Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
psychicznie chorzy policjanci kto im pozwala pracować , skad wiadmoze nei siadzie mu na glowe i nie zacznie strzelac do ludzi?/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mundurowi Kelnerzy - wożą w nocy rodzince radiowozami kawę z Orlenu zamiast patrolować ulice. Numer boczny radiowozu D-127 data:30.11.2015 godzina 04.50 przy cmentarzu w Lublinie przywieziono kawę dla wujka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Instytucja łamiąca prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fiu fiu niezłe przekręty w tej drogówce Gdzie jest komendant z Lublina??? czyżby brak nadzoru nad ......... wchodzą na głowę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak tylko zwykły człowiek musi musi sobie wziąć na ten czasu urlop lub bezpłatny. Ci panowie mają sluzc społeczeństwu a a nie go okradać. Lepiej sprawie ile jest takich zwolnień w sezonie truskawkowym.bo większość tych panów to rolnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ze policjanci nie powinni...ok, ale skad sie biora takie stworki, ktore maja tyle siły w sobie, zeby przeprowadzic prywatne sledztwo i bezinteresownie udupic drugiego czlowieka, to ja doprawdy tego nie ogarniam. W klasie tez musiał być niezły...
Chciałem Ci uświadomić, że te lolki na zwolnieniu mają płatne z publicznych pieniędzy, a więc również Twoich i moich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny niespełniony podpier***acz pominięty awansem nie miał komu się wyżalić i napisał do gazety. Zwolnienie od psychiatry to jeszcze nie choroba. W każdej grupie zawodowej człowiek się wypala tym bardziej policjant. Jeżeli chciał się odstresować na kilka miesięcy miał do tego prawo a że w tym samym czasie zdał egzamin na prawo jazdy to co w tym dziwnego. W druku nie miał zaznaczone ,że ma leżeć. Faktycznie musi spełniać predyspozycje zdrowotne fizyczne jak i psychiczne ale skoro został przez lekarza dopuszczony do dalszej pracy to oznacza ,że jest zdrowy. Na miejscu tych policjantów ustalił bym chwasta i wyrwał z szeregów. Jak taki zaczyna od kablowania na kolegów to gdzie skończy - może w KGP ?
Jeżeli przebywał na zwolnieniu to znaczy, że nie był zdrowy, a jeśli nie był zdrowy, nie mógł robić prawka. A jeśli lekarz stwierdził, że jest zdrowy i może zrobić prawko, to nie powinien korzystać ze zwolnienia. Prosta logika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wywalić z pracy jak szarego pracownika i już!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy orze jak może,ale to przesada na zwolnieniu lekarskim takie rzeczy i jeszcze od psychiatry?Ja jako kierowca zawodowy muszę przejść wszelkie badania żeby przedłużyć prawo jazdy,a ci na leczeniu psychiatrycznym bez problemu otrzymują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez takich chwastów, jak ten co ich broni, ten kraj wygląda jak wygląda! Policjant musi sie odstresowac, wow. Już jednego odstresowanego prokurator na Młynkach zestresował :), że bidulek na zwolnienie musiał pójść? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donosiciel chwastami nazywa porządnych ludzi - dokąd zmierzasz Polsko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donosiciel chwastami nazywa porządnych ludzi - dokąd zmierzasz Polsko?
Mylisz pojęcia. Porządny człowiek, który łamie przepisy i okrada społeczeństwo? Dokąd dotarłaś Polsko?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mylisz pojęcia. Porządny człowiek, który łamie przepisy i okrada społeczeństwo? Dokąd dotarłaś Polsko?!
Gardzę i złodziejami i donosicielami. Każdy przyzwoity Polak tak ma, a ty co, obcy? Folksdojcz? Nie chcę się dalej domyślać. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gardzę i złodziejami i donosicielami. Każdy przyzwoity Polak tak ma, a ty co, obcy? Folksdojcz? Nie chcę się dalej domyślać. :)
No złodziejami to na pewno nie gardzisz skoro tak chwalisz tych policjantów. A poza tym czy jesteś przyzwoitym człowiekiem obrażając mnie? Odpowiedz sobie sam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No złodziejami to na pewno nie gardzisz skoro tak chwalisz tych policjantów. A poza tym czy jesteś przyzwoitym człowiekiem obrażając mnie? Odpowiedz sobie sam...
Odpowiedziałem sobie, mój iloraz przyzwoitości jest całkiem, całkiem... Iloraz przyzwoitości donosiciela wynosi 0. :) Kariery nie życzę, bo ją masz jak w banku, zdrowia życzę i poprawienia wyniku. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedziałem sobie, mój iloraz przyzwoitości jest całkiem, całkiem... Iloraz przyzwoitości donosiciela wynosi 0. :) Kariery nie życzę, bo ją masz jak w banku, zdrowia życzę i poprawienia wyniku. :)
Iloraz przyzwoitości złodzieja jest poniżej zera, a Twoje samozadowolenie wynika li tylko z tego, że taki proceder sam stosujesz i na nim korzystasz. Ale rozejrzyj się - ludzie nie lubią złodziei. A o moją karierę się nie martw, zarówno zawodowo, jak i prywatnie nie mam się czego (w przeciwieństwie do Ciebie) wstydzić przed ludźmi. Za życzenia zdrowia dziękuję - zawsze się przydają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iloraz przyzwoitości złodzieja jest poniżej zera, a Twoje samozadowolenie wynika li tylko z tego, że taki proceder sam stosujesz i na nim korzystasz. Ale rozejrzyj się - ludzie nie lubią złodziei. A o moją karierę się nie martw, zarówno zawodowo, jak i prywatnie nie mam się czego (w przeciwieństwie do Ciebie) wstydzić przed ludźmi. Za życzenia zdrowia dziękuję - zawsze się przydają.
Dziękuję za życzenia. :) Miłą konwersację czas kończyć, ponieważ nie mam najmniejszych szans w starciu z bezwzględnym karierowiczem o peeselowskiej mentalności marnego kapusia pyskatego bardziej niż większość jarmarcznych przekupek. :) Mam nieodparte wrażenie, że będziesz dochodził mojego adresu IP i próbował złożyć doniesienie... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja osobista hierarchia przyzwoitości: cinkciarz-kieszonkowiec-złodziej-dziwka-policjant.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za życzenia. :) Miłą konwersację czas kończyć, ponieważ nie mam najmniejszych szans w starciu z bezwzględnym karierowiczem o peeselowskiej mentalności marnego kapusia pyskatego bardziej niż większość jarmarcznych przekupek. :) Mam nieodparte wrażenie, że będziesz dochodził mojego adresu IP i próbował złożyć doniesienie... :)
I tu się pomyliłeś, nie zmarnuję swojego czasu na maluczkiego hejtera. Powodzenia w życiu życzę, bo z Twoim podejściem będzie Ci bardzo potrzebne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za życzenia. :) Miłą konwersację czas kończyć, ponieważ nie mam najmniejszych szans w starciu z bezwzględnym karierowiczem o peeselowskiej mentalności marnego kapusia pyskatego bardziej niż większość jarmarcznych przekupek. :) Mam nieodparte wrażenie, że będziesz dochodził mojego adresu IP i próbował złożyć doniesienie... :)
Syn "profesor" przekupki Pawłowicz się odezwał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...