Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak to się nie da? A pozakonkirsowy tryb ofert? Chyba faktycznie urzędnikom przydało by się jakieś szkolenie...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rozbawiony zanim wyślesz kogoś na dokształcanie sam doczytaj :)   Kwota dofinansowania lub finansowania zadania w trybie tzw. uproszczonym lub małych zleceń nie może przekroczyć 10.000 zł, a termin realizacji zadania nie może być dłuższy niż 90 dni- Muzeum Regionalne PTTK chciało "ok. 100-120 tys."  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bo tutaj nie chodzi o prawo, tylko o spór i wojenkę, jaką UM Miasta toczy z tym Muzeum od kilku lat ( nie wnikam w zasadność tego konfliktu). Wtedy przepisy i logika odchodzą w bok i stawia się wszystkie możliwe bariery by nie pomóc.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
drogie to nasze Muzeum Nadwiślańskie.... 550tyś...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jest tzw ustawa o pożytku publicznym i wolontariacie, która jasno mówi, że jednostka samorządowa może wesprzeć stowarzyszenia, fundację poza konkursem ofert i z tego UM powinien skorzystać... Tutaj jest po prostu oczywista niechęć do Muzeum Regionalnego. Pani Wójcik powinna też wyedukować się z niektórych ustaw..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jest tzw ustawa o pożytku publicznym i wolontariacie, która jasno mówi, że jednostka samorządowa może wesprzeć stowarzyszenia, fundację poza konkursem ofert i z tego UM powinien skorzystać... Tutaj jest po prostu oczywista niechęć do Muzeum Regionalnego. Pani Wójcik powinna też wyedukować się z niektórych ustaw..
Art. 19a. 1. ustawy, o której piszesz:   Na podstawie oferty realizacji zadania publicznego, o której mowa w art. 14, złożonej przez organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3, organ wykonawczy jednostki samorządu terytorialnego uznając celowość realizacji tego zadania, może zlecić organizacji pozarządowej lub podmiotom wymienionym w art. 3 ust. 3, z pominięciem otwartego konkursu ofert, realizację zadania publicznego o charakterze lokalnym lub regionalnym, spełniającego łącznie następujące warunki:   1)  wysokość dofinansowania lub finansowania zadania publicznego nie przekracza kwoty 10 000 zł; 2)  zadanie publiczne ma być realizowane w okresie nie dłuższym niż 90 dni.   10 tysięcy- a nie 120 tysięcy :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panią Wizeprezydent odsyłam do zapoznania się z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z 24 kwietnia 2003 r. a konkretniej do Art. 11 ust. 4 oraz do art. 12, ewentualnie do ustawy z dnia 28 lipca 2005 r. o partnerstwie publiczno-prywatnym.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: