Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo drogie Panie!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Statystyki wskazują, że znacznie ponad 1/3 przedsiębiorców nie zna instytucji, które mogłyby udzielić im pomocy w prowadzeniu biznesu. Oznacza to, że w razie niepowodzeń nie będą wiedzieli gdzie szukać wsparcia, prawdopodobnie nie są oni też zainteresowani optymalizacją i ulepszeniem swojej działalności, gdyż aktywnie nie poszukują zewnętrznych bodźców sprzyjających rozwojowi i budowaniu konkurencyjnej pozycji na rynku.    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A na jakiej podstawie gmina dała im lokal? Mi też da za darmo bo na razie muszę wynajmować i płacić czynsz.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Taka spółdzielnia działa również od grudnia 2014r w Nałęczowie - Spółdzielnia Socjalna "Od Serca" Zakres działalności identyczny.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ostrożnie ze słowami!!! Kto powiedział, że mamy lokal za darmo?!? Fakt, że ze strony Gminy spotykamy się z życzliwą pomocą nie oznacza, że mamy wszystko za darmo. Udział w opłatach za media TEŻ mamy. Udział - bo dzielimy lokal z Gminnym Ośrodkiem Kultury, a i tak razem z nim korzystamy z gościny "Wodociągów Gminnych", bo do tych należy budynek i posesja. A więc wielkie HALO!!! Ciekawe czy szanowny pan przedsiębiorca chciałby być takim podnajemcą drugiego rzędu, nie mogąc tam zrobić wszystkiego, co by zamierzał. Nadto lokal 14m2 na 7 członków spółdzielni, to nie jest szczyt marzeń i komfortu do działalności - panie przedsiębiorco!!! Główną zaletą tego lokalu jest to, że ma adres, dach nad głową i kaloryfery. Na początek nam to wystarcza, ale już teraz myślimy o takim miejscu, gdzie nie trzeba wszystkiego wnosić i znosic po schodach jak na piętro i można pomieścić cały swój majątek(tzn. skarby - he! he!). Tak więc za jakiś czas na pewno pogadamy jak równy z równym. Ciekawe tylko, czy pan przedsiębiorca szanowny chciałby prowadzić swoją działalność gospodarczą, kiedy o każdej rzeczy decyduje głosowanie 7 osób - zobaczyć jaki to cymes. Czy nie lepiej płacić za własną siedzibę, ale decydować o wszystkim samemu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co do zakresu działalności - to wcale nie identyczny! A co do zwrotu "Drogie Panie" to nie jesteśmy wcale drogie! Jesteśmy KONKURENCYJNE!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja jednak polecam bezkonkurencyjną  - Nałęczowską Spółdzielnię Socjalną "Od Serca"
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: