Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PKS Puławy: Zwolnienia i opóźnienia w wypłatach

Utworzony przez Aneczka89, 24 kwietnia 2012 r. o 21:40 Powrót do artykułu
z całym szacunkiem, ale pierwszy na zbity pysk powinien wylecieć prezes niedojda. kierowcy chcąć mieć czym jeździć muszą inwestować w naprawy autobusów/busów prywatne pieniądze. często o zwrocie nie ma mowy, lub jest bardzo późno wypłacany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, kłamstwo goni kłamstwo!!! Jaka sprzątaczka odeszła?? Palacz? palaczy zwolniono trzech a nie jednego. Zwolnili też takich, co się bronić nie mogą i do związków nie należą. Bo takich nierobów się chroni i nie można ich ruszyć. Zwolnili młodą osobę, która wniosła do firmy coś nowego: konsekwencję w działaniu i wymagania wobec pracowniów. Ale takich osób się nie ceni tylko wręcza papier!!! Mam nadzieję, że jej to cofną. Ktoś nie pilnuje wieku przechodzenia na świadczenia i zwalniane są osoby, które odchodzą na nic. Eh, szkoda gadać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oburzony napisał:
Jasne, kłamstwo goni kłamstwo!!! Jaka sprzątaczka odeszła?? Palacz? palaczy zwolniono trzech a nie jednego. Zwolnili też takich, co się bronić nie mogą i do związków nie należą. Bo takich nierobów się chroni i nie można ich ruszyć. Zwolnili młodą osobę, która wniosła do firmy coś nowego: konsekwencję w działaniu i wymagania wobec pracowniów. Ale takich osób się nie ceni tylko wręcza papier!!! Mam nadzieję, że jej to cofną. Ktoś nie pilnuje wieku przechodzenia na świadczenia i zwalniane są osoby, które odchodzą na nic. Eh, szkoda gadać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo to zwolnili osoby zbędne, bo żadna firma nie zatrudniałaby obiboków. z młodą pania kierownik tez miałem do czynienia, dziwię się że wogóle ktos ją zatrudnił,ani uprzejma ani kompetentna. z resztą szkoda gadać niech prezes się martwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielebny napisał:
Z tego co mi wiadomo to zwolnili osoby zbędne, bo żadna firma nie zatrudniałaby obiboków. z młodą pania kierownik tez miałem do czynienia, dziwię się że wogóle ktos ją zatrudnił,ani uprzejma ani kompetentna. z resztą szkoda gadać niech prezes się martwi.
Co ja sie bede martwił, już niedługo emeryturka ale chciałbym jeszcze naciułać i naciupciać za darmo w rykach, zwolnic kogoś musiałem bo napierali, wolał bym zwolnić moich urzędników ale co wtedy?powinienem tez zwolnić mechaników a szczególnie elektryków samochodowych bo oni to nic nie robią tylko dyskutują z jadźką o du*** jadźi(maryny)i cos musze zrobić z oc bo tam same lewuchy chłopaki robią, wkrótce przed odejsciem sie za to wezmę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to bym przypilnował kierowców zeby nie kradli paliwa,bo jedna cysterka idzie do firmy adruga do prywatnych samochodów panów Kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...