Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Uwaga! Osobnik występujący na tym forum pod nickiem "SNAJPER" to działacz komunistycznej "ALTERNATYWY" z Lubelszyzny. Osobnikiem tym jest komunista Józef SIDORUK z Puław. Józef SIDORUK z Puław podszywający się pod działacza niepodległościowego KPN nigdy nie był członkiem KPN w okresie nielegalnym w latach 1979-1989. Do KPN wstąpił wiosną 1991 roku. W okresie 1991-2000 Józef SIDORUK z Puław był szeregowym i biernym członkiem KPN. Nie wykazywał elementarnej aktywności politycznej i społecznej. W latach 1993-1998 był za granicą. Józef SIDORUK z Puław w młodości był członkiem młodzierzowych organizacji komunistycznych- TPPR i ZSMP. W wieku dojrzałym Józef SIDORUK z Puław został członkiem komunistycznych partii" komunistycznej "ALTERNATYWY", komunistycznej PPP "ALTERNATYWA" i komunistycznej PPP. Od Związku Strzeleckiego "STRZELEC" Oddział Puławy komuch Józef SIDORUK z Puław w styczniu 2010 dostał tęgiego kopa! Puławscy strzelcy brzydzą się komuchami takimi jak Józef SIDORUK z Puław! Brawo! Józef SIDORUK z Puław won do komuchów! Tam twoje miejsce komunistyczna łachudro!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jerzy Lenartowicz wraz ze swoją żoną Małgorzatą Górską Lenartowicz oraz Józefem Sidorukiem w latach 1989-2010 zajmował się wykradaniem danych osobowych, ich nielegalnym kopiowaniem i fałszowaniem podpisów na listach społecznego poparcia dola wielu komitetów wyborczych- ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Z tytułu tego przestępczego procederu pan Jerzy Lenartowicz czerpał korzyci materialne. W mieszkaniu Jerzego Lenartowicza policja przeprowadziła rewizję i zarekwirowała dowody przestępstwa. Za fałszowanie podpisów grozi mu wyrok od 1 do 10 lat wizienia. I taki karierowicz reprezentuje Klub Gazety Polskiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trs napisał:
Uwaga! Osobnik występujący na tym forum pod nickiem "SNAJPER" to działacz komunistycznej "ALTERNATYWY" z Lubelszyzny. Osobnikiem tym jest komunista Józef SIDORUK z Puław. Józef SIDORUK z Puław podszywający się pod działacza niepodległościowego KPN nigdy nie był członkiem KPN w okresie nielegalnym w latach 1979-1989. Do KPN wstąpił wiosną 1991 roku. W okresie 1991-2000 Józef SIDORUK z Puław był szeregowym i biernym członkiem KPN. Nie wykazywał elementarnej aktywności politycznej i społecznej. W latach 1993-1998 był za granicą. Józef SIDORUK z Puław w młodości był członkiem młodzierzowych organizacji komunistycznych- TPPR i ZSMP. W wieku dojrzałym Józef SIDORUK z Puław został członkiem komunistycznych partii" komunistycznej "ALTERNATYWY", komunistycznej PPP "ALTERNATYWA" i komunistycznej PPP. Od Związku Strzeleckiego "STRZELEC" Oddział Puławy komuch Józef SIDORUK z Puław w styczniu 2010 dostał tęgiego kopa! Puławscy strzelcy brzydzą się komuchami takimi jak Józef SIDORUK z Puław! Brawo! Józef SIDORUK z Puław won do komuchów! Tam twoje miejsce komunistyczna łachudro!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam-Nazywam się "Ziutek"!!!! Tworzyłem "Ruch Społeczny Alternatywa" na Lubelszczyźnie w 2001r. Przypominam że do tego Ruchu wstąpiły w 2001r. osoby z poglądami narodowymi i niepodległościowymi!!!Mieliśmy budować Front Narodowy .Dla postkomunistów tam wtedy nie było miejsca!!! Widząc rosnące wpływy służb specjalnych w ruchu(dążących do skompromitowania KPN-OP i NOP-U) złożyłem dymisję 30/10/2002r. POTEM w Ruchu zaszły dalej idące zmiany!!! Cały Ruch zmanipulowano po 2004r. A potem Daniel Podrzycki zginął w 2005r. w dziwnych okolicznościach. Tak Spec. Służbom udało się rozbić koncepcję budowy Frontu Narodowego w Polsce!!! To jest sentencja istnienia "Alternatywy" Dodano: 13-02, 10:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bfrsd napisał:
