Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Czytamy we liście"... no comment
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PiS i wszystko jasne
0
"To były luźne rozmowy". Panie sędzio to było takie "luźne" zastraszanie i mobbing. Nie wiem o co chodzi. PIS i mowa nienawiści, nie może być!
0
Ma chęć ... Trzeba uruchomić prokuratora!
0
A było troche spokoju. Znów sie zaczęło, czy nie moze byc tak jak w kwietniu? Miło fajnie i panie sie uśmiechały
0
Koleżanka Sadurskiej to i czuje się mocna
0
Dostała się znów do koryta!Pogonić,zgłosić sprawę w prokuraturze!
0
Najgorzej jak jest mało człowieka w człowieku, a ludziom dorywający się do stołków często wydaje się, że są bezkarni i mogą poniewierać innymi ludźmi, nigdy bym nie chciała, żeby mówiono o mnie, że brak we mnie człowieka...to byłaby największa porażka życia. wielu pełniących kierownicze funkcje powinno się nad tym zastanowić, nie warto nie być człowiekiem
0
Prokuratura nie zajmie się kłótnią dwóch bab.Oczywiście,że może byc mobbing i na pewno jest,ale na bieżąco wojt powinien rozwiązywać takie sprawy,bo zwyczjnie jest w temacie.Największym problemem małych społeczności jest są kliki.W większych ich nie brakuje.Kliki ,powiązania,kumoterstwo i politykierstwo zmora naszego życia.
0
PiS w pełnej krasie...
0
Jak mnie nie chcą to nie wchodzę, ale w tym przypadku maleńkość p. pakuły jest jak pierwsza litera jej nazwiska. Prosta baba. Pracując z ludżmi należy mieć w sobie dużo człowieczeństwa , a w tym przypadku jest go brak. Ci którzy znają tą osobę wiedzą o co chodzi.
0
Jak mnie nie chcą to nie wchodzę, ale w tym przypadku maleńkość p. pakuły jest jak pierwsza litera jej nazwiska. Prosta baba. Pracując z ludżmi należy mieć w sobie dużo człowieczeństwa , a w tym przypadku jest go brak. Ci którzy znają tą osobę wiedzą o co chodzi.
Jakby było w niej trochę człowieczeństwa  to nie pchałaby się na wybory!Mnie przynajmiej byłoby wstyd wieszać swoją podobiznę...............................dalej ludzie znający ją niech dokończą sami.
0
Stwierdzenie - to były luźne rozmowy- powala
0
Prostactwo ze strony tej pani. To przykład na to jakie kadry ma PIS.
0
Czy PIS czy PO?Jaka to różnica?Świnia zawsze będzie świnią nawet w piekle!
0
Osoba publiczna powinna być: nie karana,mieć nie poszlakowaną opinię,ułożone życie prywatne. :wacko: ...itp...itd...a tu...''Śmiech..........na sali puste krzesła!!!!!!!!!!!!!!!!  
0
Czy PIS czy PO?Jaka to różnica?Świnia zawsze będzie świnią nawet w piekle!
Różnica zasadnicza. Ta pani jest radną w Puławach, czyli jest "u władzy" i taki poziom reprezentuje. Wstyd. 
0
Nie no brak słów... Przez taki mobbing w pracy można człowieka wykończyć psychicznie. Już raczej na PiS nie zagłosuję bo widać co się dzieje
0
"to były luźne rozmowy" leżę i nie wstaję
0
mistrzostwo świata.....
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: