Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ostro bronią Armii Ludowej

Utworzony przez Beret, 22 września 2007 o 11:02 Powrót do artykułu
I znów okazało się, że władze w Puławach kierują się rozsądkiem. Brawo! Gdybyz tylko władze Lublina zechciały się od nich uczyć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
komuch trzymają się razem i bronią swoich
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W prawicowych wydawało się Puławach radni są przeciw likwidowaniu symboli komunizmu? Nie wierzę. I PO jest temu przeciw? Nie wierzę. Aco to za stworek to Porozumienie Samorządowe Prawicy Puławskiej? Ma w nazwie prawicowe, a jest przeciw? Nie wierzę. Rozumiem jedno - że radni komuny mogą być przeciw. A tych co udają, że nielewica a są za symbolami komunizmu sfotografować i powiesić na każdej latarni (powiesić zdjęcia jakby ktoś miał watpliwości - przypis autora).Widać, że w kwestiach ideowych to co się dzieje w mieście Puławy a to co się dzieje w starostwie powiiatowym to niebo a ziemia. To są ludzie z różnych bajek. Starosta z PIS stawia pomnik bohaterom, a w tym samym czasie radni miejscy PO i tego stworka konserwują symbol zniewolenia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie wiedziałem, że wypowiedzi tutaj są cenzurowane i w szybkim tempie wycinane. Więc powtarzam mniej więcej to co wcześniej zamieszczałem.Trudno uwierzyć, że radni PO (czasmi mieniący się prawicą), w prawicowych Puławach, podobnie jak radni tego stworka zwanego Porozumienie Prawicy Samorządowej (czy jakoś tak) są utwalaczami symboli zniewolenia i starego systemu. Nie dziwię się komunistom z SLD, że tego bronią. Zdjęcie każdego radnego z tzw. prawicy, który zagłosuje za utrzymaniem ulicy Armii Ludowej należy powiesić na każdym słupie w mieście.To co się dzieje w mieście Puławy i to co się dzieje w starostwie powiatowym w Puławach to niebo a ziemia. Starosta z PIS odsłania pomnik ku czci bohaterom a w tym samym czasie radni miejscy utwalają władzę ludową. To ludzie z różnych bajek.Przy okazji pytam się moderatora, co w mojej opinii jest takiego, że ją wycina spod artykułu?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
R&A Secretary Peter Dawson, wanting not to titleist ap1 irons review repeat last years disaster at the home of golf, listened to the players and ordered the team of greenstaff, headed by Eddie Adams, to rake every bunker around the course to give the players a chance of extrication once in trouble. "We had some comments and we like to think we listened to them," said Dawson. Dawson has asked his green-staff to rake the bunkers in such a way that the ball, if running into the bunker, will not hide under the lip, but will roll out into the Titleist AP1 Irons middle of the trap and provide a shot out, be it backwards, forwards or even sideways. Even Faldo who avoided each bunker like titleist ap1 irons for sale the plague in 1990 was shocked to see such a change in the shape of the traps. "Unbelievable. It is a wall. They are absolutely incredible. Even playing out backwards is a hell of a good shot if you get a lip your way both ways," And the great Jack Nicklaus admitted that the Discount Golf deep sheer faced traps were ever so punishing. However, according to Dr Alistair MacKenzie, former consultant to the St Andrews links, his philosophy was that no bunker was an unfair hazard.All at http://www.globlesports.com/ 20110414
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo mieszkańcy nie poddajcie się dyktatowi różnych oszołomów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: