Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

30 marca 2010 r.
20:07
Edytuj ten wpis

Prawicowi działacze pobili się podczas spotkania z ks. Isakowiczem-Zaleskim

0 97 A A

Spotkanie z ks. Isakowiczem-Zaleskim zakończyło się bójką. Jeden z puławskich działaczy prawicowych trafił do szpitala, drugiego zatrzymała policja – poinformował nas Czytelnik.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski przyjechał w poniedziałek wieczorem do Puław, żeby promować swoją ostatnią książkę "Kronika życia”. Na spotkanie w Domu Chemika, zorganizowane przez prawicowy puławski Klub Gazety Polskiej, przyszło ok. 200 osób.

Kiedy po zakończeniu spotkania ksiądz Zaleski rozdawał w holu autografy, w sali widowiskowej doszło do rękoczynów. – Żona Jerzego L. wybiegła z sali krzycząc: "Ratunku! Pobili mi męża” – relacjonuje jeden ze świadków.

Tuż przy scenie leżał oparty o ścianę zakrwawiony Jerzy L., prezes klubu Gazety Polskiej w Puławach. Karetka zabrała go do szpitala. – Zatrzymaliśmy sprawcę zajścia Cezarego K. – informuje Mirosław Wójcik z puławskiej policji.

Cezary K. to poprzednik Jerzego L. na stanowisku prezesa klubu w Puławach, a obecnie wiceprezes klubu Gazety Polskiej w Górze Puławskiej.

Kiedyś obaj działali w KPN, jednak od dłuższego czasu są skonfliktowani. Cezary K. zarzuca Jerzemu L. komunistyczną przeszłość w PZPR. Ten nie zaprzecza, podkreśla jednak, że rzucił legitymację partyjną w 1980 r.

– Kiedy Cezary K. zaczął zaczepiać moją córkę i żonę, wezwaliśmy Straż Miejską – relacjonuje Jerzy L., który we wtorek leżał w szpitalu. – Strażnicy mu odpuścili. Potem chciał koniecznie zabrać głos. Ksiądz się śpieszył, więc odmówiłem.

Jerzy L. twierdzi, że do rękoczynów doszło, bo Cezary K. wykręcił rękę jego żonie. – Stanąłem w jej obronie. Wtedy dostałem w twarz, upadłem i straciłem przytomność – opowiada.

– Słyszałem, jak Cezary K. przyznał się, że mu przyłożył. Powiedział, że źle zrobił, ale tłumaczył, że tamten go sprowokował – relacjonuje uczestnik spotkania, który przysłał nam zdjęcia, na których widać pobitego Jerzego L.

– To, co wydarzyło się po spotkaniu, to dla mnie szok. Jednego i drugiego pana znałem z dobrej strony – mówi ks. Isakowicz-Zaleski.

Z Cezarym K. nie udało nam się skontaktować. We wtorek był w policyjnym pomieszczeniu dla zatrzymanych. – Prowadzimy postępowanie. Będziemy przesłuchiwać świadków – zapowiada Mirosław Wójcik.

Komentarze 97

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jerzy Lenartowicz / 17 października 2011 o 17:41
0
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki.

Po prostu wiedziałem jak się w życiu dobrze ustawić.

Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć.

Jestem dumny, że byłem w PZPR!

Jestem przewodniczącym Puławskiego Klubu Trybuny Ludu.

Na forum Klubu popularyzuję moje lewicowe i komunistyczne poglądy!

Służę wiernie komunistycznej sprawie jak prawdziwy komunista!

Jerzy Lenartowicz

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Tel. 609 146 746

Mail: majulena@wp.pl
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki.

Po prostu wiedziałem j... rozwiń
Avatar
nie ksiądz / 17 października 2011 o 15:48
0
[quote name='Jerzy Lenartowicz' timestamp='1318857492' post='548323']
Nigdy nie wstydziłem się przynależności do PZPR!

Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki. Po prostu wiedziałem jak się w życiu ustawić.

Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć.

PZPR miała dla członków świoetny program mieszkaniowy.

Jestem dumny, że byłem w PZPR!

Jerzy Lenartowicz
[/quote]GIEREK TEŻ JEST W NIEBIE.
Avatar
Jerzy Lenartowicz / 17 października 2011 o 15:18
0
Nigdy nie wstydziłem się przynależności do PZPR!

Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki. Po prostu wiedziałem jak się w życiu ustawić.

Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć.

PZPR miała dla członków świoetny program mieszkaniowy.

Jestem dumny, że byłem w PZPR!

Jerzy Lenartowicz
Avatar
gy / 30 lipca 2011 o 22:09
0
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwosci.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgor... rozwiń
Avatar
WIKTOR / 25 lutego 2011 o 13:10
0
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH
W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.

Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Pulawa.

Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych.

Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzysci materialne.

Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz.

Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała ponad 50 tysięcy podpisów.

Do chwili obecnej nikt z wyżej wymienionych oszustów nie poniósł konsekwencji karnych z tytułu tego przestępczego procederu.
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH
W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.

Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Pulawa.

Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych.

Z tytułu fałszowania p... rozwiń
Avatar
WIKTOR / 24 lutego 2011 o 07:50
0
W latach 1991-2010 komunista Józef Sidoruk wraz z komunistą Jerzym Lenartowiczem z PZPR-u i Małgorzatą Lenartowicz zajmował się wykradaniem danych osobowych oraz fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.

Do fałszerstw komunista Sidoruk wykorzystywał Przedszkole Miejskie nr 10 w Puławach.

Dyrektorką Miejskiego Przedszkola nr 10 w Puławach jest pani Małgorzata Lenartowicz.
Avatar
snajper / 23 lutego 2011 o 20:41
0
kolejna gwiazda internetu


http://www.youtube.com/watch?v=hF-c-OCHIvg&NR=1
Avatar
snajper / 23 lutego 2011 o 20:39
0
[quote name='darek' timestamp='1298295090' post='440560']
Panie Józefie Sidoruk, mam jeszcze dodatkowe pytania:

1. Z jakich pobudek Pana serdeczny przyjaciel Jerzy Lenartowicz znalazł się w PZPR?

2. Czy Jerzy Lenartowicz do PZPR wstąpił jako szczery ideowy komunista, czy też jako zwykły komunistyczny karierowicz?

3. Ile lat Jerzy Lenartowicz był komunistycznym aktywistą w PZPR?

4. Ile mieszkań bez kolejki otrzymał Jerzy Lenartowicz od komuchów z PZPR-u?

5. Jak długi był wtedy w Puławach okres oczekiwania na mieszkanie dla bezpartyjnych (1972 i 1985)

6. Czy komunista Jerzy Lenartowicz zatajając komunistyczną przeszłość przy wtępowaniu do KPN postąpił etycznie?

7. Dlaczego nikt nie jest w stanie potwierdzić pana uczestnictwa w KPN przed wiosną 1991 roku?

8. Dlaczego tak gorączkowo wypiera się pan współpracy z Moniką Jaruzelską córką Wojciecha Jaruzelskiego- komunistycznego zbrodniarza z PZPR i WRON?
[/quote]
[quote name='darek' timestamp='1298295090' post='440560']
Panie Józefie Sidoruk, mam jeszcze dodatkowe pytania:

1. Z jakich pobudek Pana serdeczny przyjaciel Jerzy Lenartowicz znalazł się w PZPR?

2. Czy Jerzy Lenartowicz do PZPR wstąpił jako szczery ideowy komunista, czy też jako zwykły komunistyczny karierowicz?

3. Ile lat Jerzy Lenartowicz był komunistycznym aktywistą w PZPR?

4. Ile mieszkań bez kolejki otrzymał Jerzy Lenartowicz od komuchów z PZPR-u?
<... rozwiń
Avatar
darek / 21 lutego 2011 o 14:31
0
Panie Józefie Sidoruk, mam jeszcze dodatkowe pytania:

1. Z jakich pobudek Pana serdeczny przyjaciel Jerzy Lenartowicz znalazł się w PZPR?

2. Czy Jerzy Lenartowicz do PZPR wstąpił jako szczery ideowy komunista, czy też jako zwykły komunistyczny karierowicz?

3. Ile lat Jerzy Lenartowicz był komunistycznym aktywistą w PZPR?

4. Ile mieszkań bez kolejki otrzymał Jerzy Lenartowicz od komuchów z PZPR-u?

5. Jak długi był wtedy w Puławach okres oczekiwania na mieszkanie dla bezpartyjnych (1972 i 1985)

6. Czy komunista Jerzy Lenartowicz zatajając komunistyczną przeszłość przy wtępowaniu do KPN postąpił etycznie?

7. Dlaczego nikt nie jest w stanie potwierdzić pana uczestnictwa w KPN przed wiosną 1991 roku?

8. Dlaczego tak gorączkowo wypiera się pan współpracy z Moniką Jaruzelską córką Wojciecha Jaruzelskiego- komunistycznego zbrodniarza z PZPR i WRON?
Panie Józefie Sidoruk, mam jeszcze dodatkowe pytania:

