Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

„Ni ch... nie rozumiem”. Żart radnego parzący jak barszcz

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lipca 2016 r. o 16:42 Powrót do artykułu
Czysty populizm. Do roboty! Nie interesuja mnie stare ulotki a drogi, hala sportowa, podwyżki. Paweł prze pół kadencji nic nie osiągnął i chyba nic dla mieszkańców wymiernego nie zrobił. Bicie piany to nie praca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Maj przecież nie dałeś Pan szansy na rozmowę. Bo nie o rozmowę Ci chodziło tylko o wyladowanie negatywnych emocji i własną promocję w oczach ciemnej gawiedzi . Nie ma szans na rozmowę z kimś , kto jest przekonany o jedynej słusznej swojej racji. Kto ma w sobie wylacznie potrzebę nieustannej "walki" z wszystkimi i o wszystko. Który niczego lub niewiele osiągnął przez co nękają Ci kompleksy i wewnętrzna frustracja. To z kolei doprowadza do prostackiego ataku na wyimaginowanego wroga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widziała du..pa słońca. Wielce obrażeni nie wiem o co. Widocznie ja tez jestem ciemna gawiedź. Ciekawi mnie co przez poł kadencji osiągnęli i co zrobili dla mieszkańców inni poszczególni radni? Czy radni nie pracują jako zespół? Wiec który co osiągnął sam? Ja wiem tylko o dyktafonie który nagrywał ludzi dostarczonym mu przez 'ciennikarzy' dyktafonie. To się nazywa wielkie osiągniecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem wdzięczna panu radnemu za konsekwencję. Dzięki niemu udało się nam wreszcie przywrócić kamienną koronkę różańca na skwerze Niepodległości. Dziękuję tu na forum. Jest Pan wspaniały. Podziekuje i osobiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom komentowania sięgnął zera, skoro o Maju pisze się, że jest wspaniały. Ludzie Wy chyba ze wspaniałymi osobami nie mieliście do czynienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wniosek o przywrócenie koronki na sesji rady miasta złożył Kwapiński, a zgodę konserwatora zalatwil Czeżyk .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj słynie z walki z cyganami i roślinami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompleks dyktafon, żal du*** Wam ściska :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawych rzeczy można się tu dowiedzieć. Maj przywrócił koronkę. To jakiś żart jest ? Za takie kłamstwo to kara chłosty barszczem sosnowskiego ;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze ze sfrustrowany czołowi funkcjonariusze partyjni pisu od dwóch dni ślęczą tu na forum i co 5 min wypluwają z siebie swoje ukryte dyktafońskie frustracje w kierunku jedynego radnego który cos robi. Plujcie żółcią i kłamstwami dalej. To wam tylko jako tako wychodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ten jedyny radny takiego robi? Otóż nic poza opluwaniem i obrażaniem innych. I który to już raz użyte jest słowo dyktafon? Czyżby to jakiś kompleks?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo obraził i opluł? Ja na tym filmie nie widzę nic takiego. Ale jakby nawet, to gdzie i jak jeszcze opluł i obraźl kogoś? Proszę o konkrety. Jestem bardzo tym zainteresowany. Pisze hejtowe komentarze na zamówienie. Wykazanie się nim jest mi niezbędne by znaleźć sie na listach wyborczych jednej z naszych najjaśniejszych partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kilku dni nosiłem się z zamiarem napisania komentarza na ten temat. pan radny maj może nie ma daru słowa... prezentacja jest rzeczowa, temu nie mogli by zaprzeczyć ani pani bożena krygierowa, ani pani pakuła - ni nawet sam pan grobel. nie mogli by, gdyby słuchali lub jeśli to przerasta możliwość skupienia uwagi na słowie mówionym chociaż spojrzeli uważniej na zdjęcia. mogę się tylko domyślać że ich oburzenie wynika z faktu iż pan maj