 2 LATA JEDNAK TAK NIE BYLO, JEGO ROZWOJ NASTAPIL PO CIAGU KOSZTOWNEJ REHABILITACJI, ZA KTORA PLACI MOJ BRAT.  NIKT NIE WYCIAGA REKI PO PIENIADZE, JEST TO OGOLE ZWROCENIE UWAGI NA PROBLEM, KTORY JEST CORAZ POWSZECHNIEJSZY W NASZYM SPOLECZENSTWIE. NIE CHCE PAN ZAPISAC 1% NA SZYMONA, MA PAN NIESTETY DUZY WYBOR INNYCH NIEPELNOSPRAWNYCH DZIECI (JAK ZOSTALO WSPOMNIANE PRZEZ INNYCH, W DUZO GORSZYM STANIE) ALBO PROSZE KONTYNUOWAC ZAPISYWAC NA WIECZNIE POTRZEBUJACY KOSCIOL KATOLICKI. ZAPRASZAM NA OSOBISTA ROZMOWE.


MAM NA IMIE GABRIELA, I PROSZE SMIALO MOWIC MI PANI. ODROBINE KULTURY. NAZWISKO PANA? TAK, OWSZEM SZYMON JEST ZADBANYM DZIECKIEM, I RADOSNYM, 2 LATA JEDNAK TAK NIE BYLO, JEGO ROZWOJ NASTAPIL PO CIAGU KOSZTOWNEJ REHABILITACJI, ZA KTORA PLACI MOJ BRAT.  NIKT NIE WYCIAGA REKI PO PIENIADZE, JEST TO OGOLE ZWROCENIE UWAGI NA PROBLEM, KTORY JEST CORAZ POWSZECHNIEJSZY W NASZYM SPOLECZENSTWIE. NIE CHCE PAN ZAPISAC 1% NA SZYMONA, MA PAN NIESTETY DUZY WYBOR INNYCH NIEPELNOSPRAWNYCH DZIECI (JAK ZOSTALO WSPOMNIANE PRZEZ INNYCH,... rozwiń

Avatar
Gość / 18 marca 2014 o 07:55
0

"Nieżyczliwi sąsiedzi to dżuma naszego wieku". Rzodzice Szymona apeluje do Was  bądzcie silni. Akcja dla Waszego synka jest cudowna i ludzie zwrócą na to uwagę. Jesteśmy z Wami... a Pan Tadeo niech ogląda lepiej M jak Miłość.
 


MAM NA IMIE GABRIELA, I PROSZE SMIALO MOWIC MI PANI. ODROBINE KULTURY. NAZWISKO PANA? TAK, OWSZEM SZYMON JEST ZADBANYM DZIECKIEM, I RADOSNYM, 2 LATA JEDNAK TAK NIE BYLO, JEGO ROZWOJ NASTAPIL PO CIAGU KOSZTOWNEJ REHABILITACJI, ZA KTORA PLACI MOJ BRAT.  NIKT NIE WYCIAGA REKI PO PIENIADZE, JEST TO OGOLE ZWROCENIE UWAGI NA PROBLEM, KTORY JEST CORAZ POWSZECHNIEJSZY W NASZYM SPOLECZENSTWIE. NIE CHCE PAN ZAPISAC 1% NA SZYMONA, MA PAN NIESTETY DUZY WYBOR INNYCH NIEPELNOSPRAWNYCH DZIECI (JAK ZOSTALO WSPOMNIANE PRZEZ INNYCH, W DUZO GORSZYM STANIE) ALBO PROSZE KONTYNUOWAC ZAPISYWAC NA WIECZNIE POTRZEBUJACY KOSCIOL KATOLICKI. ZAPRASZAM NA OSOBISTA ROZMOWE.


MAM NA IMIE GABRIELA, I PROSZE SMIALO MOWIC MI PANI. ODROBINE KULTURY. NAZWISKO PANA? TAK, OWSZEM SZYMON JEST ZADBANYM DZIECKIEM, I RADOSNYM, 2 LATA JEDNAK TAK NIE BYLO, JEGO ROZWOJ NASTAPIL PO CIAGU KOSZTOWNEJ REHABILITACJI, ZA KTORA PLACI MOJ BRAT.  NIKT NIE WYCIAGA REKI PO PIENIADZE, JEST TO OGOLE ZWROCENIE UWAGI NA PROBLEM, KTORY JEST CORAZ POWSZECHNIEJSZY W NASZYM SPOLECZENSTWIE. NIE CHCE PAN ZAPISAC 1% NA SZYMONA, MA PAN NIESTETY DUZY WYBOR INNYCH NIEPELNOSPRAWNYCH DZIECI (JAK ZOSTALO WSPOMNIANE PRZEZ INNYCH,... rozwiń