1. Z jakich pobudek Pana serdeczny przyjaciel Jerzy Lenartowicz znalazł się w PZPR?

2. Czy Jerzy Lenartowicz do PZPR wstąpił jako szczery ideowy komunista, czy też jako zwykły komunistyczny karierowicz?

3. Ile lat Jerzy Lenartowicz był komunistycznym aktywistą w PZPR?

4. Ile mieszkań bez kolejki otrzymał Jerzy Lenartowicz od komuchów z PZPR-u?

5. Jak długi był wtedy w Puławach okres oczekiwania na mieszkanie dla bezpartyjnyc... rozwiń
Avatar
dsara / 1 lutego 2011 o 15:08
0
Towarzysz Józef Sidoruk wstąpił do KPN Rejon Puławy wiosną 1991.

W tym okresie KPN działał już od 2 lat legalnie. Wstąpienie do KPN w tym okresie nie związane było z najmniejszym elementarnym ryzykiem. W okresie tym do KPN garnęły się przede wszystkim wszelkiej masci szumowiny i mitomani. Jednym z\ nich był premanentny tchórz i mitoman, mały Józef Sidoruk.

W grudniu 2000 mały Sidoruk związał się z komunistyczną grupą Janiszewskiego i Karwowskiego. z ich upowżnienia infiltrował struktury Związku Strzeleckiego "Strzelec". W ramach "patriotycznej" działalnosci mały komuch Sidoruk organizował pijackie orgie i częstował wódą młodzież zrzeszoną w Związku Strzelecki "Strzelec".

W latach 2000-2011 mały komuch Sidoruk działał w kilku komunistycznych partiach takich jak komunistyczny Ruch Społeczny Altermatywa, komunistyczna Polska Partia Pracy Alternatywa i komunistyczna Polska Partia Pracy.

Z komunistycznych list mały komuch Sidoruk kandydował do Sejmu i Sejmiku Wojewódzkiego.

W latach 1991-2010 komunista Sidoruk wraz z Jerzym Lenartowiczem i Małgorzatą Lenartowicz zajmował się wykradaniem danych osobowych oraz fałszowaniem podpisów na listach wyborczych. Do fałszerstw komunista Sidoruk wykorzystywał Przedszkole Miejskie nr 10 w którym dyrektorką jest Małgorzata Lenartowicz.

Komuch Sidoruk won do komuchów!
Towarzysz Józef Sidoruk wstąpił do KPN Rejon Puławy wiosną 1991.

W tym okresie KPN działał już od 2 lat legalnie. Wstąpienie do KPN w tym okresie nie związane było z najmniejszym elementarnym ryzykiem. W okresie tym do KPN garnęły się przede wszystkim wszelkiej masci szumowiny i mitomani. Jednym z\ nich był premanentny tchórz i mitoman, mały Józef Sidoruk.

W grudniu 2000 mały Sidoruk związał się z komunistyczną grupą Janiszewskiego i Karwowskiego. z ich upowżnienia infiltrował struktury Związku Strzeleckiego &q... rozwiń
Avatar
Jerzy Lenartowicz / 17 października 2011 o 17:41
0
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki.

Po prostu wiedziałem jak się w życiu dobrze ustawić.

Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć.

Jestem dumny, że byłem w PZPR!

Jestem przewodniczącym Puławskiego Klubu Trybuny Ludu.

Na forum Klubu popularyzuję moje lewicowe i komunistyczne poglądy!

Służę wiernie komunistycznej sprawie jak prawdziwy komunista!

Jerzy Lenartowicz

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Tel. 609 146 746

Mail: majulena@wp.pl
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki.

Po prostu wiedziałem j... rozwiń
Avatar
nie ksiądz / 17 października 2011 o 15:48
0
[quote name='Jerzy Lenartowicz' timestamp='1318857492' post='548323']
Nigdy nie wstydziłem się przynależności do PZPR!

Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki. Po prostu wiedziałem jak się w życiu ustawić.

Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć.

PZPR miała dla członków świoetny program mieszkaniowy.

Jestem dumny, że byłem w PZPR!

Jerzy Lenartowicz
[/quote]GIEREK TEŻ JEST W NIEBIE.
Avatar
Jerzy Lenartowicz / 17 października 2011 o 15:18
0
Nigdy nie wstydziłem się przynależności do PZPR!

Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki. Po prostu wiedziałem jak się w życiu ustawić.

Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć.

PZPR miała dla członków świoetny program mieszkaniowy.

Jestem dumny, że byłem w PZPR!

Jerzy Lenartowicz
Avatar
gy / 30 lipca 2011 o 22:09
0
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwosci.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgor... rozwiń
Avatar
WIKTOR / 25 lutego 2011 o 13:10
0
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH
W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.

Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Pulawa.

Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych.

Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzysci materialne.

Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz.

Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała ponad 50 tysięcy podpisów.

Do chwili obecnej nikt z wyżej wymienionych oszustów nie poniósł konsekwencji karnych z tytułu tego przestępczego procederu.
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH
W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.

Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Pulawa.

Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych.

Z tytułu fałszowania p... rozwiń
Avatar
WIKTOR / 24 lutego 2011 o 07:50
0
W latach 1991-2010 komunista Józef Sidoruk wraz z komunistą Jerzym Lenartowiczem z PZPR-u i Małgorzatą Lenartowicz zajmował się wykradaniem danych osobowych oraz fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.

Do fałszerstw komunista Sidoruk wykorzystywał Przedszkole Miejskie nr 10 w Puławach.

Dyrektorką Miejskiego Przedszkola nr 10 w Puławach jest pani Małgorzata Lenartowicz.
Avatar
snajper / 23 lutego 2011 o 20:41
0
kolejna gwiazda internetu


http://www.youtube.com/watch?v=hF-c-OCHIvg&NR=1
Avatar
snajper / 23 lutego 2011 o 20:39
0
[quote name='darek' timestamp='1298295090' post='440560']
Panie Józefie Sidoruk, mam jeszcze dodatkowe pytania:

1. Z jakich pobudek Pana serdeczny przyjaciel Jerzy Lenartowicz znalazł się w PZPR?

2. Czy Jerzy Lenartowicz do PZPR wstąpił jako szczery ideowy komunista, czy też jako zwykły komunistyczny karierowicz?

3. Ile lat Jerzy Lenartowicz był komunistycznym aktywistą w PZPR?

4. Ile mieszkań bez kolejki otrzymał Jerzy Lenartowicz od komuchów z PZPR-u?

5. Jak długi był wtedy w Puławach okres oczekiwania na mieszkanie dla bezpartyjnych (1972 i 1985)

6. Czy komunista Jerzy Lenartowicz zatajając komunistyczną przeszłość przy wtępowaniu do KPN postąpił etycznie?

7. Dlaczego nikt nie jest w stanie potwierdzić pana uczestnictwa w KPN przed wiosną 1991 roku?

8. Dlaczego tak gorączkowo wypiera się pan współpracy z Moniką Jaruzelską córką Wojciecha Jaruzelskiego- komunistycznego zbrodniarza z PZPR i WRON?
[/quote]
[quote name='darek' timestamp='1298295090' post='440560']
Panie Józefie Sidoruk, mam jeszcze dodatkowe pytania:

1. Z jakich pobudek Pana serdeczny przyjaciel Jerzy Lenartowicz znalazł się w PZPR?

2. Czy Jerzy Lenartowicz do PZPR wstąpił jako szczery ideowy komunista, czy też jako zwykły komunistyczny karierowicz?

3. Ile lat Jerzy Lenartowicz był komunistycznym aktywistą w PZPR?

4. Ile mieszkań bez kolejki otrzymał Jerzy Lenartowicz od komuchów z PZPR-u?
<... rozwiń
Avatar
darek / 21 lutego 2011 o 14:31
0
Panie Józefie Sidoruk, mam jeszcze dodatkowe pytania:

1. Z jakich pobudek Pana serdeczny przyjaciel Jerzy Lenartowicz znalazł się w PZPR?

2. Czy Jerzy Lenartowicz do PZPR wstąpił jako szczery ideowy komunista, czy też jako zwykły komunistyczny karierowicz?

3. Ile lat Jerzy Lenartowicz był komunistycznym aktywistą w PZPR?

4. Ile mieszkań bez kolejki otrzymał Jerzy Lenartowicz od komuchów z PZPR-u?

5. Jak długi był wtedy w Puławach okres oczekiwania na mieszkanie dla bezpartyjnych (1972 i 1985)

6. Czy komunista Jerzy Lenartowicz zatajając komunistyczną przeszłość przy wtępowaniu do KPN postąpił etycznie?

7. Dlaczego nikt nie jest w stanie potwierdzić pana uczestnictwa w KPN przed wiosną 1991 roku?

8. Dlaczego tak gorączkowo wypiera się pan współpracy z Moniką Jaruzelską córką Wojciecha Jaruzelskiego- komunistycznego zbrodniarza z PZPR i WRON?
Panie Józefie Sidoruk, mam jeszcze dodatkowe pytania:

1. Z jakich pobudek Pana serdeczny przyjaciel Jerzy Lenartowicz znalazł się w PZPR?

2. Czy Jerzy Lenartowicz do PZPR wstąpił jako szczery ideowy komunista, czy też jako zwykły komunistyczny karierowicz?

3. Ile lat Jerzy Lenartowicz był komunistycznym aktywistą w PZPR?

4. Ile mieszkań bez kolejki otrzymał Jerzy Lenartowicz od komuchów z PZPR-u?

5. Jak długi był wtedy w Puławach okres oczekiwania na mieszkanie dla bezpartyjnyc... rozwiń
Avatar
dsara / 1 lutego 2011 o 15:08
0
Towarzysz Józef Sidoruk wstąpił do KPN Rejon Puławy wiosną 1991.

W tym okresie KPN działał już od 2 lat legalnie. Wstąpienie do KPN w tym okresie nie związane było z najmniejszym elementarnym ryzykiem. W okresie tym do KPN garnęły się przede wszystkim wszelkiej masci szumowiny i mitomani. Jednym z\ nich był premanentny tchórz i mitoman, mały Józef Sidoruk.

W grudniu 2000 mały Sidoruk związał się z komunistyczną grupą Janiszewskiego i Karwowskiego. z ich upowżnienia infiltrował struktury Związku Strzeleckiego "Strzelec". W ramach "patriotycznej" działalnosci mały komuch Sidoruk organizował pijackie orgie i częstował wódą młodzież zrzeszoną w Związku Strzelecki "Strzelec".

W latach 2000-2011 mały komuch Sidoruk działał w kilku komunistycznych partiach takich jak komunistyczny Ruch Społeczny Altermatywa, komunistyczna Polska Partia Pracy Alternatywa i komunistyczna Polska Partia Pracy.

Z komunistycznych list mały komuch Sidoruk kandydował do Sejmu i Sejmiku Wojewódzkiego.

W latach 1991-2010 komunista Sidoruk wraz z Jerzym Lenartowiczem i Małgorzatą Lenartowicz zajmował się wykradaniem danych osobowych oraz fałszowaniem podpisów na listach wyborczych. Do fałszerstw komunista Sidoruk wykorzystywał Przedszkole Miejskie nr 10 w którym dyrektorką jest Małgorzata Lenartowicz.

Komuch Sidoruk won do komuchów!
Towarzysz Józef Sidoruk wstąpił do KPN Rejon Puławy wiosną 1991.

W tym okresie KPN działał już od 2 lat legalnie. Wstąpienie do KPN w tym okresie nie związane było z najmniejszym elementarnym ryzykiem. W okresie tym do KPN garnęły się przede wszystkim wszelkiej masci szumowiny i mitomani. Jednym z\ nich był premanentny tchórz i mitoman, mały Józef Sidoruk.

W grudniu 2000 mały Sidoruk związał się z komunistyczną grupą Janiszewskiego i Karwowskiego. z ich upowżnienia infiltrował struktury Związku Strzeleckiego &q... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 97

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 23 6

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 3 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 19 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 116 11

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 334 13

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 4 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 19 9

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 7 3

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 16 5

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela 3 3

W czerwcu w lesie w miejscowości Rokitno (pow. bialski) przypadkowy świadek zauważył błąkające się w rejonie leśnej ścieżki zwierzę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!