ujawnił w dość spektakularny sposób że nie rozumie postępowania włodarzy miasta. oburzenie prawdopodobnie (jest to moja spekulacja) wywołuje to że ich przeciwnik i adwersarz jest z nimi zgodny. taka zmiana frontu pana maja który jak widać jest za***ony, oszołomiony taką promocją kłócącą się ze zdrowym rozsądkiem jest dla mnie oczywista. każdy myślący człowiek byłby za***ony, ja również. pomysł nasadzeń z barszczu sosnowskiego jest równie dobry i bezpieczny jak używanie kwasu siarkowego w kurtynie wodnej w czasie upałów. jedno i drugie wygląda ładnie, estetycznie oraz zachęcająco - szkoda tylko że obie są niebezpieczne i groźne dla zdrowia jeśli się tylko znajdzie ktoś w pobliżu. wiem że dla pana maja liczy się dobro mieszkańców i jego działania mają na celu poprawę ich statusu. komentatorów negatywnych bardzo bym prosił by prześledzili jego interpelacje, petycje i interwencje a później zrobili rachunek sumienia. tak dla siebie. w końcu chyba chodzi o to by robić coś dla miasta i mieszkańców a nie dla siebie, swoich koterii i ugrupowań. tak więc i ja też, podobnie jak ten bóbr nie rozumiem czemu taka nagonka... przecież powiedział tylko brzydką prawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję napisał:
Ja jestem wdzięczna panu radnemu za konsekwencję.  Dzięki niemu udało się nam wreszcie przywrócić kamienną koronkę różańca na skwerze Niepodległości. Dziękuję tu na forum. Jest Pan wspaniały. Podziekuje i osobiście.
Różaniec? A na co to komu na skwerze? Do kościoła sobie ten gruz zanieście a nie miasto dla kilku dewotek oszpecacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urwała się Pani z choinki z tą koronką? To nie radny Maj ją przywrócił. Rada Miasta przyjęła stanowisko w tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,..okazało się, że sprawa, którą poruszył była mało istotna" głupia ci.. ubrana w firankę, przez tę mało istotną sprawę zostałem dotkliwie poparzony, blizny po oparzeniach mam do dziś (minął rok), o kąpieli i opalaniu mogę zapomnieć, przy najmniejszym kontakcie ze słońcem blizny zaczerwieniają się i może dojść do kolejnego oparzenia. według lekarzy stan taki może trwać co najmniej kilka lat, a może i znacznie dłużej. jak się nie znasz to się nie wypowiadaj troglodytko. problem jest bardzo poważny, a ta cała wasza rada miejska wygląda na towarzystwo wzajemnej adoracji, kompletnie bez pojęcia. pan prezydent wielki obrażalski, jak dziecko, zabrał zabawki i poszedł. w *** ma zagrożenie dla mieszkańców, bo się obraził. panie pawle maj: wielkie brawa dla pana, tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Panie Maj co będzie dalej? Jaki jeszcze temat pan poruszy byleby tylko zaistnieć? Niech pan zacznie sprzątanie od siebie, bo syf w domu i do pracy się nie chce chodzić. A tak naprawdę to powinien pan posprzątać w swojej głowie, ale sam to pan nie da rady, bo za duży nieład pan w niej ma.
Odezwałą się pani Pakułowa, której sesja pomyliła się z plażą. Te obłe ramionka niech pani gdzie indziej wylewa. Na sesji nie przystoi. a pani co takiego zrobiła? Podpina się pani pod projekty mieszkańców osiedla i mówi, że to pani zasługa. Obrzydliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barszcz Sosnowskiego zawstydził chyba władze Końskowoli i już nie straszy w Pożogu za przejazdem kolejowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten komentarz o ubraniu w firankę jest pod filmikiem na YouTube. Tutaj też się pojawił i jakoby pisze to facet, który się poparzył barszczem sosnowskiego. Taka prawda, że te komentarze to pisze Maj i jego koledzy. Weź się pan do roboty, idź do jakiejś pracy, a nie głupotami się zajmujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A koleżanki to już mu nie piszą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...