Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie jechała autobusem, a dostała mandat

Utworzony przez orany, 8 lipca 2009 r. o 20:23 Powrót do artykułu
REFLEX i w Puławach?? No to ja Wam drodzy Puławianie serdecznie współczuję.Nagminne w Radomiu jest wypisywanie kar w autobusach przez pracowników tej PSEUDO firmy bez jakiegokolwiek sprawdzania danych osób karanych.Ja sam mimo że nie korzystam z komunikacji miejskiej już od co najmniej kilku lat dostałem kilka mandatów za jazdę bez biletu.Na szczęście nie zgadzało się imię ojca i numer PESEL więc powiedziałem im że jeżeli chcą jakieś pieniądze niech udowodnią przed sądem że to ja byłem ukarany.Nawiasem mówiąc Reflex jest to agencja ochrony zarządzana przez znaną z korupcyjnych zachowań panią radną Rady Miejskiej w Radomiu oraz jej męża kryminalistę z wyrokiem za udział w zorganizowanej grupie przestępczej męża...Wpiszcie sobie w wyszukiwarkę Agnieszka Lisiecka-Kowalczyk,poczytacie sobie jak Reflex wygrywa przetargi w Radomiu i nie tylko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W TEJ FIRMIE TEŻ PRACUJĄ OSZOŁOMY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tja a świstak siedzi i zawija papierki.Biedna panienka,nie jechała a mandat dostała a jej dane pewnie podal sasiad-Zdzisiek spod "piątki"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Dlaczego mnie to nie dziwi? Moje dziecko w ubiegłym roku było na wakacjach i jakiez było moje zdziwienie, że w sierpniu dostałam za nia mandat, że jechała bez biletu nad zalew a ona w tym czasie była nad morzem. Postanowiłam sprawę wyjasnić. Jak córka wróciła pojechałam z nią do biura MPK i okazało się, że ani rysopis, ani dane dziecka i rodziców się nie zgadzały. Szybko wpadłysmy na pomysł kto mógł podac jej dane bo córce znajomy wydał się charakter pisma na druku w którym osoba bez biletu wypełania swoje dane. okazało się, że to była koleżanka ze szkoły podstawowej. Zgłosiłam sprawe na policję, potem wszystko poszło do prokuratury i do sądu. Bo jak 13 letnie dzieci juz takie rzeczy robia to co będzie jak beda miałay po 18 lat? A pozatym skoro posługiwanie się cudzymi danymi jest karalne wśród dorosłych to dlaczego nie młodzieży nie oduczyć, dlaczego ma się czuc bezkarna? Cała sprawa trwała prawie rok. W ubiegłym tygodniu dostałyśmy pismo, że koleżanka została ukarana upomnieniem. Trochę długo to wszystko trwało, ale najwazniejsze, że szczęsliwie sie skończyło. Pozdrawiam wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matka napisał:
Witam. Dlaczego mnie to nie dziwi? Moje dziecko w ubiegłym roku było na wakacjach i jakiez było moje zdziwienie, że w sierpniu dostałam za nia mandat, że jechała bez biletu nad zalew a ona w tym czasie była nad morzem. Postanowiłam sprawę wyjasnić. Jak córka wróciła pojechałam z nią do biura MPK i okazało się, że ani rysopis, ani dane dziecka i rodziców się nie zgadzały. Szybko wpadłysmy na pomysł kto mógł podac jej dane bo córce znajomy wydał się charakter pisma na druku w którym osoba bez biletu wypełania swoje dane. okazało się, że to była koleżanka ze szkoły podstawowej. Zgłosiłam sprawe na policję, potem wszystko poszło do prokuratury i do sądu. Bo jak 13 letnie dzieci juz takie rzeczy robia to co będzie jak beda miałay po 18 lat? A pozatym skoro posługiwanie się cudzymi danymi jest karalne wśród dorosłych to dlaczego nie młodzieży nie oduczyć, dlaczego ma się czuc bezkarna? Cała sprawa trwała prawie rok. W ubiegłym tygodniu dostałyśmy pismo, że koleżanka została ukarana upomnieniem. Trochę długo to wszystko trwało, ale najwazniejsze, że szczęsliwie sie skończyło. Pozdrawiam wszystkich.
Brawo ,może teraz idź z donosem na : sąsiada sasiadkę psa kota nauczyciela kasjerkę Pokaż dziecku,że ważny jest donos,wścibstwo i chamstwo.Gucio cie powinno obchodzić co panna zrobi za iles tam lat.Zrobiła,powiedziałaś jej i spoko.Po co policja,sąd,prokuratura. Nienawidzę donosicielstwa świeta mamusiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXX napisał:
Pokaż dziecku,że ważny jest donos,wścibstwo i chamstwo.Gucio cie powinno obchodzić co panna zrobi za iles tam lat.Zrobiła,powiedziałaś jej i spoko.Po co policja,sąd,prokuratura. Nienawidzę donosicielstwa świeta mamusiu
Może zmienisz zdanie, jak do ciebie przyjdzie komornik, bo "jechałeś" bez biletu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie masz dokumentów i popełniłeś wykroczenie? Dzwoń do domu, niech ktoś przywiezie. Albo daj sobie zrobić zdjęcie. Jak policjant zatrzyma kierowcę do kontroli, a kierowca nie ma przy sobie Prawa Jazdy albo dowodu rejestracyjnego, to też wystarczy podanie danych, czy trzeba dzwonić do domu, żeby ktoś dowiózł dokumenty na miejsce kontroli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie donos to przestrzeganie prawa a Policja i Prokuratura są od takich rzeczy widocznie Pani krytyk ma coś na sumieniu ja jestem dumny że są odważni ludzie i uczą rozumu tych którym go brakuje i nie ważne ile kto ma lat - za czyny należy ponosić konsekwencje nawet za te mało szkodliwe, a rok czasu przejść tej 13 latki pozostanie jej w pamięci na długo i z pewnością to bardzo dobra nauczka pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O proszę następny nauczyciel moralności.Nie dziwię się młodzieży,że nie lubi dorosłych bo dorośli tylko kara,donosicielstwo,policja. Ja nie mam nic na sumieniu i jeśli zawita komornik to jestem w stanie udowodnić swoją uczciwość. Donos na 13 letnią pannę-brawo tak trzymać. Następny krok to donos na sikającego 4 latka i płaczącą 2 letnią panienkę. Idiotyzm i tyle.Panna też uderza w lament i leci do gazety jaka ona biedna zamiast powiedzieć konkretnie gdzie była tego dnia.Chyba istnieje instytucja szkoły,pracy,uczelni. A może tak wszystkie złe 13 latki wywieźć na Alaskę a tu niech zostaną niunie donosicielek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O proszę następny nauczyciel moralności.Nie dziwię się młodzieży,że nie lubi dorosłych bo dorośli tylko kara,donosicielstwo,policja. Ja nie mam nic na sumieniu i jeśli zawita komornik to jestem w stanie udowodnić swoją uczciwość. Donos na 13 letnią pannę-brawo tak trzymać. Następny krok to donos na sikającego 4 latka i płaczącą 2 letnią panienkę. Idiotyzm i tyle.Panna też uderza w lament i leci do gazety jaka ona biedna zamiast powiedzieć konkretnie gdzie była tego dnia.Chyba istnieje instytucja szkoły,pracy,uczelni. A może tak wszystkie złe 13 latki wywieźć na Alaskę a tu niech zostaną niunie donosicielek?
zamknij się juz pogromco moralistów!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestes żenujący........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow jaka kultura.Zamknij się,popieranie donosów ,udawanie świętoszka. Patologia i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do mojej wypowiedzi z rana o 13 latce która podała dane mojej córki. Ja nie mam zamiaru za nikogo płacic mandatów bo mnie poprostu nadzwyczajniej na świecie na to nie stac. sama wychowuje córkę i gdyby ona jechała to bym zapałciła ale za kogos nie mam zamiaru a jak 13 latka juz w tym wieku robi takie numery to co zrobi jak będzie miała więcej latek? Przeciez dorosły człowiek idzie za posługiwanie sie cudzymi danymi siedzieć. A może to nauczka dla tego dziecka? Bo potem może byc za póxno. Może ktoś niewinnie pójśc siedzieć. Nie mam nic do młodzieży i dlatego moje dziecko mi ufa i nie mam z nia problemów. tylko trzeba być rodzicem i pokazac dziecku że może ufac dorosłym, że jest czas i na karcenie i na obronę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A WIESZ, ŻE NIE JEST ŁATWO UDOWODNIĆ GDZIE SIĘ BYŁO? oDEMNIE W mpk OPRÓCZ TEGO ŻE RYSOPIS SIE NIE ZGADZAŁ ZAŻADALI ZASWIADCZENIA O POBYCIE DZIECKA NA OBOZIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja nie mam nic na sumieniu i jeśli zawita komornik to jestem w stanie udowodnić swoją uczciwość.[/quote]Ciekawe w jaki sposób. Jeśli to było wieczorem, jak siedziałeś sam w domu przed telewizorem, albo byłeś nad jeziorem i łowiłeś ryby. Albo jeśli to było o 15:20, a pracę kończysz o 15 i 40 minut wracasz do domu. A komornik, pomimo tego, że udowodniłeś swoją niewinność (chociaż nie wiem po co, to on powinien udowodnić, że jesteś winien) i tak wejdzie Ci na pensję, na konto w banku i do Urzędu Skarbowego, żeby zająć kwotę ze zwrotu podatku. A Ty będziesz brał wolne w pracy, chodził po urzędach i sądach, żeby udowodnić, to, co jest oczywiste (bo nieprawidłowa data urodzenia i wyraźnie inny podpis na mandacie ta za mało, żeby stwierdzić, że oszukano kontrolera)
Donos na 13 letnią pannę-brawo tak trzymać.[/quote]A co za różnica, czy 13-letnia, czy 31 letnia? To jest włąśnie sposób na bezkarność - wysyła się małolata, żeby coś ukradł, a jak go złapią, to jest bezkarny. A jak małolat podrośnie, to na kradzież wysyła swjego młodszego brata (bo już jest na tyle duży, że umie kraść). [quote]Chyba istnieje instytucja szkoły,pracy,uczelni.
A jeśli to była sobota i nie pracowała i nie była w szkole? Albo służbowo załatwiała jakieś sprawy "na mieście"? [quote]A może tak wszystkie złe 13 latki wywieźć na Alaskę a tu niech zostaną niunie donosicielek?
Ciekawa propozycja. Jak wywiozą złe 13-latki, to nie będziesz musiał udowadniać, że nie jesteś wielbłądem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie czy w Toruniu też ktoś miał problemy z firmą Reflex??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...