Jerzy Lenartowicz wraz ze swoją żoną Małgorzatą Górską Lenartowicz oraz Józefem Sidorukiem w latach 1989-2010 zajmował się wykradaniem danych osobowych, ich nielegalnym kopiowaniem i fałszowaniem podpisów na listach społecznego poparcia dola wielu komitetów wyborczych- ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Z tytułu tego przestępczego procederu pan Jerzy Lenartowicz czerpał korzyci materialne. W mieszkaniu Jerzego Lenartowicza policja przeprowadziła rewizję i zarekwirowała dowody przestępstwa. Za fałszowanie podpisów grozi mu wyrok od 1 do 10 lat wizienia. I taki karierowicz reprezentuje Klub Gazety Polskiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam-Nazywam się "Ziutek"!!!! Tworzyłem "Ruch Społeczny Alternatywa" na Lubelszczyźnie w 2001r. Przypominam że do tego Ruchu wstąpiły w 2001r. osoby z poglądami narodowymi i niepodległościowymi!!!Mieliśmy budować Front Narodowy .Dla postkomunistów tam wtedy nie było miejsca!!! Widząc rosnące wpływy służb specjalnych w ruchu(dążących do skompromitowania KPN-OP i NOP-U) złożyłem dymisję 30/10/2002r. POTEM w Ruchu zaszły dalej idące zmiany!!! Cały Ruch zmanipulowano po 2004r. A potem Daniel Podrzycki zginął w 2005r. w dziwnych okolicznościach. Tak Spec. Służbom udało się rozbić koncepcję budowy Frontu Narodowego w Polsce!!! To jest sentencja istnienia "Alternatywy" Dodano: 13-02, 10:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziutek napisał:
Witam-Nazywam się "Ziutek"!!!! Tworzyłem "Ruch Społeczny Alternatywa" na Lubelszczyźnie w 2001r. Przypominam że do tego Ruchu wstąpiły w 2001r. osoby z poglądami narodowymi i niepodległościowymi!!!Mieliśmy budować Front Narodowy .Dla postkomunistów tam wtedy nie było miejsca!!! Widząc rosnące wpływy służb specjalnych w ruchu(dążących do skompromitowania KPN-OP i NOP-U) złożyłem dymisję 30/10/2002r. POTEM w Ruchu zaszły dalej idące zmiany!!! Cały Ruch zmanipulowano po 2004r. A potem Daniel Podrzycki zginął w 2005r. w dziwnych okolicznościach. Tak Spec. Służbom udało się rozbić koncepcję budowy Frontu Narodowego w Polsce!!! To jest sentencja istnienia "Alternatywy" Dodano: 13-02, 10:24
Hej, Sidoruk, a to kierunek Polska to co to było? Zbychu przedawkował i wpadł na taki pomysł? I cie do Lublina wysłał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga! Osbnik posługujący się nickiem "Ziutek" to nie kto inny jak Józef Sidoruk z Puław. Józef Sidoruk to niegroźny mitoman. W latach 70-dziesiątych i 80-dziesiatych był członkiem TPPR i ZSMP. Do KPN wstąpił dopiero wtedy jak od 2 lat był KPN legalny. W latach 1991-1999 był szeregowym członkiem KPN. W grudniu 2000 zdradził KPN i związał się z komunizującą grupą Janiszewskiegio i Karwowskiego. Józef SIDORUK jest liderem i twórcą kilku kanapowych partii na Lubelszczyźnie. Miedzy innymi komunistycznej "Alternatywy" i komunistycznej Polskiej Partii Pracy. Z tych komunistycznych list 2 krotnie kandydował do Sejmu RP i Sejmiku Wojewódzkiego. Ostatnio mały Sidoruk wraz z towarzyszem Jerzym Lenartowiczem z PZPR-u kandydował z kanapowej listy "Polski Kierunek" i zdobył około 0,05% głosów. No cóż, jacy kandydaci taki i wynik... Komuch Józef SIDORUK won do komuchów z komunistycznej "ALTERNATYWKI"! Komuch do komuchów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko idioci są niereformowalni w zaślepionych poglądach!!!!!!!!!!! Idiota jednak pozostanie idiotą !!!! Oto link mówiący o genezie Alternatywy!!! Jest jasno napisane i określone: Alternatywa była formacją prawicową-powtarzam :formacją prawicową!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.koniec.kropka!!!!!!! Idioci z tytułu idiotyzmu własnego nie przyjmują jednak tej "oczywistej oczywistości" i dlatego pozostaną idiotami!!!!!!!!!!!!! Idiotom pro memoria ponownie podaję link : http://www.prawicapolska.pl/wybory_programy_alternatywa.shtml
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
snajper napisał:
Tylko idioci są niereformowalni w zaślepionych poglądach!!!!!!!!!!! Idiota jednak pozostanie idiotą !!!! Oto link mówiący o genezie Alternatywy!!! Jest jasno napisane i określone: Alternatywa była formacją prawicową-powtarzam :formacją prawicową!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.koniec.kropka!!!!!!! Idioci z tytułu idiotyzmu własnego nie przyjmują jednak tej "oczywistej oczywistości" i dlatego pozostaną idiotami!!!!!!!!!!!!! Idiotom pro memoria ponownie podaję link : http://www.prawicapolska.pl/wybory_programy_alternatywa.shtml
