Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Proboszcz remontuje młodzieży kościelne podziemia

Utworzony przez olo, 24 listopada 2008 r. o 07:16 Powrót do artykułu
Proboszcz remontuje SOBIE podziemia.... piszcie prawdę Młodzieży praca jest potrzebna, a nie je***e podziemia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł. Szkoda tylko że dla młodzieży. Starsi też chcieliby przyjść poczytać prasę obejrzeć filmy. Jakaś salka przydałaby się i dla starszych parafian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe barek...a pozniej sie przeksztalci na standardowy lokal rozrywkowy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy to różni księżą chodzą po tym świecie. Swego czasu proboszcz w Chodlu "wypędził" młodzież z pomieszczeń przykościelnych, które wcześniej na podobne cele urządził wspólnie z gminą inny ksiądz. Myślę,że obydwaj i ten z Puław i ten z Chodla "pójdą" do tego samego boga do nieba. Jakie to katolickie. Pozdrawiam ks. Gzika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie się podoba. Młodzież jak nie ma opacia w domu niech ma w kościele. Mnie kościół pomógł wyrosnąć na porządnego człowieka. W Miłosierdziu zciskaliśmy sięw ciasnej salce gościnnej u Benedyktynek na sptkaniach oazowych. Potrzebna jest większa sala na takie spotkania. A starsi jeśli są zaradni to potrafią się zorganizować to ksiądz pewnie udostępni tą "młodzieżową salę". Przecież to może służyć czałej parafii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...