Avatar
Kazik / 17 marca 2014 o 22:24
0

Jestem bliskim sąsiadem ciociu Bisiu. znam ciebie, twojego brata Piotra, bardzo dobrze znałem waszą mamę Emilię, a nawet znam waszego zamożnego dziadka. Myślę, że takie wyciaganie ręki po pieniądze nie jest ładną rzeczą. Jesteście rodziną dobrze sobie radzącą, nie cierpicie biedy, więc sami sobie powinniscie radzić. Jestescie młodzi, pracujecie, więc nie ma powodu, by nieświadomi ludzie pomagali wam finasowo. Chłopczyk jest radosny. Jestem za wspieraniem dzieci naprawdę cierpiących, których rodzin nie stać na leczenie czy terapię. Was stać. Nie spłacacie jak inni kredytów mieszkaniowych, bo mieszkania dostaliście po rodzinie. W porównaniu z innymi wasza sytuacja jest naprawdę dobra. Trochę przyzwoitości.

"Nieżyczliwi sąsiedzi to dżuma naszego wieku". Rzodzice Szymona apeluje do Was  bądzcie silni. Akcja dla Waszego synka jest cudowna i ludzie zwrócą na to uwagę. Jesteśmy z Wami... a Pan Tadeo niech ogląda lepiej M jak Miłość.
 

"Nieżyczliwi sąsiedzi to dżuma naszego wieku". Rzodzice Szymona apeluje do Was  bądzcie silni. Akcja dla Waszego synka jest cudowna i ludzie zwrócą na to uwagę. Jesteśmy z Wami... a Pan Tadeo niech ogląda lepiej M jak Miłość.
 

rozwiń
Avatar
Tadeusz / 17 marca 2014 o 21:36
0

A KIM PAN JEST? JA JESTEM CIOTKA SZYMONA, O BOGACTWIE W MOJEJ RODZINIE PO RAZ PIERWSZY SLYSZE. MOJ BRAT I BRATOWA NA SZCZESCIE DLA SZYMONA SA LUDZMI INTELIGETNYMI, SILNYMI I JAK WIDAC PRZEDSIEBIORCZYMI. MAM NADZIEJE, ZE DADZA SILE INNYM RODZINOM Z DZIECMI NIEPELNOSPRAWNYMI.

Jestem bliskim sąsiadem ciociu Bisiu. znam ciebie, twojego brata Piotra, bardzo dobrze znałem waszą mamę Emilię, a nawet znam waszego zamożnego dziadka. Myślę, że takie wyciaganie ręki po pieniądze nie jest ładną rzeczą. Jesteście rodziną dobrze sobie radzącą, nie cierpicie biedy, więc sami sobie powinniscie radzić. Jestescie młodzi, pracujecie, więc nie ma powodu, by nieświadomi ludzie pomagali wam finasowo. Chłopczyk jest radosny. Jestem za wspieraniem dzieci naprawdę cierpiących, których rodzin nie stać na leczenie czy terapię. Was stać. Nie spłacacie jak inni kredytów mieszkaniowych, bo mieszkania dostaliście po rodzinie. W porównaniu z innymi wasza sytuacja jest naprawdę dobra. Trochę przyzwoitości.

Jestem bliskim sąsiadem ciociu Bisiu. znam ciebie, twojego brata Piotra, bardzo dobrze znałem waszą mamę Emilię, a nawet znam waszego zamożnego dziadka. Myślę, że takie wyciaganie ręki po pieniądze nie jest ładną rzeczą. Jesteście rodziną dobrze sobie radzącą, nie cierpicie biedy, więc sami sobie powinniscie radzić. Jestescie młodzi, pracujecie, więc nie ma powodu, by nieświadomi ludzie pomagali wam finasowo. Chłopczyk jest radosny. Jestem za wspieraniem dzieci naprawdę cierpiących, których rodzin nie stać na leczenie czy te... rozwiń

Avatar
Gość / 17 marca 2014 o 20:15
0

ZOSTALO TO NAGLOSNIONE BO RODZICE SZYMONA ZAMIAST SIEDZIEC W DOMU I BIADOLIC, POSTANOWILI ZAWALCZYC O PRZYSZLOSC 

Bo najlepiej jest siąść przed komputerem, być najmądrzejszym w każdej dziedzinie i czekać aż coś dobrego samo przyjdzie zamiast brać sprawy w swoje ręce! 

Brawo dla rodziców i powodzenia!!