Mam pytanie do Józefa Sidoruka z Puław. 1. Czy to prawda, że w latach 70-dziesiątych i 80-dziesiątych był Pan członkiem TPPR i ZSMP? 2. Czy to prawda że współpracował pan z Moniką Jaruzelską corką Wojciecha Jaruzelskiego z PZPR? 3. Czy kandydował Pan z list komunistycznej "Alternatywy" i komunistycznej PPP do Sejmu i Sejmiku? 4. Czy szkalował Pan patriotę Kazimierza Stępniewskiego z Puław jako rzekomego agenta SB i WSI? 5. Czy to prawda, że Związek Strzelecki Puławy pogonił Pana na zbity pysk ze swoich szeregów? To tyle na "rozgrzewkę"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co za piękne pytania-Chętnie na nie odpowiem!!!!!. Ad 1- NIe należałem ani do ZSMP ,ani DO TPPR- Skąd takie fantasmagoryjne przypuszczenia,czyży autor tych pomówień sam należał do takich organizacji??? Ad 2- NIe współpracowałem z Moniką Jaruzelską i nie jestem ojcem jej dziecka!!! Ad 3- Kandydowałem z listy prawicowego Ruchu Społecznego Alternatywa w 2001r i w 2002r. -Nie należałem do PPP, gdyż wystąpiłem z Alternatywy 30/10/2002 r. PPP powstała 2 lata po moim wystąpieniu!!! Ad 4 Kazimierz Stępniewski(jako mój przyjaciel!!!!!) razem ze mną startował z listy Ruchu Społecznego Alternatywa w wyborach do Sejmu w 2001r. (z poz nr 5) -Jego jakoś nie oskarżacie o to że jest komuchem?? czyżby moralność Kalego rządziła w samozwańczym klubie historycznym "Orlik" Ad 5 Od stycznia 2010r nie pełnię funkcji Inspektora okręgu Lubelskiego ZS"Strzelec" ponieważ zostałem powołany na zaszczytną funkcję członka Naczelnej Rady Strzeleckiej i Kwatermistrza w Komendzie Głównej ZS "Strzelec" w/w funkcje spowodowały moje odejście z poprzednich funkcji ,gdyż tak wymaga Statut ZS"Strzelec"!! Jeżeli będą inie pytania chętnie na nie odpowiem!!! Mam jednak nadzieję:że Klub Historyczny "Orlik"jest pważnym klubem i nie będzie kompromitował siebie pytaniami rodem z piaskownicy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Józefie Sidoruk mam kilka pytań: 1. Dlaczego w latach 1998-2010 szkalował pan Kazimierza Stępniewskiego- Inspektora Związku Strzeleckiego "STRZELEC" jako rzekomego agenta SB i WSI? Ma Pan podobno pietra, że może za to zarobić w ryja! 2. Dlaczego pan Józef Sidoruk tak gorączkowo wypiera się znajomości i wsółpracy z Moniką Jaruzelską córką Wojciecha Jaruzelskiego. 3. Dlaczego tak goraczkowo wypiera się pan faktu, że w przeszłosci był pan członkiem ZSMP i TPPR? 4. Czy to prawda, że aktualnie "Alternatywa" jest skrajną lewicą i współpracuje z Komunistyczną Partią Pracy, Nową Lewica, Antyklerykalną Parią Postępu "RACJA", trockistami, lesbami i homusiamy? 5. Panie Sidoruk kto był twórcą i liderem "Alternatywy" i PPP Alternatywa na terenie L:ubelszczyzny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Józefefie Sidoruk czy to prawda, że: 1. Związek Strzelecki "STRZELEC" pogonił Pana na zbity pysk ze swoich szeregów? 2. Czy nadal organizuje Pan pijackie orgie w których rozpija Pan młodzież ze "STRZELCA" i nieletnim daje wódkę i bimber własnej roboty? 3. Czy wie Pan panie Sidoruk, że ORLIK takich pijusów kazałby wychłostać do krwi? 4. Dl;aczego podszywa się pod nielegalny KPN, podczas kiedy do KPN wstąpił dopiero wiosną 1991 roku? Czy w tym okresie było to związane z najmniejszym nawet ryzykiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daro napisał:
Panie Józefefie Sidoruk czy to prawda, że: 1. Związek Strzelecki "STRZELEC" pogonił Pana na zbity pysk ze swoich szeregów? 2. Czy nadal organizuje Pan pijackie orgie w których rozpija Pan młodzież ze "STRZELCA" i nieletnim daje wódkę i bimber własnej roboty? 3. Czy wie Pan panie Sidoruk, że ORLIK takich pijusów kazałby wychłostać do krwi? 4. Dl;aczego podszywa się pod nielegalny KPN, podczas kiedy do KPN wstąpił dopiero wiosną 1991 roku? Czy w tym okresie było to związane z najmniejszym nawet ryzykiem?
Panie Józefie Sidoruk, mam jeszcze dodatkowe pytania: 1. Z jakich pobudek Pana serdeczny przyjaciel Jerzy Lenartowicz znalazł się w PZPR? 2. Czy Jerzy Lenartowicz do PZPR wstąpił jako szczery ideowy komunista, czy też jako zwykły komunistyczny karierowicz? 3. Ile lat Jerzy Lenartowicz był komunistycznym aktywistą w PZPR? 4. Ile mieszkań bez kolejki otrzymał Jerzy Lenartowicz od komuchów z PZPR-u? 5. Jak długi był wtedy w Puławach okres oczekiwania na mieszkanie dla bezpartyjnych (1972 i 1985) 6. Czy komunista Jerzy Lenartowicz zatajając komunistyczną przeszłość przy wtępowaniu do KPN postąpił etycznie? 7. Dlaczego nikt nie jest w stanie potwierdzić pana uczestnictwa w KPN przed wiosną 1991 roku? 8. Dlaczego tak gorączkowo wypiera się pan współpracy z Moniką Jaruzelską córką Wojciecha Jaruzelskiego- komunistycznego zbrodniarza z PZPR i WRON?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Józef Sidoruk -Odpowiadam na pytania Cezarego Kruka z godz 09,26 Ad 1- Panie Kruk Pan sam wykonuje "niedźwiedzią przysługę" dla Kazia Stępniewskiego, gdyż rozgłaszając pańskie plotki o domniemanej przynależności Kazia.S do SB i WSI sam Pan od dawna się przyczynia do podważania jego autorytetu. Przy pierwszej okazji poinformuję Kazia o Pańskich niecnych wyczynach. Dalej Panie Kruku- Pańskie określenia typu...."zarobić w ryja",,,,"na zbity pysk"... itp są bardzo adekwatne do Pańskich metod działania .Skutkiem tych metod jest m.in. Pobicia Jerzego L.(sam to widziałem,jestem świadkiem w tej sprawie jak Pan wie!!) Jako Przewodniczący bardzo licznego (bo jednoosobowego i samozwańczego!!!) Puławskiego Klubu Historycznego "Orlik" bardzo bitnie się Pan reklamuje!!!! Tu mam pytanie :Kto jest następny do pobicia przez Pana Panie Przewodniczący Kruku""""" Ad 2- Już wcześniej wyjaśniałem więc pomijam!!! Ad 3- Do ZSMP i TPPR nie należałem ani ja ,ani nikt z mojej rodziny!!! Za to wiemy że Pan jest synem wieloletniego działacza PZPR , czyli jak Pan mówi "komucha" Podobno ojciec Panu jako synowi PZPR-owca kazał wstąpić do ZSMP i TPPR. Jak Pan widzi czasami oskarżenia wysuwane pod adresem innych osób wracają jak bumerang. Może więc przestanie Pan mnie szkalować??, bo ujawnię jeszcze inne bardziej dla Pana wstydliwe sprawy!!! Ad 4- Czym jest aktualnie "Alternatywa"??? To dziwne pytanie -Najwyraźniej nie odrobił Pan lekcji historii zajmując się formowaniem gór z oskarżeń w Pańskiej piaskownicy. Skoro Pan jednak o to pyta Odpowiem: Wbrew Pańskim zainteresowaniom i oczekiwaniom jako starego kawalera "Alternatywa" nie zajmuje się cyt...."lesbami i homusiami Oto aktualne oblicze "Alternatywy" której nadal jestem zwolennikiem: http://www.solidarni.waw.pl/ssw/ssw_Alternatywa.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej odpowiedzi na Pańskie pytania nie będzie -(No chyba że Pan mnie znowu będzie próbował szkalować!!) Moja żona którą Pan zna, właśnie kończy przygotowywać śledziki i bigos. -Jutro Wigilia Bożego Narodzenia , dlatego jako chrześcijanin wybaczam Panu Panie Kruk wszystkie obelgi, ale proszę więcej mnie nie obrażać publicznie NA JAKIMKOLWIEK PORTALU!!!!(Byliśmy kiedyś sobie jak koledzy) Ja ze Swojej strony nie będę Pana atakował -Pozostawiam sobie tylko prawo do obrony!!!! Wesołych Świąt PANIE KRUK -Wesołych Świąt!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ali Baba napisał:
Proszę bądź mądrzejszy choć odrobinę bo wypisujesz głupoty które z tymi faktami nie mają nic wspólnego po za Twoim durnowatym jadem do wszystkiego , albo zadeklaruj się jak Twój idol do polepszenia swego zdrowia , w najbliższym zakładzie psychiatrycznym .Bo nawiązywanie PiS-u czy Kaczora do faktu dania sobie po gębie przez byłego aparatczyka z jego przeciwnikiem nie będącym w PZPR nijak w związku nie powstaje ,więc bredzisz ! no chyba że jesteś po działce to zrozumiem .
A CO MA WSPÓLNEGO Z Z TYM PZPR TERAZ NIE MA WROGA TO ZBOCZEŃCY LEJĄ SIĘ PO PROWICOWYCH MORDACH . JADEM I KOKĄ CZUĆ OD CIEBIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie wstydziłem się przynależności do PZPR. Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki. Po prostu wiedziałem jak się w życiu ustawić. Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć. PZPR miała dla członków świoetny program mieszkaniowy. Jestem dumny, że byłem w PZPR! Jurek L.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwię się czytając oskarżenia rozsiewane przez Cezarego Kruka z Puław -Przecież jego ojciec był ideowym komuchem i PZPR-owcem. Czemu Cezary Kruk do tego się nie przyzna-byłby bardziej wiarygodny a tak tylko ; ble ble ble. Czas zająć się Stanisławem Krukiem ojcem Czarka to dopiero był PZPR-owiec.!!!.Czas zapytać: 1. Z jakich pobudek Pana ojciec znalazł się w PZPR? 2. Czy ojciec do PZPR wstąpił jako szczery ideowy komunista, czy też jako zwykły komunistyczny karierowicz? 3. Ile lat Stanisław Kruk był komunistycznym aktywistą w PZPR? 4. Ile mieszkań bez kolejki otrzymał Stanisław Kruk od komuchów z PZPR-u? 5. Jak długi był wtedy w Puławach okres oczekiwania na mieszkanie dla bezpartyjnych? 6. Czy Cezary Kruk zatajając komunistyczną przeszłość ojca przy wstępowaniu do KPN postąpił etycznie? 7. Jakie profity czerpał Stanisław Kruk z PZPR?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Józefie Sidoruk, mam jeszcze dodatkowe pytania: 1. Z jakich pobudek Pana serdeczny przyjaciel Jerzy Lenartowicz znalazł się w PZPR? 2. Czy Jerzy Lenartowicz do PZPR wstąpił jako szczery ideowy komunista, czy też jako zwykły komunistyczny karierowicz? 3. Ile lat Jerzy Lenartowicz był komunistycznym aktywistą w PZPR? 4. Ile mieszkań bez kolejki otrzymał Jerzy Lenartowicz od komuchów z PZPR-u? 5. Jak długi był wtedy w Puławach okres oczekiwania na mieszkanie dla bezpartyjnych (1972 i 1985) 6. Czy komunista Jerzy Lenartowicz zatajając komunistyczną przeszłość przy wtępowaniu do KPN postąpił etycznie? 7. Dlaczego nikt nie jest w stanie potwierdzić pana uczestnictwa w KPN przed wiosną 1991 roku? 8. Dlaczego tak gorączkowo wypiera się pan współpracy z Moniką Jaruzelską córką Wojciecha Jaruzelskiego- komunistycznego zbrodniarza z PZPR i WRON?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...